Rivalové

Happy Gilmore

Rivali

Komedie / Sportovní

USA, 1996, 92 min

"Hele, nerad to přiznávám, ale tohle je moje první trofej !! Jen škoda, že je na ní ten golfista.." ;)(1.9.2016)

Nemam rád golf, ale v podání Adama Sandlera je tahle snobská hra docela zábavná. Dostanete nálož poněkud "lacinějšího" humoru. Prostě nic pro intouše, co maj potřebu hodinu filozofovat nad barvou hovna. A to já mam rád. Jenom škoda, že víc prostoru nedostal Ben Stiller jako ošetřovatel v domově důchodců. Ten se tam jenom tak mihnul, ale o jeho postavě by se dal klidně natočit další film.(23.4.2011)

• rt12

Adama Sandlera mám ráda, s jeho tvorbou je to u mě jak na houpačce, jednou vrním jako kotě, podruhé mě film nebaví. No a to bylo v tomto případě.(6.1.2014)

"Sračky jako seš ty si dávám jako moučník." - "Vy si dáváte sračky jako moučník?" Docela dobrá jedohubka, která splnila účel, tedy pobavit. Příběh je celkem jasně namalovanej a každej ví, jak to bude probíhat a skončí, ale je to primárně solidní zábava. Nastavenej humor mě bavit a zasmál jsem se hned několikrát.Nejlepší scény se tu točej kvůli Waetherse a krutýho ošetřovatele Stillera. Koncem už ale koncentrace gagů celkem upadala, ale i přeto jsem spokojen. 3,5*(18.10.2012)

Parádní golfová oddychovka s Adamem Sandlarem. Skvěle se pobavíte, mě potěšila sportovní tématika a Ben Stiller šikanující důchodce - prostě sranda. Průběh filmu je sice docela předvídatelný, ale u takovéto komedie mi to vůbec nevadí.(10.6.2009)

• - Ve scéně, kdy si při rozhovoru s Happym (Adam Sandler) objedná McGavin (Christopher McDonald) Martiny, dává si do skleničky napíchlé 2 olivy. V dalším záběru je však ve skleničce oliva jen 1. (Ruuzha)

• - Happy (Adam Sandler) ve filmu řídí Plymoutr Duster z roku 1973. (KucC)

• - Film mal pôvodne obsahovať scénu, v ktorej sa Happy Gilmore (Adam Sandler) dozvie, že s jeho babičkou bolo v domove dôchodcov zle zaobchádzané a vyhodí sanitára (Ben Stiller) von z okna, nakoniec však bola vystrihnutá. (misterz)