Štaflík a Špagetka (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1971, 26x8 min

Alena Munková

Nebyli mými oblíbenci.(17.8.2008)

• Adam Bernau

Dvě psí buzny terorizované vránou, která neumí létat. A pak že zvířata nemají duši! (Nejstarší sérii nemám nakoukanou. Jak napovídá Šandík, mohla by stát za to. Karlos netuší.)(16.2.2017)

Celkem milý a můj oblíbený večerníček, na který si rád vzpomenu i dnes.(1.2.2009)

Jako dítěti mi tihle psíci přišli sympatičtí, ale něčím divní. O něco později jsem přišla na to, čím mi přijdou divní, orientací až dezorientací. Mé prozření přišlo u toho dílu, kdy si opatřili štěňátko. V hodnocení jsem přísná, protože tehdy byly lepší večerníčky, když to porovnám se současnými krysáky, musela bych duu Š + Š napálit pět hvězd.(7.4.2013)

No mohl bych já dát příběhu s dvojicí ústředních psích hrdinů jiné hodnocení než plný počet? Animované postavičky se mihly i ve Zdivočelé zemi, v díle z jara 1969 (III. řada/8.díl), že by nějaký předvoj?(22.12.2008)