Výborný film o pokerovém sázení. Matt Damon zahrál opět skvěle.(23.3.2008)

90% - Johnny "fuckin" Chan... :)(18.12.2009)

Tys udělal věšák! Cože, já vůbec nevím, co to je?(29.10.2005)

Povedené drama, které sympaticky končí tam, kde začalo, a v němž divák prožije blahý pocit naplněné odvety za utrpěná příkoří. Tak trochu je to do značné míry optimistická studie gamblerství, v níž vítězí poctivost a vytrvalost.(1.1.2015)

Měl jsem chuť se během filmu vrhnout do děje a zabít kamaráda Červa. Norton musí být fakt skvělý herec, když ve mě vzbudí touhu vraždit, kterou tímto popírám. Jestli se na to ale podívám ještě jednou, tak se Červe těš. Už se neudržím .(14.12.2008)

• - Matt Damon a Edward Norton se zúčastnili světové soutěže v pokeru. Náklady 10 000 USD pokrylo studio Miramax. Matt Damon vypadl po čtyřech dnech, když jej vyřadila světová legenda pokeru Doyle Brunson. (Tygrys)

• - V úvode filmu cituje Mike McDermott (Matt Damon) slová Doyle Brunsona: "Texas bez limitu je Cadillac pokru", ktoré použil vo svojej knihe zvanej "Super System". Neskôr cituje: "V Texase bez limitu je hlavné prinútiť hráča vsadiť všetko", čo je tiež zo spomínanej knihy. (tarponko)

• - Při realizaci filmu spolupracovali mistři a znalci pokeru. Hlavním konzultantem se stal známý hráč Mike Selza. (Tygrys)