Zachraňte Willyho!

Free Willy

Zachráňte Willyho!

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA / Francie, 1993, 108 min

Neuvěřitelný doják s kosatkou v hlavní roli. Když jsem to viděl poprvé (mohlo mi být tak maximálně sedm) byl jsem nadšený. Teď už na ty časy jenom vzpomínám.(14.6.2006)

Ano.. když jsem byl dítě, tak se mi to opravdu líbilo. Žel.. dětmi jsme jen jednou v životě a po shlédnutí tohoto filmu s již vyšším IQ neshledávám tento film tak naplňujícím jako dřív. A herec v hlavní roli mně tam najednou vyloženě se*e.. Asi stárnu. 65% Zajímavé komentáře: Oskar, genetique(10.3.2010)

Mam docela rad rodinne filmy a tento me potesil, skoda jen, ze si americani neodpustili nepovedenou 2 a 3.(23.5.2002)

• Galadriel

Neobjevný příběh, plný klišé spjatých s rodinnými filmy o sirotkovi a zvířátku, že už se mi jenom při vyslovení těch 3 slov (rodinný-sirotek-zvířátko) dělá nevolno... Musím uznat, že v deseti letech jsem z toho byla na větvi, ale pro nikoho jiného tenhle film není. Teenageři trpí, rodiče trpí, jenom děti a infantilní lidé jakéhokoliv věku mají vánoce.(29.3.2004)

Snesitelná rodinná podívaná. Chvílemi docela napínavé a navíc je zajímavé sledovat "tarantinovského" Michaela Madsena v roli hodného a chápavého otce.(1.8.2007)