Astronautova žena

The Astronaut's Wife

Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

Velmi zábavný film pro páteční večer, když nemáte nic jiného na práci. Dost napínavý i dobře natočený. Johny Depp v dost neobvyklé úloze svou roli docela zvládá. Bohuže ten film má jeden problém - laciný konec.(13.2.2003)

Čekala jsem něco horšího.. Ano, sice to bylopoměrně snadno předvídatelné a závěr nebyl žádné překvapení, ale atmosféra byla správně napínavá a já se chvílemi i bála a čekala, co přijde a kde se ten Johnny zase objeví. Charlize Theron byla dokonalá a zahrála to fantasticky. Tyhle role jí jednoduše sedí.. Z Johnnyho Deppa šel strach, což byl, předpokládám, záměr, který se vydařil. Navíc i nápad to byl docela dobrý.. I když mi to chvílemi připadalo takové "divné".. Ale celkově se mi film docela dost líbil.. Navíc ta úžasná kamera.. Takže silnější 3*..(24.3.2012)

Takhle v noci, sám, to je úplně nejlepší pro projekci tohoto filmu. Atmosférou a napětím hned vtáhne, a i když prakticky není akční, člověk se bojí od začátku do konce. Který možná mohl více naznačit, třeba o tom letadle samotném, proč je tak důležité. A i když je ta historka vlastně docela plytká, takové ředěnější Omen, má to své kvality. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/astronautova-zena-jl.html(1.7.2010)

Hrome, to mohla být podívaná jedna báseň! V druhé půli bohužel upadá scénáristova morálka a s ní jde do kopru i celý příběh. Herecky vyvážené, především tedy září Charlize jakožto hysterická mamina v očekávání. Tak snad jindy, ten potenciál by tu byl.(1.7.2012)

• Maq

Rosemary má děťátko na kosmický způsob. Scénář vaří z vody. Slabé.(24.9.2015)