Bourák

Akční / Dobrodružný / Krimi

USA, 1977, 86 min

Don Hulette
  • sud

Sedmdesátá léta neodvratně končí - éru velkých bouchaček a ran tvrdou pěstí, které bolí střídá éra bojových umění, kopanců a nesmrtelných akčních hrdinů. Ačkoli filmy o bojovém umění nevyhledávám, zkusil jsem to a musím konstatovat, že je to velice slabé i na Chucka Norrise. Od příběhu jsem nic nečekal, ale ani bitky nestojí za moc. Za závěrečný souboj a prostředí texaského městečka 20%.(13.1.2013)

• hippyman

vše bourá neskutečně hloupý scénář, k tomu i špatný střih a marná snaha o herectví, hromada nelogičností a zbytečností... trapnost se snoubí s nudou, i poloviční stopáž by byla nesnesitelná. prostě podřadit a vyhnout se velkým obloukem! 20%(27.1.2011)

• vitekpe

Chuckovo klasicke becko s televiznim vizualem, nehodici se country muzikou, a az prilis prostym pribehem. Jako experiment lze zhlednout. :-)(4.8.2013)

• Caelos

Byla to sranda:)(9.3.2009)

• Flipnic

Neuvěřitelně slabý film i v rámci těch nejhorších filmů Chucka Norrise a zapadlých béček 80. let. Letělo to kdysi na vhs a i když tenkrát se u nás o každém "vhsfilmu" tvrdilo, že je perfektní, o tomhle se to příliš netvrdilo. Film je nepovedený ve všech ohledech. Scénář je něco přííšerného, akce minimum, herecké výkony otřesné a prostředí pro nás Evropany naprosto nesympatické (zaprášené stepy a v nich nekonečné dálnice). Toto opravdu nebyl Norrisův dobrý začátek, ještě že tenkrát byla Amerika v tomto ohledu země "nekonečných možností" a dovolila mu natočit spoustu dalších již o dost kvalitnějších filmů a získat si tak jisté, dosti početné publikum ...(25.6.2008)