poster

Štaflík a Špagetka (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1971, 26x8 min

Scénář:

Alena Munková
(další profese)
 • AngelAngie
  ***

  Nebyli mými oblíbenci.(17.8.2008)

 • IllIlIlIIl
  **

  Průměrný animovaný seriál o dvou psích kamarádech, kde jejich velikost nehraje roli.(18.2.2008)

 • kulyk
  ***

  Dva odporně zdeformovaní psíci rošťačí s vrabčákem. Dětem to neuškodí, alespoň vám přestanou domů tahat kdejakou zaběhlou čivavu. Kdo to má furt žrát, že.(27.8.2012)

 • Stegr
  ***

  60% - Vrána byla dobrá pruda... :)(15.10.2007)

 • Šandík
  ***

  Večerníček, který dospělého docela překvapí svou krutostí. Běžně se v něm postavičky proměňují na placku nebo jsou zamáčknuty do země, případně rozsekávány sekyrou nebo umíchány v míchačce do podoby černé kaše, která však vzápětí opět ožije a získá ty správné psí rysy. Poměrně často se vyskytuje i nekonečné natahování ocásků, nohou či těl... Samozřejmě děti s tímhle až takový problém nemají, protože zřejmě lépe než dospělí rozumí té obrovské nadsázce, se kterou je všechno na obrazovkách odehrává. Další věcí, která dospěláka zarazí, je poměrně pomalé tempo. Například první díl oba hafani víceméně prospí a citelnou část druhého rovněž. Ani tohle ovšem dětem zdá se tak moc nevadí. Rozhodně to je ale večerníček spíše pro menší děti a dospělé diváky bude zřejmě místy i docela nudit... Celkový dojem: 65%(8.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace