poster

Lijavec (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Damiel
  *****

  "Je potřeba vědět, že Cimrman má na pravé noze srostlé prsty. Ne všechny, samozřejmě, jenom dva! Prostě mezi palcem a malíkem má takovou blánu!" :-))) V této hře mi jako inspektor přijde lepší Zdeněk Svěrák, ta jeho energičnost se k postavě víc hodí. A Miloň Čepelka jako vždy a všude rulezzz!(13.12.2006)

 • LiVentura
  ****

  Těžká kritika snáší se na císařovu hlavu ústy velké českého všudybyla a všeuměla... :-)(31.1.2014)

 • Boogeyman
  *****

  Génius schovaný ve Zdeňku Svěrákovi a Ladislavu Smoljakovi (tím nechci ostatní členy souboru nijak shazovat, ale tito dva mistři jsou přeci jen nejzasloužilejší cimrmanologové) se nejvíce projevuje právě při představeních DJC, protože u Cimrmana je dovoleno vše! Každý seminář a každá hra jsou jedním slovem GENIÁLNÍ! Neexistovalo, neexistuje a ani nebude existovat lepšího, vtipnějšího a inteligentnějšího humoru!(21.2.2008)

 • Jonash87
  ****

  Rozhodně neurazí, ale jsou zde lepší filmy, jež Jára Cimrman "sepsal". Každopádně seminář jako vždy výborný, se spoustou vtipů a skvělých hlášek.(28.4.2011)

 • Wheelcrusher
  ****

  Ruce na deku... obě!:)) Až na tuhle hlášku mě to ke konci pomalu, ale jistě začínalo prudit. Možná to ale bylo způsobený mým nedostatkem spánku a duchapřítomnosti, takže v budoucnu není vyloučena změna názoru;) Elektrickej valčík boží!!!(14.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace