NFR 2005, Oscar 7 : Nejlepší film, Režie, Výprava, Kostýmy, Střih, Hudba - A, Scénář + 3 nominace: Herec HR - Robert Redford, Kamera, Zvuk(22.2.2004)

Výborná oldschool podívaná, s pořádnejma chlapákama v hlavních rolích :-)) Ne vážně hrozně příjemně se na to kouká, a nudil jsem se jen chviličku. Zápletka je skvělá.(1.5.2007)

Vecer som si povedala, ze by som si pozrela nejky starsi, kulervouci film. Otvorila som Popcorna, pozrela co mam v ponuke a narazila som na tuto lahodku. Ale ho pekne ojebabrali, vsak? :D Charizmaticki herci, vyborna atmosfera a viac ako dve hodinky ubehli, ani sa clovek nenazdal. Skoda, ze sa chlapi ako Paul a Robert uz dnes nerodia. Ak nahodou ano, ozvite sa mi prosim, dakujem :D (Videne 22.08.2010)(22.8.2010)

Paul Newman a Robert Redford opět spolu a zase výborný film. Osobně mám raději Butche Cassidyho a Sundance Kida , ale Podraz je také velmi dobrý a ten příběh je prostě skvělý.(21.4.2005)

Stará škola. Newman i Redford excelují ve filmu plném podrazů, zvratů a vtipu.(11.8.2009)