Posel z Liptákova (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra)

Naprosto vynikající semináře (skupina A/B, Vídeňák, SUP), skvělý Vizionář a z mého pohledu ne až tak skvělý Posel světla. A nemyslím si, že je to jen kvůli tomu, že ho nemám kvůli jeho absenci na audiu tak naposlouchaného... 100%(11.5.2013)

"Panove vy to ale opravdu protahujete ja nejsem zadny pedant, ale me stoji prace. V Tanvaldu u Labute je ted rvacka a ten cikan jim tam uz pul hodiny beha po lokale s nozem v zadech"(3.2.2006)

U diel z Divadla Járy Cimrmana je ťažké komentárom odlíšiť hodnotenú od ostatných. A tak volím subjektívnu cestu. Bavil som sa výborne a bolo mi v podstate jedno, či na jednom zo seminárov alebo na jednej z hier. V nejakom komentári som čítal, že ide o jednu z najslabších hier a vnímal som to, ako jeden z najslabších komentárov.(25.1.2014)

Výborná hra, která si opět hraje se slovíčky tak skvěle, že není možné se nesmát... Ale nejlepší byl "univerzální ptakopysk" .. Ale je velmi citlivý na světlo, takže ho neuvidíte.. :)(16.10.2008)

For ME 94%(23.1.2008)