poster

Shrek 2

 • USA

  Shrek 2

 • Slovensko

  Shrek 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  *****

  Technicky promakanější, humorně minimálně na stejné výši. Ovšem nakolik je tento film rodinný, to si fakt netroufnu posuzovat - vysvětlovat šesti-sedmiletému dítěti něco o tom, proč Pinocchio nosí tanga, dobrá víla se chová tak, jak se chová, nebo parodování hollywoodských celebrit..., no nevím. Pro dospělé je to ale výborná zábava. :)(11.8.2004)

 • DaViD´82
  ****

  Druhý Shrek je klasické pokračování. Vše co minule fungovalo je zde přítomno ve větší míře. U jiných děl mi to bytostně vadí, ale u Shreka to paradoxně oceňuji. Asi pro ten Kocourův kukuč nebo pro tu mou namoženou bránici po každé projekci.(10.7.2004)

 • Aluska88
  ****

  Tento druhý díl mě po tom úvodním docela slušně probral, a trochu se mnou zaházel. Více jsem si ho užívala a více mne také pobavil. Příliš se mi však nelíbila až křečovitá snaha, udělat z toho jakousi moderní pohádku, která, snažíce se zapůsobit na současné popcornové publikum, až příliš v jistých částech vzývala na povrch americký styl. Hamburgery, inspirace Hollywoodem či odkazy na Spider-mana, Pána prstenů či Mission Impossible. Celkově to na mě všechno působilo až příliš pomíchaně. Nu což. Nikdy tomu zelenému zlobrovi zřejmě nepřijdu na chuť.(22.1.2011)

 • B!shop
  *****

  Vynikajici pokracovani, ktere ale prvni dil neprekonava, ale uz to, ze se tvurcum podarilo dosahnout skoro stejne urovne je uspech. Narozdil od jinych pokracovani nejde o nastavovanou kasi, ale zabyva se proste vecma, co nastanou po svatbe. Neco podobneho se resi treba v Fotr je lotr. Animace je jeste o kus lepsi nez v prvnim dile, scenar opet promakanej, opet spis pro dospelejsi publikum, coz je pro me plus a take spousta vtipku. Navic tu pribyl bozskej Kocour v botach, nadabovanej skvelym Banderasem. Nemam co vytknout, ale proste mi prvni dil prisel lepsi.(3.1.2005)

 • AngelAngie
  ****

  Druhý díl se mi líbí stejně tak jako ten první ..(26.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace