Hospoda Na mýtince (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

"Gynekolog samouk... To je směšné Achacha. To je směšné Achacha." (77 %)(20.6.2016)

Nejschizofrenní Cimrman. [Přesná stopáž: 98 min](9.3.2008)

• Dan9K

Seminář má své geniální momenty (ostatně jako vždy) a nutí mě zvednout hodnocení na víc (ale jsou i lepší), jenže když si vzpomenu na hru, je mi líto, s výjimkou několika okamžiků ( jako třeba tanečků Smoljaka), jsem žasl nad obsahovou prázdnotou a nezajímavostí toho, co je mi předváděno. A jak vy tu někteří žasnete nad "děvkou", to mi přišlo skoro nejtrapnější...na to, jak je mi humor těchto lidí sympatický, u hry samotné jsem se ani jednou neusmál...ale asi to o ničem nevypovídá...(25.4.2008)

Divadlo je něčím jiným, to chápu. Ale taková zábava, jaké je hodnocení, to pro mě není. V porovnání s jinými hrami mi z toho vychází průměr, který zachraňuje geniální a nesmrtelný Smoljakův párek.(22.2.2012)

J.C. byl často smolař. Ale asi i proto ho máme tak rádi. Škoda, pro naši hudbu, že se jeho sedmihodinové dílo "PROSO" nezachovalo. Pokud by se zachovalo, tak by naše hudební smysly byly obohacovány.(27.7.2010)