poster

Vyjednavač

 • USA

  The Negotiator

 • Německo

  Verhandlungssache

 • Slovensko

  Vyjednávač

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA / Německo, 1998, 140 min

 • Boogeyman
  ****

  Už jsem to dlouho neviděl, ale pamatuji si, že ač to było vynikající, velice jsem se ztrácel ve jménech vyskytujících se postav a tím i trochu v ději. Ale to było kdysi, dnes nevím, ale jsem si jist že méně než 4 bych nedal…(5.2.2006)

 • sepp
  ****

  Psychothriller s velmi hutnou atmosferou a skvele vygradovanym dejem, v druhe plovine ale mozna zbytecne rozvlekly a na par chvil mozna i nekoho zanudi. Presto vyjimecna podivana.(7.9.2003)

 • forsberg
  ****

  Co si víc přít k sobotnímu večeru u telky. Napínavá podívaná, velmi solidní herecké výkony, zajímavá zápletka, jako vždy vynikající Kevin Spacey a finále skoro jako střižené podle té okřídlené věty Václava Havla. Poctivé 4*.(18.5.2008)

 • Isherwood
  ****

  Scénáristicky nijak neobjevná a v jistých momentech až příliš klišovitá a vykrádající záležitost. Potenciál rukojmích v mrakodrapu evokuje Smrtonosnou past, ale v tom smyslu, že klaďas stojí na „špatné“ (čili své) straně. Naštěstí nadstandardní režijní pojetí dokáže na dvě hodiny filmového času příjemně usadit do sedačky. Ano, i v Grayově práci by se pár much našlo, zvláště v polovině začne tempo povážlivě kolísat, ale stále se dá hovořit o zručné filmařině. Ke konečnému hodnocení tak snímek táhne výborná herecká sestava. No, opět to ale nejsou všichni. David Morse trpí nevyužitým potenciálem svého „policejního“ charismatu a Samuel L. Jackson podává spíše standart. Avšak naprosto fantastický Kevin Spacey vytáhne z bahna i tu nejnudnější scénu, vdechne život i tomu nejsuššímu monologu či dialogu a vůbec, je to právě on, kdo dělá z Vyjednavače to co ve skutečnosti vlastně není a to je nadstandardní akční thriller, kde místo zbraní hrají prim vysílačky a telefon a kde o napětí není nouze ani na minutu.(30.11.2005)

 • paascha
  ***

  Naprosto průměrný film o podlých fízlech, který do zmíněného průměru vytáhl Kevin Spacey.(1.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace