Bourák

Akční / Dobrodružný / Krimi

USA, 1977, 86 min

Don Hulette
  • Flipnic

Neuvěřitelně slabý film i v rámci těch nejhorších filmů Chucka Norrise a zapadlých béček 80. let. Letělo to kdysi na vhs a i když tenkrát se u nás o každém "vhsfilmu" tvrdilo, že je perfektní, o tomhle se to příliš netvrdilo. Film je nepovedený ve všech ohledech. Scénář je něco přííšerného, akce minimum, herecké výkony otřesné a prostředí pro nás Evropany naprosto nesympatické (zaprášené stepy a v nich nekonečné dálnice). Toto opravdu nebyl Norrisův dobrý začátek, ještě že tenkrát byla Amerika v tomto ohledu země "nekonečných možností" a dovolila mu natočit spoustu dalších již o dost kvalitnějších filmů a získat si tak jisté, dosti početné publikum ...(25.6.2008)

• Caelos

Byla to sranda:)(9.3.2009)

Chuck Norris na nás utočí, a já se celkem bavil, film je sice špatný. Hlavně příšernej scénář tak trochu kopírujícího Ramba ale Chuck Norris není Stallone a nedokáže vykydlit toliko lidí, a tak je film strašně zdlouhavý. Hudba byla příšerná, ten vidláckej styl je šílenej. Norris mlátí lidi s kulkou v břiše a já se přesto bavím. "Breaker, Breaker!"(30.4.2011)

• ondrula

Asi po dvaceti letech milosrdného zapomenutí jsem si vzpomněl, že jsem tento kousek také viděl, protože si ho můj masochistický otec půjčil na VHS. Je to neuvěřitelná kravina, koukněte na screeny, ty hovoří za vše.(3.3.2011)

• hippyman

vše bourá neskutečně hloupý scénář, k tomu i špatný střih a marná snaha o herectví, hromada nelogičností a zbytečností... trapnost se snoubí s nudou, i poloviční stopáž by byla nesnesitelná. prostě podřadit a vyhnout se velkým obloukem! 20%(27.1.2011)