poster

Astronautova žena

 • USA

  The Astronaut's Wife

 • Slovensko

  Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  *

  Johnny, Johnny, Johnny...proč mi to děláš?!(1.1.2009)

 • joehot
  **

  Mix z filmů: Rosemary má děťátko, Ďáblův advokát, Invaze lupičů těl.(16.4.2012)

 • tron
  ***

  "S mužmi je to ako s miestami na parkovanie; tie dobré sú obsadené a ostatné sú pre mrzákov". Klišé na entú, ale poctivo, veľmi profesionálne a bez chýb režírované (tak či tak, tajomne neznámy Rand Ravich odvtedy nič nenakrútil). Johnny Depp je tentokrát vzácne odťažitý, zato jeho filmová manželka Charlize Theronová svojim solídne hodnoverným výkonom prekvapila, kým vo väčšine filmov len dobre ukazuje prsia. Nechýba povinný "otvorený" záver a zaujímavé herecké obsadenie podporných roličiek (Clea DuVallová z FAKULTY, Joe Morton z TERMINÁTORA 2: DŇA ZÚČTOVANIA). 60% je možno veľa, ale mňa toto klišé na entú bavilo. Sám som zaskočený. DODATOK 21. 5. 2010: Tak síce je to i s odstupom času voľajako dajako čudný film, ale atmosféru má a Ravich odvtedy ako "duchovný otca" stál za výborným dvoj-sezónným seriálom "Life - najbohatší policajt" so skvelým Damianom Lewisom.(1.11.2004)

 • honajz
  ****

  Takhle v noci, sám, to je úplně nejlepší pro projekci tohoto filmu. Atmosférou a napětím hned vtáhne, a i když prakticky není akční, člověk se bojí od začátku do konce. Který možná mohl více naznačit, třeba o tom letadle samotném, proč je tak důležité. A i když je ta historka vlastně docela plytká, takové ředěnější Omen, má to své kvality. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/astronautova-zena-jl.html(1.7.2010)

 • Mr.Apache
  ****

  Astronautova žena je ze stejného rodu vysoce kvalitních temných sci fi jako Horizont událostí. Jen je z nepochopitelných důvodů ještě podceňovanější.(21.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace