• Česko

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Má první počítačová hra a jedna z nejoblíbenějších. Brutální masakr a krvavé fatality. A to vše ve filmu. Jsem překvapen. Přesně jako ve hře. Goro byl sice trochu hrbatý, ale to se dá přehlédnout. Souboje se mi též líbili. Jen by jich to chtělo více a lepšía více fatalit:-)(4.10.2010)

Zpracování perfektně sledující ducha hry...takže je to "bezduché", ale stylové a nehorázně zábavné. Sub Zero Rulezz!!! Paul Anderson ve svém živlu, ale 80% MK nevynese ani úderná titulní skladba.(9.8.2005)

Souboj Liu Kang vs Reptile je jednim slovem bozi!!! skoda ze se to neda prohlasit o zbytku filmu ale ok abych do toho jenom nejebal tak na poli zfilmovanych videoher to nema konkukenci ale potencial byl vetsi(2.11.2011)

• - Steven Spielberg si mal ako fanúšik videohier zahrať v tomto filme cameo, a to postavu režiséra v úvodnej scéne Johnnyho Cagea (Linden Ashby). Avšak kvôli pracovnému vyťaženiu sa nakoniec nemohol natáčania zúčastniť. (beso74)

• - Kaskadér J.J. Perry zastoupil ve většině bojových scénách Johnyho Cage. (HellFire)

• - Premiéra filmu bola pôvodne naplánovaná na máj 1995, neskôr však bola posunutá na august. (beso74)