• Česko

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $70,454,098Tržby Celosvetovo $122,195,920 ║ akcia újde, dej je absolútne béčková tláchanina, trikovo veľmi kolísavé /40%/(22.7.2005)

Skvelo padnúca muzika, polistirénová výprava, nadupaná akcia a počítačové triky, ktoré bolia, ale ktoré zároveň dopomohli stvoriť originálne príšerky. Toto tu ešte malo štýl, o dvojke a následnom seriáli sa to už žiaľ povedať nedá. Mimochodom, skvelý Lambert ako lord Raiden!(20.11.2004)

rozpocet ? trzby celosvetovo $122,195,920(6.11.2006)

• AngelAngie

Snad jedinou věcí, která se mi na tomhle snímku líbí je to, že se stal tak trošku béčkovou klasikou a hl. jsem hrála a milovala hru, takže to mě přinutilo se dívat... a soundtrack je už dnes taky tak trošku legendární...(4.6.2008)

Film mého mládí. Film není dokonalý ani výjimečný, ale originální. Postavy jsou zapamatované a každý má svého oblíbeného bojovníka: jako já (Sub-Zera) i prostředí boje: moje oblíbené kulisy (les se Scorpionem, skála s Johny Cagem). Efekty nejsou na nejvyšší úrovni, ale mají svou nesmírnou poezii. Přes všechen strávený čas s MORTAL KOMBAT dávám 4 hvězdičky.(23.6.2012)