poster

Královna prokletých

 • USA

  Queen of the Damned

 • Slovensko

  Kráľovná prekliatych

Fantasy / Horor / Hudební

USA / Austrálie, 2002, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Dvě hvězdičky pouze za vynikající hudbu. Děj je skoro o ničem.(13.6.2007)

 • Cappuccino
  ***

  Vopred upozorňujem, že dielo A. Riceovej som nečítal, i keď ma to po druhom filme (Interview s upírom) knižnej predlohy nehorázne láka. __ Nízkorozpočtové B - čko, ktoré si zakladá hlavne na svojom špecifickom soundtracku (skvelý!). Režisérovi by som odporúčal zamerať sa na viac zaujímavých dialógov a menej “efektov”. Pričom tieto “efekty”, ak to tak vôbec môžem nazývať, boli katastrofálne. Naopak moje ohromenie (nie prekvapenie, ale ohromenie) spočívalo vo výkone Vincenta Pereza a samozrejme skvelej Aaliyah (†) – ach Bože, prečo? __ Sumár sumáru. Od Kráľovnej prekliatych nečakajte žiadne zázraky pretože sa nič podobného ani zdiaľky nedeje. Odporučiť film vám bohužiaľ nemôžem, no ja som sa vôbec nenudil - najmä vďaka už vyššie spomínanému soundtracku špecificky zahratému Mariusovi.(11.1.2010)

 • Avalon820
  *

  Tak tohleto je, s prominutím, blbý, až to bolí. Když už jsem překousl absolutně bezhlavou deformaci upírské mytologie a věčně mastné vlasy Stuarta Townsenda, dorazil mě samoúčelný a primitivní příběh (pokud to v knižní předloze mělo alespoň nějakou snesitelnou úroveň, pak zde naprosto vymizela). Možná i chápu onu všudypřítomnou snahu tvůrců zavděčit se mladým divákům (ať už hudbou, prostředím nebo kostýmy), ale naprosto nechápu, že na to může někdo v dnešní době skočit. Béčko, které se tváří absurdně vážně, protože béčkem být nechce, je k vždy k pláči. Čím dál tím víc začínám mít na moderní upířiny alergii - všichni jejich tvůrci by si měli povinně přečíst Stokera. Když už pro nic, tak aby věděli, jaké mistrovské dílo ničí.(22.7.2011)

 • Tony.cs
  ***

  Musím říct, že mě ten film moc nepřesvědčil, ale jak tu bylo mnohokrát řečeno, ta hudba zachraňuje hodně.(7.5.2008)

 • Nettrass
  ****

  I Peklo dokáže být krásné...Obraz, barva, zvuk vytváří v druhé půlce sinfonii.(9.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace