Vďaka tomuto filmu som prenikol do sveta pokru. Ústredná dvojica tu rozohrala hru, ktorú si užijete aj bez znalostí pravidiel. Celý zážitok dotvárajú skvelé vedľajšie postavy, z ktorých najviac vyčnievajú John Turturro a predovšetkým John Malkovich ako Teddy KGB. Jeho rituál so sušienkami je ozdobou Hráčov.(15.9.2009)

Výborně promyšlený film, o tom žádná. Ale ve výsledku nijak výjimečně strhující a lehce se dá na něj zapomenout. Pustila jsem si ho a už mě nezajímá, škoda.(31.5.2008)

Perfektní hra. Trochu lituji, že jsem přestal s pokerem. Pro lidi, co mají problémy s kartami, radím, nekoukejte na tento film, zvýšené riziko opětovného spadnutí do gemblerství. Snímek by nebyl tak živě působivý, kdybych nehrál. Objektivní soud neexistuje a subjektivní je na 90 %.(28.3.2011)

Ku kartovým hrám mám ďaleko, k filmom o "čertových obrázkoch" celkom blízko. Matt Damon a Edward Norton sú presvedčiví vo svojich vášňach - vášeň pre hru a pocit víťaztva versus vášeň pre peniaze. Na Hráčov sa dobre pozerá, vtiahnu do hry, zaujmú a viac rovín v tomto filme ani nie je potrebné riešiť.(13.9.2010)

Zlatý Lev - výběr(20.1.2006)

• - Matt Damon a Edward Norton se zúčastnili světové soutěže v pokeru. Náklady 10 000 USD pokrylo studio Miramax. Matt Damon vypadl po čtyřech dnech, když jej vyřadila světová legenda pokeru Doyle Brunson. (Tygrys)

• - Při realizaci filmu spolupracovali mistři a znalci pokeru. Hlavním konzultantem se stal známý hráč Mike Selza. (Tygrys)

• - Červ (Edward Norton) měl ve filmu kouřit, ale jeho představitel je velký odpůrce kouření, takže se scénář upravil. (Tygrys)