poster

Dášeňka (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1979, 7x8 min

Předloha:

Karel Čapek (kniha)

Hudba:

Jiří Kolafa

Hrají:

Martin Růžek
(další profese)
 • triatlet
  *****

  U večerníčků je důležitý i hlas, který děj provází. A Martin Růžek byla skvělá volba. Foxteriérky zvládly role parádně, hlavně Dášeňka se štěněcí přirozeností. Kombinace hraného a animovaného příběhu výborná.(9.7.2008)

 • Big Bear
  ****

  Další z večerníčků, který spolu s Amálkou, Makovou panenkou, maxipsem Fíkem atd... hravě smetl u dětí co se opakovaného dívání týče všechny poslední animáky pixar nepixar... Snad je to tím, že máme také pejsána doma, ale spíše ne. Psi k lidem prostě patří od nepaměti a tak asi i pohádky o nich. Budeme-li se lépe chovat ke psům, budeme se lépe chovat k sobě navzájem - nezapomínejte ! :-) * * * *(28.1.2016)

 • Kryton
  ****

  Další z nostalgií. Po xletech bych se na to znovu rád podíval. Mix hraného a animovaného filmu se povedl.(7.1.2010)

 • Enšpígl
  ***

  Jak někdo může spojovat tak roztomilé štěnátko s bývalou první dámou. Jedině štěstí je, že pejskové neumí podávat trestní oznámění jako Havlovi . Věřím že Havlova Dášenka, musí tuhle psí dášenku nenávidět, má totiž všechno co Havlova Dášenka nemá - tedy roztomilost, vynálezavost, popularitu, moudrost a půvab.(12.10.2006)

 • heyda
  ****

  Jedním slovem: ´´MILÉ´´(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace