poster

Butch Cassidy a Sundance Kid

 • USA

  Butch Cassidy and the Sundance Kid

 • Československo

  Butch Cassidy a Sundance Kid

Western / Dobrodružný / Krimi

USA, 1969, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  *****

  Dva charizmatičtí sympaťáci, ještě sympatičtější humor, velmi sympatická atmosféra a sympatizující davy filmových nadšenců svědčí o jisté... transcendentní sympatičnosti. Jó, kapky tohodle deště si nechávám dopadat na hlavu tuze rád.(7.4.2007)

 • BadoXXII
  *****

  Butch Cassidy: Skoč! Sundance Kid: Ne! Neumím plavat. Butch Cassidy: Co se bojíš? Stejně se zabiješ pádem...... Jeden z TÝCH westernov. Paul Newman (možno najvatší sympaťák v dejinách filmu) a Robert Redford sú jednoducho frajeri a veľkí sympaťáci. Už len to samotné stačí na 5*, ale pripočítajme si k tomu ešte skvelú hudbu, scenár, kameru a krásny posledný záber. Krajšie sa to ani nemohlo skončiť, nádej totiž umiera posledná.(13.9.2011)

 • genetique
  ****

  Môj výsledok je 85% a je len poviem, prečo strhávam pol hviezdičky. Trošku monotónnejší stred filmu a scéna s bicyklom ma skoro ubila. Ostatným stránkam filmu si doplnte superlatívy podľa vlastného, každopádne len v tom pozitívnom zmysle. Jednoduchá zábava so skvelým príbehom a nezabudnuteľným koncom. 85%.(22.10.2007)

 • Radyo
  ****

  Legendární dvojice gangsterů ve skvělé interpretaci Paula Newmana a Roberta Redforda přepadá a loupí, kde se dá. Ale jak se říká, na každého jednou dojde, a došlo tedy i na ně. Film je celou dobu skvělý, ale závěrečná scéna je jedinečná.(23.7.2002)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Po divokém západě se určitě nikdy nepromenádovala dvojice tak charismatických sympaťáků, jakými jsou tito dva desperáti. Divák se o ně sice občas může bát, ale vesměs mu stačí jen se pohodově pobavit, jako třeba u Rain Drops Keep Falling on My Head - http://www.youtube.com/watch?v=P_5l6rIUu4A.(23.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace