Astronautova žena

The Astronaut's Wife

Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

Zaujímavý nápad, ktorý však minútu po minúte stráca efekt. A povedal by som, že to nieje chybou hereckého obsadenia. Nedotiahnuté, mohol sa toho chopiť kvalitnejší tvorca.(10.12.2010)

Dalo se z toho vytřískat tolik a nakonec to bylo spíše veliké a nudné zklamání. Musím sice vyzdvihnout Charlize, která se tu opravdu herecky vydováděla, ale sterilní Depp tu naprosto vyhořel. I hudba byla celkem slušná, takže celkově to vidím na průměrnou zábavu na nudné odpoledne. Nepotěší, ale ani neurazí. 55%(9.2.2011)

• eJacques

...Divné, vlastně nevím, v čem tkvěla pointa... Nejsem magor, ale asi jsem malou nápovědu potřeboval... Napětí ovšem nechybělo, i když už vlastně nevím, k čemu se vztahovalo... Nezaujal, v paměti nezůstal - jeho chyba...(2.2.2005)

Netradičně pojatý film. Z Johnnyho Deppa se nakonec vyklube psychopat. Dramaturgicky nezvládnuté, leč zvrhle zábavné, a tak trochu hozené do protisměru běžného scifi příběhu. Hodně zvláštní film a Charlize Theron vždycky potěší.(3.2.2009)

Po dlouhý době jsem tenhle film s J.Deppem skouknul na dvd a hodnocení musim zvednout.Sice spíš komorně laděnej snímek,žádná řežba se nekoná,ale zasluhou herců a zajímavýho námětu je to celkem snesitelný.60%.(3.7.2010)