poster

Flintstoneovi

 • USA

  Flintstones, The

 • Slovensko

  Flintstonovci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1994, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  ***

  Občas zábavná komedie, ale převážně je to nuda. Rád se ale zas podívám. Hodnocení: 50%(31.12.2007)

 • petaspur
  ****

  Obyvatelé kamenného města Bedrock se z animovaných dvojrozměrných grotesek přestěhovali do trojrozměrného celovečerního filmu. Mamutí sprše, krabí sekačce ani frajerskému diktaptákovi tento přesun nijak neuškodil a protože děj příběhu je celkem nepodstatný, tak si do pohody zapějme s mými párty oblíbenci B-52´s: „Flintstones, meet the Flintstones, they´re modern Stone Age Family“.(26.10.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack David Newman: 1. (Meet) The Flintstones - The BC-52's ,2. Human Being (Bedrock Steady) - Stereo MC's ,3. Hit & Run Holiday - My Life With The Thrill Kill Kult ,4. Prehistoric Daze - Shakespear's Sister/The Holy Ghost ,5. Rock With The Caveman - Big Audio Dynamite ,6. I Showed A Caveman How To Rock - Us3 ,7. The Bedrock Twitch - BC-52's ,8. I Wanna Be A Flintstone - The Screaming Blue Messiahs ,9. In The Days Of The Caveman - Crash Test Dummies ,10. Anarchy In The U.K. - Green Jelly ,11. Walk The Dinosaur - Was Not Was ,12. Bedrock Anthem - 'Weird Al' Yankovic ,13. Mesozoic Music - David Newman ,(10.5.2011)

 • SexyAjinka
  ***

  Tohle je klasika mého dětství. Fanoušky Flinstounů to může (ale i nemusí) potěšit, ale ten, kdo nemá rád animáky si najde asi milion dalších důvodů proč je ani nezačít mít rád, když uvidí tohle..(24.2.2013)

 • MMR
  ****

  Jabadabadůůůů. Dlouho jsem to neviděl, tak jsem to musel napravit a připomenout si to. Tato "stará" klasika se prostě nesmí zapomenout. Flinstouni se mi vždycky v telce líbili:-)(29.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace