poster

Ripleyho hra

 • Velká Británie

  Ripley's Game

Drama / Thriller

Velká Británie / Itálie / USA, 2002, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ****

  Johnu Malkovichovi a jeho psychopatickému výrazu evidentně sedla role zabijáka,který se jen tak z ničeho nerozklepe.Jinak příběh o tom jak se jeden obyčejný člověk dostane k nabídce vraždy za velké peníze,ale přeroste mu to přes hlavu a tak musí jít na pomoc právě John je docela dobrá podívaná.Takže za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.(25.4.2015)

 • Jenda
  ****

  I holky uměj natočit brutální a chladnokrevný film.(8.8.2006)

 • Hennes
  ****

  Tak pan Ripley v podání Malkoviche mi seděl asi nejlíp. Ona i ta atmosféra syrového italského venkova, dodává filmu správnou šťávu. Pomalejší rozjed filmu je dokončen povedeným koncem. Filmu nechybí napětí, vtip ani zápletka, neměl by nikoho zklamat.(23.4.2013)

 • kombajn
  ***

  pomezi 3 a 4 hvězdiček... Kdyby byl film kratsi, mozna by dostal 4. Prece jen jsem cekal trochu vic akce. Na druhou stranu premitani nad tim, proc se ta postava chova tak, jak se chova a o co ji vlastne sakra jde, taky docela uslo, ale prece jen bych se radeji v tom filmu ztracel mene. Bylo tezke udrzet pozornost...(10.9.2006)

 • klerik
  ***

  Divné, ale zaujímavé. Tak trochu béčkovo natočené, ale dosť dobre zahrané a "nekomerčné", takže to vzbudilo môj záujem...(7.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace