Královna prokletých

Kráľovná prekliatych

Fantasy / Horor / Hudební

USA / Austrálie, 2002, 101 min

• Hellblazer

Jediné čo stojí pri tomto filme za zmienku je hudba, bez nej by to bol jasný odpad(13.8.2005)

• hladass

Jeden bod za hudbu, jinak bych neměl nad čím přemýšlet a napálil téhe sračce nekompromisně odpad...(21.4.2009)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $30,336,800Tržby Celosvetovo $45,479,110║ nezáživné a dejovo chatrné, nemá to čo ponúknuť, a mnou dlho očakávaná Aaliyah sa tam objaví až po 50minúte a aj tak tam dostáva mizerný priestor. škoda, strata času /20%/(4.2.2010)

Ale veď filmov o upíroch nieje veľa a keby sme to nebrali ako pokračovanie Interwia, myslím, že tento s upíriemu klišé rozhodne nepatrí. Nápad a spracovanie trochu predčilo moje očakávania, k čomu prispela aj sexi Aaliyah a jej brutálne erotický hlas. Efekty sú fajn, všetko je temné a ponuré, použité su aj dobré farby, len mi vadili tie spomalené upírie pohyby. 70%.(24.8.2006)

• klerik

DRACULA 2000+UPÍRI Tak toto ma dosť sklamalo. Moderný look to dosť prznil (aj hudba), réžia prekvapivo zlá (režisér BS Galactica). A Aaliyah bola lepšia v Rómeovi, Stuart Townsend pôsobí (asi) eroticky, ale film potreboval oveľa pôsobivejšieho herca, aby sa na to dalo pozerať...(4.12.2006)

• - V roku 2002 sa stal v Škótsku súdny proces, v ktorom bol obžalovaný obvinený z vraždy svojho priateľa, ktorému následne zjedol mozog a pil krv. Na súde vypovedal, že mu to prikázala Akasha. (Greenpeacak)

• - Natáčení začalo 2. října 2000 v bývalé továrně na sušenky v ulici Albans na předměstí Melbourne. (Dragoni)

• - Skladbu „Not Means for Me“ složil Wayne Static speciálně pro film. (Mandalorian)