poster

Posel z Liptákova (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *****

  Naprosto vynikající semináře (skupina A/B, Vídeňák, SUP), skvělý Vizionář a z mého pohledu ne až tak skvělý Posel světla. A nemyslím si, že je to jen kvůli tomu, že ho nemám kvůli jeho absenci na audiu tak naposlouchaného... 100%(11.5.2013)

 • maverick10
  *****

  "Panove vy to ale opravdu protahujete ja nejsem zadny pedant, ale me stoji prace. V Tanvaldu u Labute je ted rvacka a ten cikan jim tam uz pul hodiny beha po lokale s nozem v zadech"(3.2.2006)

 • nascendi
  ****

  U diel z Divadla Járy Cimrmana je ťažké komentárom odlíšiť hodnotenú od ostatných. A tak volím subjektívnu cestu. Bavil som sa výborne a bolo mi v podstate jedno, či na jednom zo seminárov alebo na jednej z hier. V nejakom komentári som čítal, že ide o jednu z najslabších hier a vnímal som to, ako jeden z najslabších komentárov.(25.1.2014)

 • viperblade
  *****

  Výborná hra, která si opět hraje se slovíčky tak skvěle, že není možné se nesmát... Ale nejlepší byl "univerzální ptakopysk" .. Ale je velmi citlivý na světlo, takže ho neuvidíte.. :)(16.10.2008)

 • ork
  *****

  For ME 94%(23.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace