Zamilovaný profesor

The Nutty Professor

Zamilovaný profesor

Komedie / Romantický

USA, 1996, 91 min

Musím sa priznať, že aj keď nápad bol úplne obohraný, postaviť film na rozdvojenej osobnosti, spracovanie bolo veľmi príjemné a aj romantické črty milo pobavili. Prvá časť sa ešte celkom drží. 60%.(23.5.2006)

• TeeAge

Škoda za talent Murphyho.(2.2.2010)

Soundtrack David Newman: 1. Touch Me Tease Me - Case ,2. I Like - Montell Jordan ,3. My Crew Can't Go for That - Trigger The Gambler ,4. Ain't Nobody - Monica ,5. Pillow - Richie Rich ,6. Last Night - Az Yet ,7. Come Around - Dos Of Soul ,8. We Want Yo Hands Up - Warren G ,9. Ain't No N-g-a - Jay Z ,10. Breaker 1, Breaker 2 - Def Squad ,11. Doin It Again - LL Cool J ,12. Nasty Immigrants - 12 O'Clock ,,13. Love You Down - Da Bassment(9.5.2011)

• StarsFan

zcela podprůměrná komedie, ale pořád mnohem lepší než její pokračování.(3.2.2006)

• Matty

Byli tam křečci, bylo tam pšoukání, byl tam Eddie Murphy a byla to solidní hovadina (v dobrém slova smyslu). 50% Zajímavé komentáře: Marius, Šimpy, no2(27.4.2006)