Wayneův svět

• slovenský

Waynov svet

Komedie / Hudební

USA, 1992, 91 min

"No Starway to heaven!" Ak porovnáte Love guru a Waynes world Myers sa určite naučil cestu svoju vtipu, a v tejto komédii to dokazuje. Na perkfektný vtip s kartičkami a Carvey-ho úvahy na strecha svojho auto sa len tak nezabúda, aj keď som to videl už dosť dávno.(31.8.2008)

• playboxguest

Někdo nacpe alternativní konce do bonusů na dvdčko a někdo si je prostě všechny jen tak nahází do filmu. Na Carrere a Laru Flynn se celkem slušně koukalo, Myersova relativní mladost pobavila. Co mi však ve filmu výrazně scházelo, byl nějaký příběh.(29.8.2011)

Tak tohle bylo hodne slaby, cekal jsme daleko vic. Skoro jako kdyby parta kamosu bez nejakyho planu nebo predstavy popadla kameru a vyrazila radit a natacet se pri tom. Cemuz i trochu odpovida styl natoceni, kdy hlavni postavy mluvi na kameru a komentujou dej. Problem je, ze tu neni prakticky zadnej pribeh, je to jen sled scenek a ty se bohuzel pohybujou od nevtipnejch po prumerne vtipny, ze bych se nejak hodne zasmal, to si fakt nepamatuju. Bohuzel to nezachranuje ani hudba, ktera sice spatna neni, ale nak uzasna taky ne. No a herci, Mike sice spatnej neni, ale herecky to je slaby, Dana je naprosto sileny hovado a Tia, ackoliv je sexy, tak se sem vubec nehodila. Tvurci se u nataceni asi bavili daleko vic, nez ja u filmu.(17.8.2008)

• Ruut

Taky bych si zdovolenim jednou kopnul do vyčpělé mrtvoly, která už nikoho nezajímá. Nechápu kultovost tohoto filmu. Není tu nic originalního a ani tak drsného aby to vybočovalo z řady. A gagy? To už i ˇAustin Powers je zajímavější než tohle. Vyčichlá tuctovka.(31.7.2008)

Jako pohodová komedie to docela ušlo ale neni to jedna ztech nejlepších a Dana Carveyho moc nemusim..(7.3.2012)