Zamilovaný profesor

The Nutty Professor

Zamilovaný profesor

Komedie / Romantický

USA, 1996, 91 min

Sice je to opravdu příšerná kravina, ale já se u filmu bavim pokaždé když se na něj znovu podívám. Humor je sice trochu povrchní, ale nevadí mi a hádky s rodinkou u stolu jsou podle mě výborné. Sice je tam řada klišé jako např. bavič v klubu. I přesto se to dá vydržet a sledovat Eddie Murphyho v několika podání je celkem potěšující. Hlavně když na konci slyšim: V českém znění zazněli Oldřich Kaiser, Oldřich Kaiser....a takhle ještě asi 5x. --- Vy jste dal auto za 37 tisíc do opravny? – No prvně jsem chtěl Trabanta, ale auto jako auto (druhý den po zničení Viperu)(7.10.2006)

• heyda

Odpad to rozhodně není. Jde o takové bláznivé pokoukání, kde si zase Eddie smlsnul na 6-ti roli. Pro mě pěkné 2 hvězdičky.(10.9.2009)

• rawen

Murphy přehrává jak prase. Nic moc, čitelné, přízemní, vtipné jsou možná dvě tři scény... 4/10(19.12.2005)

• Djkoma

Tohle není pro mě....(13.12.2004)

• Matty

Byli tam křečci, bylo tam pšoukání, byl tam Eddie Murphy a byla to solidní hovadina (v dobrém slova smyslu). 50% Zajímavé komentáře: Marius, Šimpy, no2(27.4.2006)