Astronautova žena

Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

• papaJA21

Kdyby to mělo lepší scénář, mohlo to být novodobé Rosemary's baby. Neskutečné bláboly a výlevy jsou neodpustitelné, vyvrcholení je přímo trapné. Nemá cenu nějak komentovat herecké výkony, žadné nejsou. Je to jen sled, zahraných situací. Snad se mi podaří na tento zážitek co nejrychleji zapomenout. Nepovedlo se!!!(7.6.2009)

Zajímavý námět, nápaditá režie a několik opravdu infarktových scén. Tvůrci ale zůstali pouze v půli cesty. Vynikající Charlize Theron se ve variaci na postavu z Ďáblova advokáta skutečně vyžívá.(31.5.2002)

• Fiftis

Priemerná béčková scifi s dobrým obsadením. Na mňa príliš depresívne. A nepáčili sa mi ani Depp ani Theron. V tomto filme veľmi nesympatickí.(10.12.2012)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $10,672,566Tržby Celosvetovo $19,598,588║ Okrem zopár lakačiek strašná prázdnota, ktorú nezachránia ani herci formátu Charlize Theron a Johnny Deep, dokonca Deep ešte prispieva k nejakej tej nezáživnosti. Už sa nečudujem že to tak prepadlo a na také kde nič tu nič, je aj rozpočet dosť premrštený. /20%/(31.8.2008)

Priemerný film so slušnými výkonmi Deppa a Theronovej. Tento príbeh mohol mať na viac...(15.2.2007)

• - Snímek soutěžil na Mezinárodním filmovém festivalu v Katalánsku v kategorii nejlepší film. (Terva)