A medvěd udělal brum !(20.3.2015)

• Kryton

Dr.Debil2!(20.6.2008)

• Shit

Všechno co bylo v prvním díle vtipný se tady neobjevuje, protože první díl vycházel hlavně z toho že tobyla první zkušenost s mluvením se zvířaty. Druhej díl se snaží navázat na příběh z prvního dílu a to dost nešťastně, vtipný scény nejsou vtuipný a nevtipný scény jsou nudný a Eddie Murphy, kterýho považuju za dobrýho komika, tak se tady nějak nedokáže prosadit, je to teda hlavně kvůli pěkně stupidnímu scénáři, ale přece jenom Eddie mohl zahrát ty stupidní scény líp. celkově to je dost nepodařenej druhej díl a jen díky občas povedeným scénám u kterých jsem se aspoň trochu zasmál dám 2*, ale od Murphy tak trochu zklamání(28.10.2005)

• Gilmour93

Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

• Chrustyn

U jedničky jsem se celkem slušně pobavil. U dvojky jsem se už jen slušně nudil.(1.6.2007)