Krycí jméno Donnie Brasco

Donnie Brasco

Donnie Brasco

Krycie meno Donnie Brasco

Krimi / Drama / Thriller / Životopisný

USA, 1997, 127 min (SE: 147 min)

Tomuhle žánru jsem málokdy přišel na chuť, Donnie Brasco je další gangsterka s řadou vedlejších postav a dějových linií, zručnou režií, trpělivě a poctivě budující atmosféru, ale bez silnějšího příběhu, a tak nějak odsýpající, ale nezasahující ta správná místa. Al Pacino, Johnny Depp nebo Michael Madsen jako vždy na jedničku, ale u mě nic víc!!(5.7.2007)

Al spolu s Johnnym tvoří výbornou dvojici, svých rolí se zhostili vskutku výborně a oni dva táhnou celý film. Film je vynikající, prostředí mafie je zobrazeno opravdu tak, jak bych si film na tohle téma představovala, spousta filmů je jen lacinou náhražkou tohodle skvostu. Scéna s krmením lva hamburgery je úžasná! :)(30.8.2008)

Dalsi z hereckych koncertu Al Pacina - k tomu originalni a pusobivy scenar + kvalita mladsi generace v podobe Johnny Deppa - nadstandardni zazitek.(6.8.2002)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $124,909,762(21.12.2006)

Bezchybná podívaná, precizní režie a výborné herecké výkony, na kterých je koneckonců celý film postaven, se scénářem, který ani na moment nespadne do vlm kliší - a navíc podle skutečné události.(11.8.2003)