poster

Zachraňte Willyho!

 • USA

  Free Willy

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho!

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA / Francie, 1993, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  odpad!

  Lepší by bylo i Zachraňte čelisti než tahle fuj tajbl odpadová břečka.(17.3.2003)

 • Shit
  ***

  Pěknej rodinnej film na víkend, ale nic víc. nejzajímavější je tady asi ta velryba, všichni ostatní, včetně Michaela Madsena jsou tam spíš navíc a jejch role by zvládla kterákoliv držka z holywoodu nebo jiný prdele. Možná se z toho průměru dostal Richter, ale rozhodně svým výkonem nijak neoslnil. A když je celej film zaměřenej jenom na spřátelení Willyho a malýho kluka, který se po další minuty různými způsoby prohlubuje a občas se do toho vloží nějaká komplikace a podobně, tak už to začíná nudit, až závěr je zajímavější, ale stále průměrný(18.6.2005)

 • DaliX
  ****

  Ako malému sa mi to páčilo. No ako malému sa mi páčilo veľa vecí ale Willyho som vtedy nesmierne žral. A ešte si pamätám ako keď začala vysielať vtedy nová TV Markíza, tak Willy bol celkovo medzi prvými filmami, ktoré odvysielali.(3.3.2011)

 • Falko
  *****

  Jeden z najkrajsich rodinnych filmov 90-tych rokov a nezabudnutelny zazitok navstevou v kine, ktore bolo sa mi zda vypredane alebo takmer uplne plne. Nedavno som si zopakoval tento zazitok a ani dnes nestratil nic na lesku a chapem, preco sa mi v roku 1994 tak strasne pacil. Myslim, ze je to asi jedina uloha, kde som videl drsneho Michaela Madsona v rodinnom filme :-) Velmi vela tu urobila aj krasna jemna hudba... 19.03.2010 ______ Jason James Richter - (Jesse) +++ Lori Petty - (Rae Lindley) +++ Michael Madsen - (Glen Greenwood) +++ Michael Ironside - (Dial) +++ August Schellenberg - (Randolph Johnson) +++ Jayne Atkinson - (Annie Greenwood) +++ Mykelti Williamson - (Dwight Mercer) +++ Produkcia: Richard Donner, Arnon Milchan +++ Hudba: Basil Poledouris +++(19.3.2010)

 • Djkoma
  ***

  Klasika z doby, kdy jsem ještě miloval příběhy jako je tento... Jedna velká pohádka, která vychovala jednu generaci a jejíž pokračování jsou o tom samém, ale čím dál méně kvalitní. Aspoň první díl si drží svou slušnou stabilitu na vodní hladině.(23.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace