• Česko

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Dokázal bych si teda představit i lepší zpracování bojovky, kterou sem jako malej pařil celý hodiny a nakonec pomocý skoků a nízkejch kopů umlátil i Gora. Samozřejmě je mi jasný, že to nebyla žádnbá sranda zpracovat jako film bojovku, kde se mlátí dva mamlasové v nějaký aréně, ale když už je děj na pytel, tak moh Paul aspoň sehnat nějaký pořádný bojovníky, vždyť jedinej kdo v tomhle filmu něco umí je Robin Shou jako Liu Kang, jinak samý pomalý lemry v čele se Soňou a Kanem. A taky trošku zamrzí absence fatalit. Aspoň, že Rayden se díky Christopheru Lambertovi poved.(12.8.2007)

Bolo to už dávno, čo som hrával Mortal Kombat a videl tento film. Po rokoch som sa teda rozhodol zaspomínať a namiesto VHSky som si to teraz dal na Blúčku a poviem vám ... ten film ma fakt krajší obraz. Čo nieje žiadne prekvapenie :-) Každopádne zážitok s filmu je stále dobrý, efekty furt mizerné, choreografia súbojov stále nie je najlepšia, hlášky a frajeriny Johnny Cagea furt štýlové, soundtrack nestratil nič zo svojho kúzla, herci nezostarli a obraz oproti VHSke je rozhodne lepší. Vôbec to nie je špičkové a je to to totálne bez príbehu, ale na druhú stranu neskutočne zábavná nostalgická fajtovačka. 75% - 4*(2.10.2013)

Má první počítačová hra a jedna z nejoblíbenějších. Brutální masakr a krvavé fatality. A to vše ve filmu. Jsem překvapen. Přesně jako ve hře. Goro byl sice trochu hrbatý, ale to se dá přehlédnout. Souboje se mi též líbili. Jen by jich to chtělo více a lepšía více fatalit:-)(4.10.2010)

Souboj Liu Kang vs Reptile je jednim slovem bozi!!! skoda ze se to neda prohlasit o zbytku filmu ale ok abych do toho jenom nejebal tak na poli zfilmovanych videoher to nema konkukenci ale potencial byl vetsi(2.11.2011)

Vyzdvihl bych hlavně Ch.Lamberta jako výtečného Lorda Raydena, Robin Shou jako Liu Kang není taky špatný, film který se stal úspěšný díky skvěle skombinovaným soubojům s dnes již hodně známou hudbou (songy od Orbitala, The Immortals a Utah Saints jsou prostě srdcovky). Výborné postavy, výborné bojové scény. Na počítačové hře jsem byl závislý několik let a pokoušel se o různé fatality:D Je to prostě klasika:)) Škoda, že jsme se nedočkali žádného kvalitního pokračování. "Let's Mortal Kombat Begin" "Mortal man and women defending their own world" " Its not about death, but life"(10.1.2008)

• - Poté co Johny Cage porazí Scorpiona, hodí na jeho tělo svoji fotografii. V počítačové hře je to Johnyho „přátelský“ finishing move. (HellFire)

• - Soundtrack k filmu sa stal do 2 týždňov od svojho vydania platinovým. (beso74)

• - Režisér Paul W.S. Anderson dal herečke Bridgette Wilson-Sampras (Sonya Blade) prezývku RoboBabe. (beso74)