poster

Krycí jméno Donnie Brasco

 • USA

  Donnie Brasco

 • Slovensko

  Donnie Brasco

 • Slovensko

  Krycie meno Donnie Brasco

Krimi / Drama / Thriller / Životopisný

USA, 1997, 127 min (SE: 147 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ****

  Al Pacino ako len "tŕň na rozbehnutom kolese" (sam sa tak tuna nazval) mi v tejto role veľmi nesadol. Je ťažké sledovať ako počúva rozkazy, keď si spomeniem napr. na Carlitovú cestu. Inak opäť pomalý zoznamovací štýl, ktorý privedie Johnnyho Deppa až do epicentra diania, z ktorého nie je cesty späť. Mne osobne sa ta veľmi páčilo + na základe skutočných udalostí v tomto prípade 8/10(6.12.2009)

 • Boss321
  ****

  Gangsterka založená na skutečné události vypovídá příběh Joa Pistona, který pronikl mezi New yorkskou mafii pod jménem Donnie Brasco a sedm let s nimi žil a shromažďoval důkazy pro obhajobu. Johnny Depp zahrál bravůrně a je zajímavé sledovat jeho proměnu v chování během filmu. Al Pacino snad ani špatně zahrát neumí. Další kdo zaujal je Michael Madsen jako "kápo" a Anne Heche, která hraje manželku Deppa. Není to sice špička ve svém žánru, ale mě se to moc líbilo a za zkouknutí to určitě stojí.......(10.2.2008)

 • klerik
  *****

  Pomalé, reálne, dlhé, skvelo zahrané... Vynikajúco zobrazené vzťahy, priateľstvo... a povinnosti. Plno napätia a atmosféri podtrhujú skvelí herci. Depp je síce akýsi "iný", než väčšinou býva, ale o to viac mu sadla jeho úloha. S prehľadom ukočírovaný kolos, ktorý ide do hĺbky a vie vyvolať emócie a sympatie...(9.3.2006)

 • cheyene
  ****

  Trochu jsem se tohoto snímku bál, jelikož poslední film, který měl základ ve skutečném příběhu, mě značně nudil. Donnie Brasco však vyvrátil veškeré mé obavy a po celou dobu jsem zaujatě sledoval obrazovku a pln napětí očekával, jak vše dopadne. Samotný děj je zajímavý, dobře ztvárněný a dekorovaný fenomenálním Al Pacinem, který si postupem času získaval mé sympatie víc a víc, přesvědčivým Johnnym Deppem a typickým Michaelem Madsenem, jemuž role bezcitných tvrďáků či gangsterů dokonale sedí. Posledních několik minut bylo poměrně dost emotivních (zejména pak poslední scéna s Leftym), na čemž se ve velké míře podepsala i podmanivá hudba. Příjemné překvapení.(19.12.2010)

 • Roman.Ticka
  *****

  Je to jako rozbalit si bonbon typu Ferrero. Líbivý obal, pod ním voňavá čokoláda, uvnitř lahodný krém a dokonce jako bonus oříšek. Tohle si lze vychutnat pěkně pomalu a ukojit minimálně vizuální a emocionální smysly. No a když už je bonbonek až v žaludku, pocit lahody se rozvine do celého těla. A co je nejdůležitější, celý tento rituál provází připitomělý, láskyplný a šťastný úsměv na tváři poživatele. Převedeno do filmštiny - od počátku přeskočila jiskra a vznikl krásný otcovsko-synovský vztah mezi dvěma naprosto rozdílnými lidmi. Prostý, ale přímý a velký tradicionalista Lefty určitě tušil, že mladík u baru není obyčejná náhoda, když tak samozřejmě zapadne a ve všem se přizpůsobí. Jenže on to viděl, jak to chtěl vidět. Stejným magnetem byl pro mladého agenta, který velmi rád a dobrovolně brzy ztratil svou identitu. Lefty: "Jestli jsi fízl, tak já jsem největší trouba v historii mafie" (Ale, trouba možná, ale nej herec jsi jistě) Donnie: "Musíš mi věřit." Alovy oči říkají: Já ti chci věřit. Pointa? Kámoši jak hrom, jsou Lefty a Joe. Zprznění a překlad názvu, včetně prásknutí obsahu distributorem - NEZÁJEM!(26.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace