poster

May Day (TV film)

Thriller / Krimi

Česko, 2001, 55 min

 • depp
  *****

  Je to přesně ten druh filmu, který se v našich luzích a hájích neumí točit a tato epizoda z vynikající série "Černí andělé" je čestnou vyjímkou.(29.9.2006)

 • gudaulin
  ****

  Režie sice není nijak objevná a scénář by se dal trošku vylepšit, ale v rámci české televizní tvorby jednoznačný nadprůměr, kdy tísnivou atmosféru dotváří samo prostředí pohřebního ústavu a objekt, který je ústředním bodem příběhu - tedy luxusní rakev. Herecky slušně obsazeno, v roli majitele pohřebního ústavu se vyžívá výrazný a typově přesný Karel Roden. Žánrově plně funkční záležitost, celkový dojem 75 %.(23.2.2008)

 • pfa
  ***

  Osmý díl Černých andělů skýtá další průměrný příběh, kterých není nikdy dost. [6/1O](5.1.2008)

 • chuckboris
  ****

  Dobrej českej horor.(24.7.2013)

 • Terva
  *****

  ČERNÍ ANDĚLÉ - MAY DAY - PŘÍBĚH ČÍSLO 8. CITÁT - Znáš toho chlápka v bílém obleku?........... Až teprve v posledním příběhu poznáme majitele pohřebního ústavu Stín, jehož dva zaměstnanci zvaní Černí andělé (Karel Polišenský a Hanuš Bor) jsou vidět v každém příběhu této série. CITÁT - Tady se říká sbohem, na shledanou přináší smůlu.......... Jo naši chlapci si při práci pískaj. Příběh dostal rating +15, pro sexuální scény. Ona je doktorka a on je majitel pohřebního ústavu. To není dobrá kombinace. Morbidnost příběhu vystihuje velmi povedený konec. CITÁT - Alespoň uvidíš, co je noční služba ve špitále...........(10.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace