poster

Mortal Kombat

 • Česko

  Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

 • USA

  Mortal Kombat

 • Slovensko

  Mortal Kombat

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  **

  Mám docela rád béčkové akční filmy, ale toto šlo nějak mimo mě. Filmy, kde na počátku není příběh (třeba klišovitý, ale příběh), ale je založen jenom na rvačkách a soubojích, nemám rád. Ale přesto film nijak neodsuzuji. Efekty jsou poměrně dobré, choreografie akčních scén uspokojivá. Blbost, ale vydržel jsem se dívat do konce.(30.10.2005)

 • Shakers
  ****

  Bolo to už dávno, čo som hrával Mortal Kombat a videl tento film. Po rokoch som sa teda rozhodol zaspomínať a namiesto VHSky som si to teraz dal na Blúčku a poviem vám ... ten film ma fakt krajší obraz. Čo nieje žiadne prekvapenie :-) Každopádne zážitok s filmu je stále dobrý, efekty furt mizerné, choreografia súbojov stále nie je najlepšia, hlášky a frajeriny Johnny Cagea furt štýlové, soundtrack nestratil nič zo svojho kúzla, herci nezostarli a obraz oproti VHSke je rozhodne lepší. Vôbec to nie je špičkové a je to to totálne bez príbehu, ale na druhú stranu neskutočne zábavná nostalgická fajtovačka. 80% - 4*(2.10.2013)

 • Shit
  ***

  Dokázal bych si teda představit i lepší zpracování bojovky, kterou sem jako malej pařil celý hodiny a nakonec pomocý skoků a nízkejch kopů umlátil i Gora. Samozřejmě je mi jasný, že to nebyla žádnbá sranda zpracovat jako film bojovku, kde se mlátí dva mamlasové v nějaký aréně, ale když už je děj na pytel, tak moh Paul aspoň sehnat nějaký pořádný bojovníky, vždyť jedinej kdo v tomhle filmu něco umí je Robin Shou jako Liu Kang, jinak samý pomalý lemry v čele se Soňou a Kanem. A taky trošku zamrzí absence fatalit. Aspoň, že Rayden se díky Christopheru Lambertovi poved.(12.8.2007)

 • novoten
  ***

  Některé klasiky se v dospělosti riskovat nemají, některé díky nostalgii vystoupají překvapivě vysoko. A takový Mortal Kombat víceméně potvrdí to, co jsem o jeho nejslavnější adaptaci tušil vždycky. Linden Ashby je jako Johnny Cage bezchybný, Tagawa jako záporák mnoha tváří příjemně neférový a Bridgette Wilson až nečekaně nesnesitelná. Dodnes se potutelně usmívám nad nápady nabitou první půlkou, abych byl následně zklamaný tím, jak nesnesitelně vážně se bere ta druhá. Ale díky nadhledu Lamberova Raydena rád odpustím i to, že zmatený střih občas kazí nejen akční scény.(2.8.2013)

 • JohnnyD
  ****

  ROUND ONE! Úžasná adaptácia hry so všetkým čo k tomu patrí, so skvelou hudbou, dobrými hercami a super akciou. Zamrzí len jedno - minimum postáv. Bohužiaľ film vznikal na základe prvých dvoch hier, kde nebola ešte taká variabilita postáv. Zato Goro je king! FINNISH HIM!(14.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace