poster

Posel z Liptákova (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zipper111
  *****

  Svěrák jako smrtka jě super, ale jinak slabší hra... Změna, je to dokonalost! 5*(29.9.2008)

 • RHK
  ****

  Jedna z nejlepších Cimrmanských her. "Více nesmíme ani naznačovat..." Bohužel "sekáč, který se nezakecá", začíná kosit i v řadách Cimrmanů. Vizionář: http://www.youtube.com/watch?v=zbMQe6X_tsw(12.6.2010)

 • Šakal
  ****

  Tentokrát místo samotného komentáře lehce zneužiju místní csfd k soukromému inzerátu. Snad mi promine(te). „Ztratil se (mi) resp. hledá se, univerzální ptakopysk. Poznávací znamení. Slyší na jméno Jindra a naposledy byl viděn jak si to uhání (bez nožičky, je však možné (pravděpodobné), že již dorostla) s rozcupovanou ponožkou v hubě, po náměstí Liptákova. Šťastnému nálezci náleží odměna (batoh včetně jeho obsahu), kterou ochotně dodal kolega Brukner. Avšak né hned, až příležitostně :-) Konec inzerátu. Co dodat. Geniální seminář(e) tentokrát předčí hry, avšak tím nechci vůbec naznačovat, že kvalita her samotných by absentovala. Osobně mám o pověstný chlup raději Vizionáře (to v alternaci s L. Smoljakem), avšak musím uznat, že při závěrečném rozloučení se Z. Svěráka s publikem, (téměř) tuhne krev v žilách. Tak na (brzkou) shledanou, mistři. 90%(8.1.2013)

 • mahler
  *****

  Záznam představení jsem sledoval jako velmi zanícený divák ... Ani šachová literatura neuznala za vhodné zařadit Cimrmana do seznamu světových velmistrů, ačkoli jedině on dokázal vyvést z rovnováhy tak neotřesitelného šachistu, jakým byl Capablanka, když mu při jeho simultánce v Madridu hrozil dvojitým šachem, což velmistra znervóznilo natolik, že ohlásil tah na G 12, čímž se ocitl zcela mimo šachovnici, a zaznamenal tak vlastně první aut v dějinách šachu.(21.2.2013)

 • ajuska
  *****

  Tentokrát dvě kratší hry a tak i seminář rozdělený na dvě půlky, to však vůbec nevadí. Vizionář i Posel světla nepostrádají nic z Cimrmanovského humoru a i seminář, ve kterém jsme se hlavně dozvěděli, že tam jeli autem a cestou brali benzín, je podařený. Bavila jsem se od začátku do konce.(21.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace