poster

May Day (TV film)

Thriller / Krimi

Česko, 2001, 55 min

 • jhrasko
  ****

  Navrhujem urobiť remake a poprosiť Larsa von Triera, aby sa ujal réžie.(5.9.2009)

 • gudaulin
  ****

  Režie sice není nijak objevná a scénář by se dal trošku vylepšit, ale v rámci české televizní tvorby jednoznačný nadprůměr, kdy tísnivou atmosféru dotváří samo prostředí pohřebního ústavu a objekt, který je ústředním bodem příběhu - tedy luxusní rakev. Herecky slušně obsazeno, v roli majitele pohřebního ústavu se vyžívá výrazný a typově přesný Karel Roden. Žánrově plně funkční záležitost, celkový dojem 75 %.(23.2.2008)

 • chuckboris
  ****

  Dobrej českej horor.(24.7.2013)

 • cheyene
  ****

  Konečně možnost nahlédnout, kdo stojí za věrnými účastníky každé epizody Černých andělů - zřízenci pohřebního ústavu Stín. Karel Roden je tradičně dobrý, námět stále aktuální a atmosféra povedená, napínavá, trochu ponurá, takže s hodnocením zůstávám hvězdičku od plného počtu.(16.7.2011)

 • depp
  *****

  Je to přesně ten druh filmu, který se v našich luzích a hájích neumí točit a tato epizoda z vynikající série "Černí andělé" je čestnou vyjímkou.(29.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace