Astronautova žena

Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

• ilemas

Díval jsem se jen kvůli Charlize Theron, jinak dost nuda.Hrát tam jiní herci, tak dám odpad.(22.5.2010)

Dalo se z toho vytřískat tolik a nakonec to bylo spíše veliké a nudné zklamání. Musím sice vyzdvihnout Charlize, která se tu opravdu herecky vydováděla, ale sterilní Depp tu naprosto vyhořel. I hudba byla celkem slušná, takže celkově to vidím na průměrnou zábavu na nudné odpoledne. Nepotěší, ale ani neurazí. 55%(9.2.2011)

Naprosto vynikající režie, Johny Depp a Joe Morton jsou navíc opravdu dobří-ale ten scénář, který mohu s klidným svědomým označit za ojetý sci-fi blábol to všechno schazuje jen a jen na pouhé tři hvězdičky!(22.7.2002)

• lekr

Věděl jsem, že to nebude nic moc, ale takovou sračku jsem fakt nečekal. Těšil jsem se na celkem nápadité sci-fi, ale místo toho jsem se dočkal debilní psychárny o astronautovi, kterého ovládli mimozemšťani, co nemají nic jiného na práci než ničit život a rozvracet rodiny obyčejným lidem. Každopádně Astronautova žena je jen stupidní slátanina snad všech filmových klišé dohromady nad kterou zůstává rozum stát. A jak v ní mohli hrát takové esa jako Johnny Depp či Charlize Theron opravdu nikdy nepochopím.(22.5.2010)

Netradičně pojatý film. Z Johnnyho Deppa se nakonec vyklube psychopat. Dramaturgicky nezvládnuté, leč zvrhle zábavné, a tak trochu hozené do protisměru běžného scifi příběhu. Hodně zvláštní film a Charlize Theron vždycky potěší.(3.2.2009)

• - Snímek soutěžil na Mezinárodním filmovém festivalu v Katalánsku v kategorii nejlepší film. (Terva)