Znamení koně (TV seriál)

Česko, 2011, 26x52 min

• Tosim

Těžká věc, když už se seriál octne v cílové rovince, nějakým záhadným způsobem se zase dostane skoro na start. "Všichni se usmíří" fakt není smyslupné zakončení. Druhá série mě momentálně nezajímá. No aspoň pořádná role pro Karla Dobrého. 50%.(10.5.2011)

• geklon

Na mě moc koní, málo koz. Moc Krajča, málo všeho ostatního a Karla Dobrého.(29.12.2014)

Je docela smutné sledovat (některé) skvělé herce, jak musí pronášet místy neuvěřitelně křečovité dialogy. Mohl to být seriál roku, on se ale raději utápí v klišovitých scénách bez pořádného scénáristického nápadu. Neurážející, natahovaný a místy hodně odfláknutý kousek, který má kvalitu na to, že se na něj velmi rychle zapomene.. V mnohém navíc stejně zoufalý jako jiný pokus ČT Proč bychom se netopili (ten měl být navíc komediální), u kterého jsem rovněž občas žasnul s otevřenou pusou, ale za pány Krajča a Mádla budu o trochu štědřejší.. ** až ***(2.4.2011)

• Pierre

Seriál bez jiskry který není potřeba vůbec vidět.(27.7.2015)

• Mrkvič

První díl mi sice utekl, ale nic moc se neděje. Druhý potěšil skvělými výkony Mádla a hlavně Krajča. O příběhu je to těžší, protože o koních to fakt moc není, a zbytek se opravdu blíží spíš těm telenovelám. Čímdál tím horší a horší a výkony některých herců už začínají být pěkně otravné.(26.2.2011)