Ale jo. Líbilo a moc. Newman je pan herec, to je jasné. Jen to není film, který bych si pustil podruhý, to asi ne ...(27.1.2009)

No, že bych byl úplně blahem bez sebe, to tedy ne. Já se chvilkami i nudil. Dál mě mrzí, že Robert s Paulem mají celkem málo společných scén, ale jinak pohodička.(23.3.2004)

90% - Vkusný, napínavý, nápaditý a dokonale natočený film s pohodovými Joplinovými rags a nezapomenutelným hereckým tandemem Redford – Newman. Při trochu kritickém pohledu se sice děj jeví jako těžko uvěřitelný, ale právě to je další velká deviza tohoto skvostu: Je neuvěřitelný ;o) Srdcovka. Plný počet.(28.6.2007)

Stará škola. Newman i Redford excelují ve filmu plném podrazů, zvratů a vtipu.(11.8.2009)

Paul Newman a Robert Redford opět spolu a zase výborný film. Osobně mám raději Butche Cassidyho a Sundance Kida , ale Podraz je také velmi dobrý a ten příběh je prostě skvělý.(21.4.2005)