Cheng shi nu lie ren
-
Madam City Hunter
Akční / Komedie
Hong Kong, 1993
Obsah
-
Yang Ching (Cynthia Khan), je policistka pocházející z dobré rodiny. Její otec se má znovu ženit s krásnou ženou jménem Wai (Kara Hui). Yang se nová macecha poněkud nezdá, musí jí prověřit, zda nejde pouze po otcově bohatství. Proto zahájí vyšetřování. Najme soukromé očko a vrátí se na čas domů. Jenže detektiv Charlie Chan (Anthony Wong) a jeho asistentka udělají někdy více škody než užitku a situace se tak začně ještě více komplikovat... (Vavča)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (2)
-
Vavča
Hodně ulítlý film, kde se střídají absolutně vážné pasáže s trhlým humorem, ať už slovním, nebo různými gagy. Detektivka Ching je po jedné akci dočadně postavena mimo službu a kromě hledání pěti zabijáků prověřujuje otcovu novou známost, která je podezřele mladá a krrásná na něj, snad až příliš. Uvidíte zde vynikající choreografii (Yuen Woo Ping), Cynthia Khan fakt umí, ale i pánové to tu solidně rozbalí, rozhodně je překvapení vidět Anthony Wonga v počátcích kariéry jako soukormé očko, které umí výborně kung fu, a boj s litinovou trubkou...(5.6.2010)
-
Lacike
Dokonale nevyvazeny film. Ci uz v humore, ktory mi vobec nepripadal vtipny ale skor trapny. Striedanie vaznych scen s humornymi bolo dost nevkusne. Tak aj v bitkach, ktore mal na starosti Yuen Cheung Yan a nestoja za vela. Nielenze sa tu postupne striedaju rozne styly od pomalych fazovaciek, cez dynamicky prevedene bitky az po totalne prestrelene dratovacky. Najhorsie je ze aj v ramci bitiek sa styly menia a rozhodne to nevyzera ako zámer, ale skor ako neschopnost, pretoze obsahuju ocividne chyby (prilis okate spomalovanie uderov pri dotyku supera, zly timing, nenaväzujuce strihy). Proste jeden velky mišmaš. Mne to vobec nesadlo.(8.12.2010)