poster

Vyjednavač

 • USA

  The Negotiator

 • Německo

  Verhandlungssache

 • Slovensko

  Vyjednávač

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA / Německo, 1998, 140 min

 • Matty
  ****

  Velmi dobrý "středový" thriller, který nesází na drahé akční scény, ale výhradně na charismatické herce a v rámci možností komplexní scénář. 75%(17.4.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Neprávem obviněný muž psancem, hledání skutečného viníka policii navzdory, zoufalá myš v koutě, Chicago. Podobné jako Uprchlík, akorát že se neutíká, ale ukecává.. Vyjednavačský thriller s dobrými hereckými výkony (přes Spaceyho a Jacksona se trochu zapomíná na J.T.Walshe), slušným spádem, inteligentním scénářem a už předem zlověstnou sekvencí úvodních titulků. Vytkl bych jen zbytečně předramatizovaný závěr a Samuelův otřesný zrzavý přeliv.. P.S.: Scéna, kdy si jeho Danny Roman podává po telefonu vyjednávače Farleyho asi nejen mně připomněla Julese Winnfielda a jeho kreaci na téma: „Mluví se v Cože anglicky a vypadá pan Marsellus Wallace jako děvka?“..(16.2.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Vynikající thriller, jehož věrohodnost je totálně závislá na tom, zda Samuel L. Jackson s Kevinem Spaceym dokáží udržet napětí posílané po telefonní šňůře. Z mého úhlu pohledu oba podali životní výkony a když se k jejich koncertu začali snaživě přidávat i ostatní (zejména Morse s Giamattim), tak vznikl napínavý snímek s humorným odlehčením přesně podle mého gusta.(13.8.2011)

 • Morien
  ****

  Tenhle film se mi hodně líbil. Napínavý, odsýpal, dokonce jsem nepředvídala každou další vteřinu v ději jako obvykle. Předpokládám, že to je kvůli staršímu "datu výroby" oproti dnešku (2008). Co bych ale extra vyzvedla, byly skvěle napsané postavy a jejich ztvárnění herci. Spaceyho správňácký energický ukecánek - kdo by byl řekl, že je to Prot, Samuelův "kdo-mi-zabil-parťáka-vy-parchanti-ale-jinak-jsem-vlastně-hodnej", Giamattiho příliš přemýšlející rukojmo-hacker a dokonale tupá hora svalstva s tváří Davida Morse, ti všichni si získali moje srdce a můžu vám říct, z těch tragikomických situací, do nichž se tak nějak zapletli, jsem se občas za břicho popadala. Nevím, jestli už mi jenom pokročilým stádiem bezespánkového rozkladu neměkne mozek, ale film mi připadal v jistém smyslu i jako satira... no a zkrátka, abych dokončila kruh, hodně se mi líbil.(17.5.2008)

 • T2
  ****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $44,547,681Tržby Celosvetovo $66,300,000║ Strhujúci thriller s výborným obsadeným. /80%/(10.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace