A medvěd udělal brum !(20.3.2015)

• Rominator

Na film jsem se podíval, abych zjistil jak je to s Arnoldem, ale ten ve filmu jako herec nehraje. Arnolda Schwarzeneggera je možné zaslechnout v originální zvukové stopě ve dvou scénách jako BÍLÉHO VLKA (White Wolf) a v jedné zazní i známá hláška "Hasta la vista, baby" ze snímku Terminátor 2: Den zúčtování (1991). U herců by se proto hodila poznámka d.f. (dabingová filmografie), protože v českém nebo slovenském překladu z toho divák nemá nic.(20.7.2014)

• Slartibarkfast

Slabší pokračování prvního velmi pěkného a zábavného dílu. Mohlo to být určitě lepší, ale myslím, že slabý scénář už nejde zachránit ničím. To tam ti herci můžou nechat i duši, ale když je to hloupé, tak už se s tím nedá nic dělat. Bohužel. 40%(3.12.2009)

• Davies182

Až na roztomilá zvířátka další zbytečná komedie.(12.3.2009)

• petaspur

Souboj cirkusového medvěda se svým dravým kolegou o srdce medvědice, standartně ukecaná fauna i pan doktor, celosvětová stávka zvířat a zneužité slavné filmové hudební motivy. Tento snímek měl ambice dopadnout daleko hůř, ale výše uvedený mix se dal s jistou dávkou tolerance přežít.(30.12.2009)

• - Medvěd Tank je druhý nejslavnější hrající medvěd. Na prvním místě je medvěd Bart. Oba vlastní a trénuje Doug Seus, který si zahrál Klondike Davea. (HappySmile)

• - Dva malí medvídci na konci filmu se jmenují Little Bart a Honey Bear a oba je také vlastní slavný grizzly trenér Doug Seus. Tyto medvědy měl náhodou s sebou Doug na natáčení a režisérovi se tak zalíbili, že se je rozhodl přidat do závěrečné scény. (HappySmile)

• - Režisér Steve Carr namluvil hlas Mastiffa na setkání psů s Dolittlem. (HappySmile)