Pokeru rozumím asi jako rozumí Trautenberk Krakonošovi, takže se mi nemůžete divit, že po intenzivním kurzu pokerového slangu jsem z toho všeho tak na větvi, že víc než tři karty v ruce neudržím. (Filmfest Hurghada 2012, 23/67)(29.12.2012)

O mnohem lepší než o 5 let mladší bratr. Napínavější a působivější atmosféra, více agresivních hráčů a také vynikající John Malkovich. Pro karbaníky je tenhle film neodkladnou záležitostí.(30.6.2010)

• mat.ilda

Poněkud mdlé, Worm s Mikem si divákovu dávku napětí patrně ukradli pro sebe, vztahová linka (že příběh hazardního hráče, který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem) úděsná, stejně jako Damonův ženský protějšek. Zaujal Norton, jako nepoučitelné pako, na které lze ukázkově použít spojení odsáď pocáď, a to ještě v případě, že mu dlužíte laskavost, a snad ještě Turturrův mentor a Malkovichův štěk v ruském akcentu. Nu, i já byla stylová a udržela jsem po celou stopáž jeden výraz - poker face...(12.10.2015)

Jednoho dne se Matt Damon probudil a usoudil, že by mohl, než se stane Bournem, ztvárnit někoho, koho nebudou chtít ve filmu všichni zabít a diváci upřímně a důvodně nenávidět. Neb je to zlatý americký chlapec, měl víc štěstí než rozumu (skutečně žádný problém) a osud mu přihrál dobrý film a jako parťáka Edwarda Nortona (ach). Pořád nemám ráda Matta Damona, ale v tomhle filmu jsem mu přála, aby vyhrál a ne, aby zemřel smrtí krutou a strašlivou.(16.11.2013)

Pohodový pokrový film nielen o pokri, fajn herci...Nič viac, len ľahký žáner, pri ktorom pokrový karbaníci asi dostanú slinu. Btw John Malkovich je parádny "úchylák":)(13.9.2010)