Flintstoneovi

Flintstonovci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1994, 91 min

• xxmartinxx

Flintstoneovi mě v kresleném seriálu dokázali pobavit. V tomhle filmu jim to ale nejde. Je nudný a spíš trapný než vtipný. Rozhodně mě nijak nezaujal. Některé seriály holt opravdu zfilmovat nejdou (natož kreslené).(10.12.2009)

"Frede !! Dneska jsme ztratili přátele !!" - "No a ?? Najdeme si nové !! Na světě jsou přece čtyři tisíce obyvatel.." ;)(11.10.2015)

hrozná kravina ale ja som sa veľšmi dobre pobavil.škoda že príbeh je taký pitomý.inak krásna výprava a kostými.4* za vynikajúce herecké výkony na čele s goodmanom(18.6.2003)

Jeden z mála případů, kdy se převedení kreslených postaviček do hraného celkem filmu povedlo. Má to styl (skvělé kostýmy a kulisy) a plejádu skvělých herců, kteří do svých rolí sedí. Velmi pohodová rodinná podívaná.(15.3.2004)

• HateBreeder

nic moc film, kreslenej je lepsi. Sice se tady najde par vtipnych scen ale celkove to je takova nemastna neslana smeska. Jediny co me tu potesilo byla Halle Berry a oba tvurci kreslenaku a zakladatele spolecnosti Hanna-Barbera.(4.6.2006)