Flintstoneovi

Flintstonovci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1994, 91 min

• kajda.l

Kulisy, rekvizity, loutky a nápadist tvůrců pri tvorbě městečka bych ocenil rád. Bohužel film nechutným způsobem srážejí svým afektovaným a nesnesitelným projevem herečtí představitelé. I ten Goodman se nedokázal udržet a přehrával, co mu síly stačily. Je to komedie a přesto jsem se nesmál a nebavil. Škoda. Ale pořád je to lepší než francouzský paskvil (B)Rrrrr...(19.8.2015)

• xxmartinxx

Flintstoneovi mě v kresleném seriálu dokázali pobavit. V tomhle filmu jim to ale nejde. Je nudný a spíš trapný než vtipný. Rozhodně mě nijak nezaujal. Některé seriály holt opravdu zfilmovat nejdou (natož kreslené).(10.12.2009)

Mám doma mazlivého Dina, poněkud obstarožního Diktaptáka, živý drtič odpadků, posílám vzkazy na kamenných deskách, mám v jeskyni zaparkovaný válcomobil o výkonu jedné volské síly, sprchuje mne chobotnatec a nemohu vystát svou tchýni. Mohu tedy nemít rád pobyt v Bedrocku? Nemohu, protože se tam cítím skvěle a hraje mi k tomu má nejoblíbenější párty kapela B-52´s. Jednu hvězdu však musím ubrat za to, že se mi při psaní komentáře dvakrát zaseknul můj nejnovější stoneputer a tak s nadějí v očích vyhlížím nástup doby bronzové.(20.8.2015)

Skvělé, skoro stejně dobré jako animovaný seriál.(28.5.2005)

rozpočet : $46 million tržby americké : $341,631,208(9.12.2006)

• - Pro roli Betty Rublové byla původně zvažována Janine Turner. (viperblade)

• - Jeden z důvodů, proč byl na pozici režiséra dosazen Brian Levant, byl ten, že je oddaný fanda seriálu a navíc vlastní velkou sbírku flintstoneovských předmětů. (viperblade)

• - Sharon Stone měla původně hrát slečnu Stone. Nakonec od role upustila, protože měla závazky k jinému filmu, Specialistovi. (viperblade)