Královna prokletých

Kráľovná prekliatych

Fantasy / Horor / Hudební

USA / Austrálie, 2002, 101 min

• xxmartinxx

Nechce se mi na to zas tak strašně nadávat, protože na jedno použití to může rozhodně fungovat obstojně.(27.10.2008)

• Dever

Soundtrack Richard Gibbs: 1. Not Meant For Me - Wayne Static [4:09] ,2. Forsaken - David Draiman [3:39] ,3. System - Chester Bennington [5:03] ,4. Change - Deftones [4:59] ,5. Redeemer - Marilyn Manson [4:19] ,6. Dead Cell - Papa Roach [3:07] ,7. Penetrate - Godhead [4:18] ,8. Slept So Long - Jay Gordon [5:29] ,9. Down with the Sickness - Disturbed [4:38] ,10. Cold - Static-X [2:58] ,11. Headstrong - Earshot [4:55] ,12. Body Crumbles - Dry Cell [3:07] ,13. Excess - Tricky [4:43] ,14. Before I'm Dead - Kidney Thieves [4:36],(19.5.2011)

Můj osudový film. Od doby, co jsem tento film viděla poprvé, se mnoho změnilo, ale vždy ve mně vždy probudí nostalgii a připomene mi, kdo jsem a kdo jsem bývala. Tento film výrazně ovlivnil to, jakým směrem jsem ve světě filmu začala ubírat a bez něj bych možná kouzlu filmu nikdy nepropadla. Kdyby se mé první setkání s ním uskutečnilo v posledních letech, těžko uvěřím, že bych bych si jej tolik zamilovala. Není totiž dokonalý, vlastně už mě ani nebaví se na něj dívat a obzvláště poté, co jsem si přečetla výborné knižní předlohy od Anne Rice, vidím, co z filmu mohlo vzniknout, neboť si jen v podstatě vypůjčili jména a nedivím se, že samotná Anne Rice toto zpracování ráda nemá. Nic z toho však nemůže ohrozit to, co pro mě Queen of the Damned znamená.(18.7.2007)

A já to mám ráda! :) a ještě víc soundtrack.(16.1.2009)

• klerik

DRACULA 2000+UPÍRI Tak toto ma dosť sklamalo. Moderný look to dosť prznil (aj hudba), réžia prekvapivo zlá (režisér BS Galactica). A Aaliyah bola lepšia v Rómeovi, Stuart Townsend pôsobí (asi) eroticky, ale film potreboval oveľa pôsobivejšieho herca, aby sa na to dalo pozerať...(4.12.2006)