Čakal som niečo, ako film o drogách. Veď gamblerstvo je podobná závislosť ako drogy. Bol som príjemne prekvapený, keď sa pred mnou odvíjal príbeh bez klišé, príbeh, ktorý aj diváka, ktorý vie iba to, že nejaké karty existujú a matne si spomína, že pred rokmi si zahral, sedmu, žolíka alebo kanastu, dokázal vtiahnuť do seba. Príbeh, ktorý si s chuťou a im príslušnou profesionalitou odohrali herecké esá, pričom dobre boli vybraní i herci epizódnych postáv. Príbeh, ktorý nekončil hollywoodskym happy endom, ale iba hráča po komplikovanom ubehnutí jedného kola opäť postavil do štartovacích blokov.(25.2.2014)

Zábavný film se skvělými herci, hlavně úžasným Malkovichem. Každopádně závidím Mattu Damonovi karty, co mu chodí - kéž by to odpovídalo realitě :-D(15.1.2011)

• kingik

Nezáživná kravina o ničem a i herci to moc neustáli. Nevím, že se tento film mohl někomu líbit. Viděl jsem to před lety a dobře si pamatuji jaká to byla nezáživná hovadina. 20%(19.2.2009)

Pohodový snímek s dvěma hvězdami v hlavních rolích a jedním padouchem, s kterým se stává poker opravdu ďábelskou hrou. Nečekaně příjemný film, která se bude líbit nejen milovníkům pokeru.(3.6.2004)

Nijak vyrazny film a navic nikterak zajimave natoceny. M.Damon opetne ukazuje jak neumi hrat a tvari se stejne umele jako ve vsech filmech, G.Mol je protivna az to boli; naproti tomu Norton opetne ukazuje sve herecke mistrovstvi, stejne jako Malkovich.(20.1.2004)