Sněhurka a jak to bylo dál
-
Sněhurka navždy šťastná
-
Sněhurka
-
Snow White in Happily Ever After
Pohádka / Animovaný
USA, 1993, 75 min
Obsah
-
Když Zlá Královna umřela, Sněhurka se se svým milovaným Krásným Princem vydala na cestu domů. Jenže netušila jednu věc, a to že Královna měla bratra, který nebyl o nic lepší než ona a navíc se ještě dokázal proměňovat v odporného oheň chrlícího draka. A ten drak se za smrt své sestry Sněhurce pomstil strašlivým způsobem. Jejího milého Krásného Prince unesl a zaklel do odporného skřeta, o čemž však panna neměla ani ponětí a tak se jej vydala osvobodit. A protože trpaslíci šli po předchozím vítězství nad zlem oslavovat a ještě se z tripu nevrátili, musela na pomoc přibrat jejich sestřenice trpaslinky. A znáte ženské, tvrdé avšak hádat se se sestrami nikdy nepřestanou... (monolog)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (31)
-
MarkHoppus
Sněhurka je až moc pro děti, místo trpaslíků - trpaslinky, matka příroda, no dobrý, ale mě to moc nezaujalo - beru však, že to asi nebylo natočený za účelem oslnit někoho jinýho krom dětí.(9.4.2009)
-
Jirka_Šč
Byl jsem přinucen to vidět.(8.4.2012)
-
Demoiselle
Tak dlouho jsem to hledala. A konečně. Na tuhle pohádku jsem vydržela koukat hodiny. Trpaslinky jsou neskutečný, Vejr je parádní a jak jsem se bála zlého bratra a jeho alter ega draka... Jedna z nejlepších pohádek mého dětství!(28.1.2011)
-
DonTommy
Pěkná pohádka a navíc hrozně uhláškovaná řachanda se spoustou bezva figurek. Doporučuju zhlédnout, stojí to za to už jen kvůli drzému kouzelnému zrcadlu, "gangsterovi s doutníkem" Vejrovi, trpaslince Rozpálii nebo poněkud nadrogovaně hipícky působící Matce Přírodě :) "Hééj, jsem zléééj"(27.3.2008)
-
Scenixia
Pohádka mého dětství. Krásné animace, trochu zpěvu, trochu legrace - malinko ujetý příběh (kdy trpaslíci nejsou k mání, tak vezmeme místo nich trpaslice) :-D PARÁDA!(2.12.2010)
-
Mercilonka
Pro mě nelepší animovaná pohádka, co si pamatuju. Jenom si ji vybavím, tak cítím to napětí a strach, co jsem prožívala spolu se Sněhurkou, hlavně ke konci děje. Hrozně dlouho jsem se snažila vzpomenout na název a konečně se zadařilo. PS: Trpaslinky jsem měla mnohem radši než trpaslíky, měly vícerozměrný charakter :) Ale bezkonkurenční je stejně Vejr.(11.8.2011)
-
HaBe
Jako malá jsem tuhle pohádku zbožňovala. Jsem na tom pořád stejně :-) Úžasný snímek.(18.8.2007)
-
Melannie
Ježiš tuhle pohádku jsem strašně dlouho hledala.....jako malá jsem si jí pouštěla furt dokola:-D(31.10.2009)
-
pursuer
Naposledy jsem to viděl asi v pěti letech. Teď, po déle jak patnácti rocích jsem měl možnost díky TyTrubce připomenout si dětství a zjistit, že od mých nejlepších vzpomínek se za ta léta vůbec nic nezměnilo. Tenhle film navždy zůstane v mé paměti pod položkou "krásné nezapomenutelné". Kvalitativně na úrovni těch lepších pohádek, nelze film jinak než doporučit.(9.12.2009)
-
lyzbeth
No přesně, přesně tak....ty si vážně super pták :-D(13.12.2011)
-
bubblebobble
Škoda, že sa toto pokračovanie nestalo tak slávne ako originál. Jednoznačne by si to zaslúžilo. Pre mňa oveľa oveľa lepšie a zábavnejšie ako gýčovitá jednotka. Z tej si už nepamätám absolutne nič okrem deja a to som videl oba filmy približne v tom istom čase.(19.2.2012)
74%
Hodnocení uživatelů
Fanklub filmu
Premiéry
| Na DVD od: | 01.12.2007 Moving Culture |
|---|