poster

Dášeňka (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1979, 7x8 min

Předloha:

Karel Čapek (kniha)

Hudba:

Jiří Kolafa

Hrají:

Martin Růžek
(další profese)
 • heyda
  ****

  Jedním slovem: ´´MILÉ´´(8.12.2009)

 • WANDRWALL
  ***

  Kdo by neměl doma knížku Karla Čapka o Dášence. Asi moc takových nebude, takže nejdříve si pěkně knihu přečtěte a potom se podívejte jak to zfilmoval pan Pojar a doprovázel svým čtením herec Martin Růžek. Můžete to udělat i obráceně, tedy nejdříve se na to koukněte a pak si tu pěknou a krátkou, leč výstižnou knížku, která nesmí chybět u žádného kynologa, přečtěte.(1.6.2011)

 • triatlet
  *****

  U večerníčků je důležitý i hlas, který děj provází. A Martin Růžek byla skvělá volba. Foxteriérky zvládly role parádně, hlavně Dášeňka se štěněcí přirozeností. Kombinace hraného a animovaného příběhu výborná.(9.7.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Jak někdo může spojovat tak roztomilé štěnátko s bývalou první dámou. Jedině štěstí je, že pejskové neumí podávat trestní oznámění jako Havlovi . Věřím že Havlova Dášenka, musí tuhle psí dášenku nenávidět, má totiž všechno co Havlova Dášenka nemá - tedy roztomilost, vynálezavost, popularitu, moudrost a půvab.(12.10.2006)

 • Stegr
  ****

  80% - Roztomilá, povedená klasika. Hlavně kombinace hraného a animovaného psího světa se povedla...(8.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace