Flintstoneovi

Flintstones, The

Flintstonovci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1994, 91 min

Skvelý vizuál, plno kreativity, úžasné kulisy a efekty a brilantný casting - John Goodman sa pre túto rolu musel narodiť. Len ten dej je tak strašný, až to bolí. Nemôže už sakra niekto nakrútiť adaptáciu animovaného seriálu bez toho, aby vnášal rozbroje a nepokoje medzi hlavné postavy?(22.12.2010)

• Mr.Apache

Šli jsme na to tenkrát hlavně kvůli The B-52's. Kromě toho, že John Goodman je Fred Flinstone jako vyšitý, je to ale hrozná kravina. Mezi kreslenými a hranými Flinstouny je totiž zhruba podobný rozdíl, jako mezi kresleným a hraným Asterixem. Lepší, než se zdržovat s tímhle, je pustit si nějaké album Bé padesátdvojek. Třeba Cosmic Thing.(4.10.2015)

hrozná kravina ale ja som sa veľšmi dobre pobavil.škoda že príbeh je taký pitomý.inak krásna výprava a kostými.4* za vynikajúce herecké výkony na čele s goodmanom(18.6.2003)

V dětství jsem Flintstonovi celkem žral, a tenhle film se mi líbil stejně jako seriál. Určitě dobrý nápad to sfilmovat. Taková rodinná prkotina, která neurazí.(4.10.2016)

• sepp

S animovanou predlohou se to neda vubec srovnavat, to je jako nebe a dudy.(7.9.2003)