poster

Shrek 2

 • USA

  Shrek 2

 • Slovensko

  Shrek 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Asi už můžu jenom zopakovat, co bylo řečeno: film neztratil nic z kouzla jedničky, což je ve světě filmu velmi ojedinělý jev, ale už tady chybí moment překvapení (copak jste třeba čekali, když jste poprvé viděli jedničku, že Fiona zůstane zlobryní???), ale i tak jde o jeden z nejlepších a nejnápaditějších kreslených filmů všech dob.(8.8.2004)

 • Enšpígl
  *****

  Shrek mě baví, pořád "neřád" jeden ušatej, vlastně tykadlovej.(6.6.2006)

 • Lynn
  *****

  Tohle je snad ještě lepší než jednička !!! Naprostej nářez vtípků, gagů a parodických scének, že moje bránice nezůstala chvilku v klidu. A co je pro mě osobně vůbec nejlepší : film by mohl mít ještě klidně o hodinku déle, protože se mi stalo vůbec poprvé, že mi ty necelé dvě hodinky v kině tak rychle utekly. U závěrečných titulků jsem měla pocit, jako bych do křesla v sále usedla teprve před 15-ti minutami. Kdo neviděl, respektive nemiluje Shreka, tak snad musí být z jiné planety.(7.7.2004)

 • genetique
  ****

  Pomerne slabo (ne)využitý potenciál jedničky, navyše mi veľmi vadila snová línia filmu. Škoda, nechajme sa prekvapiť ďalším pokračovaním, jednoznačne však čo sa týka animákov jedno z najlepších pokračovaní. 80%.(23.5.2006)

 • Faidra
  ****

  SSS (syndrom sequelové slabosti) se nevyhnul ani velkému S. Neopakovatelnost a originalitu jedničky už nikdo nemůže vrátit, ale dvojka nenese vinu za to, že už tušíme, co se na nás chystá. Což rozhodně neznamená, že se nebudeme skvěle bavit. Čeká na nás vydařený kříženec Zorra s Garfieldem oplývající podmanivým přízvukem Antonia Banderase, dva skvělé písničkové klipy (zvlášť před tím druhým s mou milovanou Holding Out Of A Hero se může jít každý akční film vycpat), sociopatická víla kmotřička, princ odporný stejně jako krásný (a mluvící hlasem Ruperta Everetta) a množství parodií a narážek od Pána prstenů přes Spidermana, Vetřelce a Mission Impossible po Frankensteina. Tak na co čekáme? Aha, na Osla, až se rozloučí s dračicí a oslodráčky.(1.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace