Posel z Liptákova (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra)

Geniální. Dokonce jsem neváhal a za hříšný prachy koupil dárkovou edici všech her. U některých se směju víc, u některých míň. Ale směju se vždycky, vždycky mám dobrou náladu a nevěřícně kroutím hlavou, kde na to chodí. Tolik nápadů, odkazů, parafrází a chytrosti jsem snad nikde jinde neměl tu čest vidět. "Počasí nám přálo..."(27.4.2009)

Tentokrát dvě kratší hry a tak i seminář rozdělený na dvě půlky, to však vůbec nevadí. Vizionář i Posel světla nepostrádají nic z Cimrmanovského humoru a i seminář, ve kterém jsme se hlavně dozvěděli, že tam jeli autem a cestou brali benzín, je podařený. Bavila jsem se od začátku do konce.(21.12.2006)

Posel z Liptákova: Posel světla: Hra z budoucnosti. Nadávka z doby minulé: Průduch!!! Kapesní baterky. Seminář I. : Výprava do Cimrmanova Liptákova. Co řekla kronika města. Posel z Liptákova: Vizionář: Hra se smrtí. Smrtka odchází: Tak na shledanou... Seminář II. : Univerzální ptakopysk Jindra(17.2.2009)

Klasici v nejslabší formě. Občas probleskne skvělý gag, ale jinak je zjednodušený děj i natahovaná délka silně na škodu.(27.5.2006)

PETR NĚCO ČERVENÝHO BEZRUČ(10.1.2008)