poster

Mortal Kombat

 • Česko

  Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

 • USA

  Mortal Kombat

 • Slovensko

  Mortal Kombat

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ***

  Phehe... Christopher Lambert jako Raiden je nezapomenutelný :) Nostalgie, pro moji generaci, kterou tahle gamesa odkojila milá a úsměvná záležitost. Jinak samozřejmě sub zero v naprosté většině ohledů. 50%(7.6.2008)

 • Shakers
  ****

  Bolo to už dávno, čo som hrával Mortal Kombat a videl tento film. Po rokoch som sa teda rozhodol zaspomínať a namiesto VHSky som si to teraz dal na Blúčku a poviem vám ... ten film ma fakt krajší obraz. Čo nieje žiadne prekvapenie :-) Každopádne zážitok s filmu je stále dobrý, efekty furt mizerné, choreografia súbojov stále nie je najlepšia, hlášky a frajeriny Johnny Cagea furt štýlové, soundtrack nestratil nič zo svojho kúzla, herci nezostarli a obraz oproti VHSke je rozhodne lepší. Vôbec to nie je špičkové a je to to totálne bez príbehu, ale na druhú stranu neskutočne zábavná nostalgická fajtovačka. 80% - 4*(2.10.2013)

 • tron
  ***

  Skvelo padnúca muzika, polistirénová výprava, nadupaná akcia a počítačové triky, ktoré bolia, ale ktoré zároveň dopomohli stvoriť originálne príšerky. Toto tu ešte malo štýl, o dvojke a následnom seriáli sa to už žiaľ povedať nedá. Mimochodom, skvelý Lambert ako lord Raiden!(20.11.2004)

 • Legas
  *

  Filmy podle počítačových her mají jedno společné - ubohý scénář (jestli vůbec nějaký). Potom na něj režisér může plácnout cokoliv a téměř nikdy z toho nevzejde nic dobrého. Z Mortal Combatu by se přitom dalo vytěžit mnohem víc. Alespoň kdyby byl výpravný, výtvarně stylový. Mortal Combat je bohužel seriálu hodný šunt (také to tak nakonec dopadlo).(18.4.2003)

 • Shit
  ***

  Dokázal bych si teda představit i lepší zpracování bojovky, kterou sem jako malej pařil celý hodiny a nakonec pomocý skoků a nízkejch kopů umlátil i Gora. Samozřejmě je mi jasný, že to nebyla žádnbá sranda zpracovat jako film bojovku, kde se mlátí dva mamlasové v nějaký aréně, ale když už je děj na pytel, tak moh Paul aspoň sehnat nějaký pořádný bojovníky, vždyť jedinej kdo v tomhle filmu něco umí je Robin Shou jako Liu Kang, jinak samý pomalý lemry v čele se Soňou a Kanem. A taky trošku zamrzí absence fatalit. Aspoň, že Rayden se díky Christopheru Lambertovi poved.(12.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace