• woody

Jednička pobavila a byly tam dobré hlášky zvířat,dvojka znudila a nebyla tam ani jedna hláška.Ten medvěd se taky Arniemu také moc nepodobá.Edie natoč už prosím tě Schrecka 2 abys měl alespoň po dlouhé nějaký dobrý film.(8.8.2003)

Ne tak vtipné jako jednička , teda když nepočítáme chameleona který opravdu chrlil hlášku za hláškou , ale pořád je to ten Dolittle na kterém jsem vyrůstal a až si říká kdo chce co chce je to zábavný a milý . Minimálně to působí na dítě ve mě . ( 11.2.14/MAC/pátá hvězdička z nostalgie )(11.2.2014)

Sranda to ale byla. Medvěd so ce musí znovu učit jak být medvědem.(23.3.2008)

• genetique

Pokračovanie veľmi slabo kopíruje pomerne slušný (aspoň u mňa) úspech jednotky a vtipy pozostávajúce z Dolittlovej schopnosti rozumieť reči zvierat už strácajú na účinku aj keď párkrát som sa pobavil. Typický príklad toho, keď chcú tvorcovia z debility divákov vytiahnuť čo najviac prachov. Ešteže sa Eddie bezhlavo nepustil do trojky. 45%.(23.5.2006)

• Indiana

O poznání slabší než celkem sympatická jednička.(21.8.2013)

• - Natáčení probíhalo v San Franciscu a okolí u Alpine Lake, Los Angeles a okolí San Bernardino National Forest a ve městě Wrangell na Aljašce. (Cheeker)

• - Ve scéně, kdy do lesa přijíždí těžká technika pro těžbu dřeva, řekne bílý vlk, kterého namluvil Arnold Schwarzenegger, hercovu slavnou hlášku: "Hasta la vista, baby." Stejnou frázi již řekl herec jako Terminátor ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování (1991). (Rominator)

• - Arnold Schwarzenegger namluvil bílého vlka. Ve filmu měl jedinou větu: "Hasta la vista, baby," kterou říká při konfliktu s řidiči náklaďáků. (HappySmile)