• Gilmour93

Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

• Davies182

Až na roztomilá zvířátka další zbytečná komedie.(12.3.2009)

• heyda

Tak tohle nemá daleko do odpadu. Aaach jo. Přitom Eddie má podle mě obrovský herecký potenciál. Jen si kurňa vybrat pořádný film. :-((10.9.2009)

• Socraates

Fórky ve filmu s roztomilejma huňáčema, huňáčkama a ještěrkama jsou sotva k pousmání, ale já mám slabost pro mluvící zvířata, tak hvězdičku přihazuju :-)(25.12.2010)

• Slarque

První díl byla průměrná rodinná komedie, dvojka je téměř bez humoru a o průměrnosti si může nechat jenom zdát. Zvířátka jsou zajímavá, pokud se zrovna chovají jako zvířata a Eddie vůbec. Dobrá zpráva je, že oproti Zamilovanému profesorovi je to ještě občas zábavné.(7.9.2004)