poster

Zachraňte Willyho!

 • USA

  Free Willy

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho!

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA / Francie, 1993, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $153,698,625(5.1.2007)

 • Don Jebal
  ****

  Môj obľúbený film z detstva. To priateľské puto medzi kosatkou a mladým kľučinom, ma vždy nesmierne bavilo. Tržby filmu Tu!(7.6.2013)

 • Indiana
  ****

  Klasika, která by mě bavila i těch, i když už nejsem harant.(19.10.2005)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Basil Poledouris:1. Will You Be There ,2. Keep on Smilin' ,3. Didn't Mean to Hurt You ,4. Right Here ,5. How Can You Leave Me Now ,6. Main Title ,7. Connection ,8. The Gifts ,9. Friends Montage ,10. Auditon ,11. Farewell Suite: Jessie Says Goodbye/Let's Free Willy!/Return to Freedom ,12. Will You Be There (Reprise)(6.5.2011)

 • Sobis87
  ***

  Kosatka skákající přes útes při západu slunce (nebo východu, já už si to nepamatuju) se stala symbolem dětské popkultury 90.let, hit od Michaela Jacksona byl důkazem toho, jak tehdy fungoval marketing (spolu s Top Gunem a „Highway to the Dangerzone“) a od školy jsme na to šli snad třikrát a vždycky jsme z toho byli vedle, učitelky nevyjímaje. Co na tom, že je vlastně naivní báchorka plná kýče, tehdy to prostě fungovalo, Michael Madsen tam byl za ultimátního sympaťáka a každé dítě chtělo mít v bazénu na zahradě svojí kosatku se zahnutou ploutví. Dnešní mládež by tuhle velrybu asi okamžitě hodila do mlýnku na maso nebo si jí nevšimla vůbec. Je to jeden velký rodinný kýč, ale tehdy…tehdy to prostě byla pecka. 60%(24.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace