Jednoho dne se Matt Damon probudil a usoudil, že by mohl, než se stane Bournem, ztvárnit někoho, koho nebudou chtít ve filmu všichni zabít a diváci upřímně a důvodně nenávidět. Neb je to zlatý americký chlapec, měl víc štěstí než rozumu (skutečně žádný problém) a osud mu přihrál dobrý film a jako parťáka Edwarda Nortona (ach). Pořád nemám ráda Matta Damona, ale v tomhle filmu jsem mu přála, aby vyhrál a ne, aby zemřel smrtí krutou a strašlivou.(16.11.2013)

Podvodnické filmy můžu a pokud se odehrávají v pro mě blízkém prostředí pokerových turnajů, kde můžete vše získat stejně rychle jako ztratit, mé divácké nadšení je ještě větší. K tomu ještě sympatické herecké obsazení a na takový film rovnou můžete vsadit all in.(20.3.2013)

Povedené drama, které sympaticky končí tam, kde začalo, a v němž divák prožije blahý pocit naplněné odvety za utrpěná příkoří. Tak trochu je to do značné míry optimistická studie gamblerství, v níž vítězí poctivost a vytrvalost.(1.1.2015)

Perfektní hra. Trochu lituji, že jsem přestal s pokerem. Pro lidi, co mají problémy s kartami, radím, nekoukejte na tento film, zvýšené riziko opětovného spadnutí do gemblerství. Snímek by nebyl tak živě působivý, kdybych nehrál. Objektivní soud neexistuje a subjektivní je na 90 %.(28.3.2011)

Pohodový snímek s dvěma hvězdami v hlavních rolích a jedním padouchem, s kterým se stává poker opravdu ďábelskou hrou. Nečekaně příjemný film, která se bude líbit nejen milovníkům pokeru.(3.6.2004)

• - Červ (Edward Norton) měl ve filmu kouřit, ale jeho představitel je velký odpůrce kouření, takže se scénář upravil. (Tygrys)

• - V úvode filmu cituje Mike McDermott (Matt Damon) slová Doyle Brunsona: "Texas bez limitu je Cadillac pokru", ktoré použil vo svojej knihe zvanej "Super System". Neskôr cituje: "V Texase bez limitu je hlavné prinútiť hráča vsadiť všetko", čo je tiež zo spomínanej knihy. (tarponko)

• - Při realizaci filmu spolupracovali mistři a znalci pokeru. Hlavním konzultantem se stal známý hráč Mike Selza. (Tygrys)