Zachraňte Willyho!

Zachráňte Willyho!

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA / Francie, 1993, 108 min

• woody

Lepší by bylo i Zachraňte čelisti než tahle fuj tajbl odpadová břečka.(17.3.2003)

Pěknej rodinnej film na víkend, ale nic víc. nejzajímavější je tady asi ta velryba, všichni ostatní, včetně Michaela Madsena jsou tam spíš navíc a jejch role by zvládla kterákoliv držka z holywoodu nebo jiný prdele. Možná se z toho průměru dostal Richter, ale rozhodně svým výkonem nijak neoslnil. A když je celej film zaměřenej jenom na spřátelení Willyho a malýho kluka, který se po další minuty různými způsoby prohlubuje a občas se do toho vloží nějaká komplikace a podobně, tak už to začíná nudit, až závěr je zajímavější, ale stále průměrný(18.6.2005)

Ako malému sa mi to páčilo. No ako malému sa mi páčilo veľa vecí ale Willyho som vtedy nesmierne žral. A ešte si pamätám ako keď začala vysielať vtedy nová TV Markíza, tak Willy bol celkovo medzi prvými filmami, ktoré odvysielali.(3.3.2011)

Jeden z najkrajsich rodinnych filmov 90-tych rokov a nezabudnutelny zazitok navstevou v kine, ktore bolo sa mi zda vypredane alebo takmer uplne plne. Nedavno som si zopakoval tento zazitok a ani dnes nestratil nic na lesku a chapem, preco sa mi v roku 1994 tak strasne pacil. Myslim, ze je to asi jedina uloha, kde som videl drsneho Michaela Madsona v rodinnom filme :-) Velmi vela tu urobila aj krasna jemna hudba... 19.03.2010 ______ Jason James Richter - (Jesse) +++ Lori Petty - (Rae Lindley) +++ Michael Madsen - (Glen Greenwood) +++ Michael Ironside - (Dial) +++ August Schellenberg - (Randolph Johnson) +++ Jayne Atkinson - (Annie Greenwood) +++ Mykelti Williamson - (Dwight Mercer) +++ Produkcia: Richard Donner, Arnon Milchan +++ Hudba: Basil Poledouris +++(19.3.2010)

Klasika z doby, kdy jsem ještě miloval příběhy jako je tento... Jedna velká pohádka, která vychovala jednu generaci a jejíž pokračování jsou o tom samém, ale čím dál méně kvalitní. Aspoň první díl si drží svou slušnou stabilitu na vodní hladině.(23.3.2007)