poster

Shrek 2

 • USA

  Shrek 2

 • Slovensko

  Shrek 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  Shrek predstavuje skvelú rodinnú zábavu, dej už síce nie je tak chytľavý a prebiehajúci v zapáchajúcich močarinách s jednou chalúpkou uprostred, ale v kráľovstve za siedmimi horami, kde Shreka, Oslíka a Fionu čakajú ďalšie nezabudnuteľné dobrodružstvá. Liek na zlú náladu.(18.2.2009)

 • Dadel
  ****

  Přes vlažnější začátek je i druhý Shrek velice zábavnou pohádkou se spoustou vskutku geniálních gagů (Police brutality!) a vhodně zakomponovanými písničkami (Nick Cave!) Přestože mi jednička připadá malinko lepší, tvůrci stále odvedli výtečnou práci, uvážíme-li, jak nesnadné je natočit film, který by bavil jak děti, tak dospělé.(28.7.2004)

 • KevSpa
  *****

  Stejný případ jako u Spideyho 2. Je to stejně dobré jako jednička, ale moment překvapení se už vytratil. Člověk očekává stejnou kvalitu, které se také dočká, ale nehrozí, že by ho film "sejmul".(29.6.2004)

 • Lynn
  *****

  Tohle je snad ještě lepší než jednička !!! Naprostej nářez vtípků, gagů a parodických scének, že moje bránice nezůstala chvilku v klidu. A co je pro mě osobně vůbec nejlepší : film by mohl mít ještě klidně o hodinku déle, protože se mi stalo vůbec poprvé, že mi ty necelé dvě hodinky v kině tak rychle utekly. U závěrečných titulků jsem měla pocit, jako bych do křesla v sále usedla teprve před 15-ti minutami. Kdo neviděl, respektive nemiluje Shreka, tak snad musí být z jiné planety.(7.7.2004)

 • Hitman_47
  *****

  Strhující podívaná u které se zaručeně nebudete nudit......a nezapomeňte: Pray for mercy from...PUSS - in boots ;o)(10.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace