poster

Bourák

 • USA

  Breaker! Breaker!

 • slovenský

  Tirák

 • slovenský

  Smrtiaca pomsta

 • slovenský

  Pomstiteľ

 • slovenský

  Pomstiteľ Chuck Norris

Akční / Dobrodružný / Krimi

USA, 1977, 86 min

Režie:

Don Hulette
 • Flipnic
  odpad!

  Neuvěřitelně slabý film i v rámci těch nejhorších filmů Chucka Norrise a zapadlých béček 80. let. Letělo to kdysi na vhs a i když tenkrát se u nás o každém "vhsfilmu" tvrdilo, že je perfektní, o tomhle se to příliš netvrdilo. Film je nepovedený ve všech ohledech. Scénář je něco přííšerného, akce minimum, herecké výkony otřesné a prostředí pro nás Evropany naprosto nesympatické (zaprášené stepy a v nich nekonečné dálnice). Toto opravdu nebyl Norrisův dobrý začátek, ještě že tenkrát byla Amerika v tomto ohledu země "nekonečných možností" a dovolila mu natočit spoustu dalších již o dost kvalitnějších filmů a získat si tak jisté, dosti početné publikum ...(25.6.2008)

 • ondrula
  odpad!

  Asi po dvaceti letech milosrdného zapomenutí jsem si vzpomněl, že jsem tento kousek také viděl, protože si ho můj masochistický otec půjčil na VHS. Je to neuvěřitelná kravina, koukněte na screeny, ty hovoří za vše.(3.3.2011)

 • malylada
  odpad!

  Jsou stupidní béčka, které nestojí za řeč. Ale toto je pod hranicí hlouposti a s béčkem to nemá nic společného, neboť zde není žádná akce, ale opravdu žádná. Norris absolutně nevyužit......0/10(31.12.2016)

 • mzss1
  *

  Jeden z prvních filmů s Chuckem Norrisem. Víceméně se to nepovedlo. Příběh by nebyl zas tak špatnej, kdyby byl lépe spracován a měl lepší nápady. Akce tu téměř není, spíš pár soubojů, kde mě trochu potěší Norris, kde vyřídí téměř každého. To je asi tak všechno co se mi líbilo. Hudba se mi vůbec nelíbila, tyto rádoby westernovské či městečkové filmy s pár buranama mě moc neberou. Záporáci byli neuvěřitelně trapní. Konec pěkně odfláklej. Norris je zde asi jediným kladem. Proto film hodnotím jen na 21% = *(25.11.2012)

 • sud
  *

  Sedmdesátá léta neodvratně končí - éru velkých bouchaček a ran tvrdou pěstí, které bolí střídá éra bojových umění, kopanců a nesmrtelných akčních hrdinů. Ačkoli filmy o bojovém umění nevyhledávám, zkusil jsem to a musím konstatovat, že je to velice slabé i na Chucka Norrise. Od příběhu jsem nic nečekal, ale ani bitky nestojí za moc. Za závěrečný souboj a prostředí texaského městečka 20%.(13.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace