• novoten

Stejné jako jednička - několik solidních fórků, několik fekálních fórků a lavina mentorování na rodinné téma. Murphy je za zenitem a bohužel si to užívá.(17.3.2007)

• heyda

Tak tohle nemá daleko do odpadu. Aaach jo. Přitom Eddie má podle mě obrovský herecký potenciál. Jen si kurňa vybrat pořádný film. :-((10.9.2009)

• Gilmour93

Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

• Tuax

Tohle pokračování byl docela dost velký propad. Hlavně příběh už byl příliš ohraný, medvědí patálie nezábavné a celkově takové vaření z vody. Vytratila se jednoduchost. Tentokrát se snažili dost apelovat už na morálku a vztahy a jaksi se vytratil obsah, na který by se dalo dívat, což je ke škodě filmu. Snad bude další díl zase úplně na jiné vlně a hlavně lepší. Zde u mě vedou asi včelky.(17.7.2011)

• balba

Pokračování , které je opravdu velice slabé.Zpočátku docela slušně vypadající komedie , ale pak dosti upadá a je nezábavná. Film je tak trochu kostrbatý.(24.3.2007)

• - Arnold Schwarzenegger namluvil bílého vlka. Ve filmu měl jedinou větu: "Hasta la vista, baby," kterou říká při konfliktu s řidiči náklaďáků. (HappySmile)

• - V jedné scéně se Joseph Potter pokouší dovolat dr. Dolittleovi a operátor si myslí, že vyslovil "Stuart Little." Jeffrey Jones, který ho hraje, si zahrál strýčka Littla ve filmu Myšák Stuart Little (1999). (HappySmile)

• - Ve scéně, kdy do lesa přijíždí těžká technika pro těžbu dřeva, řekne bílý vlk, kterého namluvil Arnold Schwarzenegger, hercovu slavnou hlášku: "Hasta la vista, baby." Stejnou frázi již řekl herec jako Terminátor ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování (1991). (Rominator)