Dr. Gregory Ashton pracuje na nelegálnom vedeckom projekte, ktorého cieľom je vyvinúť omladzujúce sérum. Problém je, že kľúčovou zložkou séra je látka, ktorú možno získať výlučne z mozgov mŕtvych ľudí. Doktorov finančne nákladný výskum sponzoruje zámožná stará dáma, pani Elizabeth, ktorá túži po večnej mladosti. Netrpezlivá Elizabeth jedného dňa Dr. Ashtona donúti, aby jej podal nedokončený liek, o ktorého vedľajších účinkoch zatiaľ nikto nemá ani potuchy. (Karamanlis)

Han22

Nesympatický vědec léčí nesympatickou dámičku. Aby byla mladá, připravuje sérum z mozků mrtvol, jenže sérum je krátkodobé a po jeho vyprchání se dámička mění na stále horší monstrum. Neskutečně utahaný film, kde se první vražda stane až po hodině a i pak se to táhne. Nulová atmosféra, céčkový look a hlavně příšerná nuda. Hvězdička za technicky slušnou masku (i když směšnou) a trochu toho gore ke konci. ()

Karamanlis

Tento typ správne uletených osemdesiatkových body hororov, aké dokázali svojho času vymýšľať a natáčať napríklad Cronenberg, Henenlotter či Gordon s Yuznom mám obzvlášť rád a vždy ma poteší, keď natrafím na zabudnutý kúsok, tematicky spadajúci do tohto súdka. Rejuvenatrix má síce možno pomalší rozjazd, no akonáhle objekt pochybného genetického výskumu zmutuje do obludnej podoby (maska ohavy je slušná), začnú pribúdať mŕtvoly a nechýbajú ani pozoruhodné gore scény. Ja, ako fanúšik zvrhlej béčkovej zábavy som si na Rejuventorovi veru zmlsol. ()

TERRORDROME

Rašpľa chce omladnúť a keďže je zazobaná môže financovať pochybné lekárske experimenty. Samozrejme trvá na tom že výsledné sérum otestuje hneď na sebe, čo sa v horore nezaobíde bez odporných vedľajších následkov spočívajúcich v premieňaní sa na ohyzdnú bosorku čo potrebuje výťažok z mozgov na spätnú premenu. No, niekto tu písal že vraj sú tam podarené masky, ale ono to vyzerá asi tak že tej vráskavej ochechuli vyrastá z hlavy karfiol a naň sa ešte nejaký dobrák zrejme vytentoval. Kladom filmu je že aj napriek slabému tempu ( prvá vražda sa odohrá niekdedy okolo hodiny deja, pričom celý film má hodinu a pol ) sa mu nejako darí príliš nenudiť a ťažko povedať čím to je. Občas malý gore efekt typu vyrhnutý mozog a vcelku debilné zakončenie, rozhodne by to chcelo viac pritlačiť na brutálnu strunu. ()

corpsy

Povýšenecká a ku tomu ešte škaredá bohatá panička, má jednu jedinú starosť. Svoje telíčko. A keďže má vkus, tak si nabalí ešte viac nesympatického doktůrka, aby jej tú držku držal pod 30dkou. Čo čert nechcel, v tom injekčnom žrádle nebolo presne to, čo obaja čakali. Dosť nudná a málo krvavá hodinka aj pol. ()

kaylin

Snímek „Rejuvenatrix“ je primárně snímkem trashovým, takže jsem zde naprosto výborné a hnusné triky, kdy stříká krev a všemožný další hnus, uráží se hlavy a především je zde nádherná – a odporná – maska Elizabeth ve chvíli, kdy se proměnila. Tohle je ozdoba filmu, který ale má i nějaké to poselství, jež je sice poměrně jasné, ale i tak docela funguje. Trashová příjemnost. ()