Wayneův svět

• slovenský

Waynov svet

Komedie / Hudební

USA, 1992, 91 min

Waynov svet, Waynov svet, sranda show, s partiou! Mike Myers objavuje kúzlu absurdity a spolu s geniálnym ansámblom rockových hviezd (Alice "nie sme toho hodní" Cooper!) ukazuje na čo má a čo bezbreho márni celú svoju zvyšnú kariéru.(24.6.2012)

• Ruut

Taky bych si zdovolenim jednou kopnul do vyčpělé mrtvoly, která už nikoho nezajímá. Nechápu kultovost tohoto filmu. Není tu nic originalního a ani tak drsného aby to vybočovalo z řady. A gagy? To už i ˇAustin Powers je zajímavější než tohle. Vyčichlá tuctovka.(31.7.2008)

• Chrustyn

Pro mě nezajímavá, nevtipná a ve výsledku hodně trapná komedie o partičce úchylů, kteří se přes své "sklepové skeče" dostanou až na vrchol televizního showbussinesu.(30.11.2012)

Wayne´s world, Wayne´s world! Party on, excellent! Komedie o dvou mírně potrhlých kamarádech, kteří začnou vysílat z garáže vlastní verzi hudební kabelovky. S trochou odstupu je to pořád hodně dobrá komedie s několika fakt vtipnými scénami, jako je slintání na kytarami nebo jízda nacpaným autem za zpěvu Bohemian Rapsody (píše se to tak?) a cukání hlavou.(16.7.2007)

Alice Cooper zvedl hodnocení o 2*.(18.3.2008)