Ne tak vtipné jako jednička , teda když nepočítáme chameleona který opravdu chrlil hlášku za hláškou , ale pořád je to ten Dolittle na kterém jsem vyrůstal a až si říká kdo chce co chce je to zábavný a milý . Minimálně to působí na dítě ve mě . ( 11.2.14/MAC/pátá hvězdička z nostalgie )(11.2.2014)

• Tuax

Tohle pokračování byl docela dost velký propad. Hlavně příběh už byl příliš ohraný, medvědí patálie nezábavné a celkově takové vaření z vody. Vytratila se jednoduchost. Tentokrát se snažili dost apelovat už na morálku a vztahy a jaksi se vytratil obsah, na který by se dalo dívat, což je ke škodě filmu. Snad bude další díl zase úplně na jiné vlně a hlavně lepší. Zde u mě vedou asi včelky.(17.7.2011)

Sranda to ale byla. Medvěd so ce musí znovu učit jak být medvědem.(23.3.2008)

• novoten

Stejné jako jednička - několik solidních fórků, několik fekálních fórků a lavina mentorování na rodinné téma. Murphy je za zenitem a bohužel si to užívá.(17.3.2007)

• Falcor

Probíral jsem tento film s našim psem Tomem (čistokrevný sibiřský basset - hodně štěstí při hledání v encyklopediích) a ten mi důvěrně zavrčel, že je to pěkná ptákovina. To může znamenat dvojí: Jednak je to totální hovadina, protože Tomík nemá ptáky rád (hlavu mu zdobí sice velké plachty, ale stejně mu každý pták vždy ufrnkne), anebo se bavil o úplně jiném filmu, bylo-li to vůbec o filmu, jelikož je chudák Tomík úplně hluchý. (To má určitě z toho létání - těšte se velikonoční kuřátka a poslové jara - ptačí chřipku na vás)(14.10.2005)