May Day (TV film)

Thriller / Krimi

Česko, 2001, 55 min

Je to přesně ten druh filmu, který se v našich luzích a hájích neumí točit a tato epizoda z vynikající série "Černí andělé" je čestnou vyjímkou.(29.9.2006)

Konečně možnost nahlédnout, kdo stojí za věrnými účastníky každé epizody Černých andělů - zřízenci pohřebního ústavu Stín. Karel Roden je tradičně dobrý, námět stále aktuální a atmosféra povedená, napínavá, trochu ponurá, takže s hodnocením zůstávám hvězdičku od plného počtu.(16.7.2011)

Osmý díl Černých andělů skýtá další průměrný příběh, kterých není nikdy dost. [6/1O](5.1.2008)

ČERNÍ ANDĚLÉ - MAY DAY - PŘÍBĚH ČÍSLO 8. CITÁT - Znáš toho chlápka v bílém obleku?........... Až teprve v posledním příběhu poznáme majitele pohřebního ústavu Stín, jehož dva zaměstnanci zvaní Černí andělé (Karel Polišenský a Hanuš Bor) jsou vidět v každém příběhu této série. CITÁT - Tady se říká sbohem, na shledanou přináší smůlu.......... Jo naši chlapci si při práci pískaj. Příběh dostal rating +15, pro sexuální scény. Ona je doktorka a on je majitel pohřebního ústavu. To není dobrá kombinace. Morbidnost příběhu vystihuje velmi povedený konec. CITÁT - Alespoň uvidíš, co je noční služba ve špitále...........(10.1.2015)

Parádní závěrečný díl pozoruhodného českého seriálu.(26.1.2008)