poster

Hospoda Na mýtince (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 100 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Opět skvělý seminář, který rozhodně zachrání i místy nudnou a opakující se hru.(7.2.2011)

 • TeeAge
  ****

  Vysokoprepracované monology + elitné herecké výkony = Divadlo Járy Cimrmana. Svěrák v najlepšej forme.(12.6.2010)

 • Boogeyman
  *****

  Génius schovaný ve Zdeňku Svěrákovi a Ladislavu Smoljakovi (tím nechci ostatní členy souboru nijak shazovat, ale tito dva mistři jsou přeci jen nejzasloužilejší cimrmanologové) se nejvíce projevuje právě při představeních DJC, protože u Cimrmana je dovoleno vše! Každý seminář a každá hra jsou jedním slovem GENIÁLNÍ! Neexistovalo, neexistuje a ani nebude existovat lepšího, vtipnějšího a inteligentnějšího humoru!(21.2.2008)

 • togaf
  *****

  Tentokrát DJC zpracovalo géniovu operetu. Některé písničky jsou opravdu nezapomenutelné (To je směšné cha cha cha, tuze směšné cha cha cha). Ale i seminář stojí za to např. "Zatajili nám, že Karel Hynek Mácha byl sexuální maniak. Jako by na tom bylo něco špatného." Zdeněk Svěrák dokáže říct repliku takovým tónem a s takovou grimasou, že se prostě smát musíte.(21.7.2011)

 • Kothy
  *****

  Další kvalitní cimrmanovská hra. Taky tu je opravdu nezapomenutelný výrok Miloně Čepelky : "Pro šafrán? Děvka!" :D(25.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace