Rivalové

Happy Gilmore

Rivali

Komedie / Sportovní

USA, 1996, 92 min

Tipický Adam Sandler: debil s dobrým srdcem co rád mlátí lidi. Zatím Sandlerův nejlepší film, kde ty lepší vtipy ještě ve většině převládají, nad těmi trapnými! A postava Carla Weatherse je perfektní, ten Sandler je vážně magor!(19.3.2003)

Prvnich 40 minut je neskutecnej hyper masakr. Sandler jako naprosto buranskej vztekloun a rvac, kterej kazdyho serve nebo rovnou sereze, jedna komedialni situace za druhou a cameo Stillera tentokrat v zaporny roli. Proste rozjezd je naprosto hyper gigantickej a tech 40 minut sem se snad smal v kuse. Pak precejen dojde na klasickej vyvoj deje, naky to klise, Sandler se sklidni a spolu s tim ubyde zabavnost, ale neznamena to, ze by film pak prestal bejt vtipnej, porad je cemu se zasmat, navic ty odpaly jsou pekne natoceny. Neni to cistejch 5*, ale dam je, protoze jsem se fakt skvele bavil.(14.7.2009)

Typická sandlerovka, která určila směr jeho filmů na několik let dopředu. Ňouma nebo hulvát, který se do nového prostředí hodí jako slon do porcelánu. Na první shlédnutí jsou vtipy dobrý, ale další jim už nesvédčí. Za to potěšila malá rolička pro Bena Stillera.(14.9.2008)

Komedie u který se vám zvednou koutky nahoru..fajn oddychovka(5.7.2010)

Absolutní humor Sandlerových prvních filmů mi vůbec není cizí. Je to sice stokrát ohrané, ale když vidíte Adama jak se na golfu pere s protihráči a nadává jako dlaždič, musíte se smát:),(27.4.2011)