poster

Lijavec (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  *****

  Génius schovaný ve Zdeňku Svěrákovi a Ladislavu Smoljakovi (tím nechci ostatní členy souboru nijak shazovat, ale tito dva mistři jsou přeci jen nejzasloužilejší cimrmanologové) se nejvíce projevuje právě při představeních DJC, protože u Cimrmana je dovoleno vše! Každý seminář a každá hra jsou jedním slovem GENIÁLNÍ! Neexistovalo, neexistuje a ani nebude existovat lepšího, vtipnějšího a inteligentnějšího humoru!(21.2.2008)

 • Sarkastic
  ****

  Tak tohle je bohužel nejslabší od Cimrmanů, co jsem viděl (pozn. viděl jsem s touto hrou 12 ze 13 celkových). Seminář je téměř dokonalý (1 z nejlepších vůbec), ale hra je místy skoro bez vtipu. 4*, co se dá dělat.(19.5.2008)

 • Lucasion
  ****

  „Střídavý, střídavý, zkrátka elektrický proud…“ Moje první seznámení s géniem. A rozhodně né poslední. I ale po letech moje možná zcela nejoblíbenější. Přednáška je jedna z nejlepších a samotná hra má skvělou pointu. Navíc dědkové a bába jsou parádní postavy. „Třetí defenestrace. Vyhodili ho z okna. Tůnu… - Tunu? Tolik toho snad nebylo!“ (88 %)(20.6.2016)

 • jajinka
  *****

  Brutální seminář.. Vymýšlení vtipů.. na slepé koleji stojí už měsíc vlak..A povedená hra.. Porodní dědek..(19.9.2006)

 • Rudovous
  ****

  Davam ctyri hvezdy, proste jenom proto, ze me nebavi davat pokazde pet. Ale Lijavec muze by uplne vpohode petihvezdickovy herberk !(8.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace