• Česko

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

• sepp

Takova obstojna bezducha rezba. Ty souboje jsou pekne...(7.9.2003)

• monolog

bezduchá hra, bezduchej film. nějak mi přijde, že Anderson se úmyslně snaží zabíjet každého diváka, který náhodou spočine okem na něčem, čeho se dotkla jeho tvůrčí ruka. to už bych mohl jít režírovat aji já, když to může dělat takový dřevo.(18.1.2006)

Zpracování perfektně sledující ducha hry...takže je to "bezduché", ale stylové a nehorázně zábavné. Sub Zero Rulezz!!! Paul Anderson ve svém živlu, ale 80% MK nevynese ani úderná titulní skladba.(9.8.2005)

Má první počítačová hra a jedna z nejoblíbenějších. Brutální masakr a krvavé fatality. A to vše ve filmu. Jsem překvapen. Přesně jako ve hře. Goro byl sice trochu hrbatý, ale to se dá přehlédnout. Souboje se mi též líbili. Jen by jich to chtělo více a lepšía více fatalit:-)(4.10.2010)

Ja si proste nemôžem pomôcť, ale to spracovanie audio-vizuálnych efektov už na rok 1995 je príliš slabé. Ale myšlienka adaptácie tejto dobrej bojovej hry na plátno nebola zlá, no podla môjho názoru s tím mali počkať tak minimálne do roku 2002. Aj na priek niektorým vydareným bojovým scénam, je to len stále priemerné béčko.(5.5.2011)