Policajtka Alyssa Lloyd (Nicole Eggert) bola ťažko ranená pri jednej služobnej akcii, keď chcela zatknúť šéfa miestneho podsvetia. V nemocnici, na smrteľnej posteli sa však na ňu ešte raz usmialo šťastie. Profesor Jack Crowley (Bruce Abbott) potrebuje dobrovoľníka do svojho projektu androidného strážcu zákona. A umierajúcej Alysse neostáva iná možnosť, než sa chytiť druhej šance a súhlasiť. (beso74)

choze

Béčková vykrádačka ROBOCOPA, kde gang zabije policajtku (Eggert z "POBŘEŽNÍ HLÍDKY"), ta je experimentálně proměněna v kyborga médii přezdívaného Demolitionist a znovu nasazena do boje se zločinci. ()

TERRORDROME

Zabudnutá sračkárska variácia na Robocopa z 90-tych rokov, kde vládny doktor nadopuje mŕtvu policajtku nejakým hnilobe zabraňujúcim sajrajtom. Plus nejaká super sila ako bonus. Obrazom počnúc je to lacný trash najhrubšieho zrna, na ktorý sa dá pozerať len vďaka miestami grotesknej prepálenosti. Odsúdenci na elektrických kreslách načúrajú celú mláku zatiaľ čo z nich lietajú blesky, z ľudí po zásahu nestrieka krv ale plynné gejzíry fialkastej farby a naspeedovaná hrdinka v silnej depresii si nedokáže za boha podrezať žily, lebo rany sa jej okamžite hoja. Ona toho celkovo moc neuhrá, jej pokusy o psychické záchvaty končili naopak záchvatmi smiechu na mojej strane. Najpresvedčivejšia je keď si nasadí masku a kukajú jej len oči. Vlastne v tom svojom akčnom kostýme vyzerá natoľko nebezpečne že by som sa od nej nechal dobrovoľne spacifikovať. Okrem mohutnej palebnej sily, pochybných karatoidných schopností a obtiahnutého zadku disponuje aj fantastickým ponorným mixérom s teleskopickou rukoväťou. Nekecám, sen každej gazdinky! Osobne ma však najviac prekvapil Richard Grieco ako hlavný záporák, ten si to zrejme riadne užíval, lebo jeho kreácia pridrbaného maniaka čnela nad zbytkom filmu. A v jednej scéne bol k videniu aj samotný Bruce Campbell ako víťaz motorkárskej tomboly. Takže v kocke-nejaké strieľanie, pár výbuchov, plno kreténov a hromada kokotín. ()