poster

Ripleyho hra

 • Velká Británie

  Ripley's Game

Drama / Thriller

Velká Británie / Itálie / USA, 2002, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Divné, ale zaujímavé. Tak trochu béčkovo natočené, ale dosť dobre zahrané a "nekomerčné", takže to vzbudilo môj záujem...(7.11.2011)

 • kombajn
  ***

  pomezi 3 a 4 hvězdiček... Kdyby byl film kratsi, mozna by dostal 4. Prece jen jsem cekal trochu vic akce. Na druhou stranu premitani nad tim, proc se ta postava chova tak, jak se chova a o co ji vlastne sakra jde, taky docela uslo, ale prece jen bych se radeji v tom filmu ztracel mene. Bylo tezke udrzet pozornost...(10.9.2006)

 • predators
  ****

  I s odřenou bradou dávám za 4 a to jen díky silnému závěru. To, co mu předchází není nikterak interesantní. Zápletka je dost jednoduchá a situace, které mají být napínavé, jimi nejsou. Lišák Malkovich je však opět geniální, zato D. Scott je obyčejný nejen na "plátně". Sečteno podtrženo, jedná se o nijak výjimečné drama s vystupňovaným závěrem. 67%(11.4.2009)

 • Tommassi3
  ***

  "I pachanti maj kámoše !! Dokonce i ti mrtví !!" ;) Na neuvěřitelně vychvalovanou Ripleyho hru jsem se těšil velmi dlouho, když už jsem k ní však dostal, nestačil jsem se divit svému zklamání z podivně slabého filmu !! Johna Malkoviche, bez něhož by po Ripley´s Game ani pes neštěkl, mám moc rád, jistě mu ani zde neupřete gloriolu velkého herce, nicméně ta snaha italské režisérky Liliany Cavani, aby Tom Ripley vyzněl jako dokonale chladná bytost bez schopnosti empatie, což se jí až tak úplně nepovedlo, se přenesla na celý film, který ačkoliv se velmi slušně rozjede a naplno vás vtáhne do děje, aby vás zase po půlhodině nevděčně vyplivl, působí nesmírně studeně a odtažitě, a tak v divákovi nakonec zcela zákonitě nezanechá hlubší dojmy a prostě jen plyne.. Jistě, nabízí pár velmi povedených scén, jinak však spíš nudí a působí velmi laciným až televizním dojmem..(5.8.2013)

 • peiton
  ***

  TOM RIPLEY v koži JOHNa MALKOVICHa alebo naopak.Rozpačito vlažná snímka na jej začiatku sa postupom minút mení na nebezpečnú hru (ale stále slabšou ako jeho príbuzný predchodca),ktorá vykresľuje muža-obyč.otca rodiny lapeného do siete a zahnaného do slepej uličky,z ktorej niet úniku.Pretože odmietnuť 2 ,,fušku" sa nevypláca.Postava TOMa RIPLEYho sa tu prezentuje ako charakterná,ochotná až ľudsky úslužná.A toto mi nevyhovuje.No vie byť svojím spôsobom inteligentnou snímkou v tom v čom treba a zaslúži si Vašu pozornosť.Rozhodne z nej neohlúpnete.(30.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace