Makléř

Rogue Trader

Maklér

Drama / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1999, 97 min

když do pekla, tak s parádou :-) poučení pro všechny, kteří nejsou troškaři!!!!(5.10.2011)

Poznáte tie športové filmy, ktoré vlastne nie sú o športe a krásne si ich užijete, aj keď ste hard-core nešportovec... tak MAKLÉR je bohužiaľ film, ktorý si nemôžete užiť, ak nemáte vrelý vzťah k burzovým machináciám. Navyše nepoznám nikoho s takýmto vzťahom, kto by ho mohol označiť za dôveryhodný. Čo mi teda ako laikovi zostáva k zhodnoteniu? Solídny McGregorov výkon a šikovne zostrihané dejové leporelo, pri ktorom som ale väčšinou netušil, ktorá bije.(7.1.2005)

Mnoo, bylo to spis na 3*, ale +* za Ewana...(13.2.2009)

Ten adrenalín, keď sa burza otvorí a ten stres, keď pri jej zatvorení viete, že ste utratili peniaze cudzích ľudí bez šance na zisk. Tomu sa hovorí dostať sa do sračiek. Odporúčam všetkým, ktorí si myslia že v práci nestíhajú a je toho na nich veľa.(15.10.2009)

Téma obchodování a trhu zpracované mizerně a nepřehledně! Chlapce se zaměřením na ekonomiku neurazí, ale plenky zůstanou suché.(20.7.2014)