Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  Podraz je kult ve svém žánru a velká klasika 70. let s hereckými esy nejen v hlavních rolích v předních řadách Newman - Redford - Shaw, ale i vedlejších rolích, kde vše fungovalo na jedničku, a nechyběla sebemenší chybička propracovaná do detailu, kdy herci nenechali Hillemu žhavou klapku! Výborný scénář, vybroušený střih a Hillova skvělá režie! V krásném tempu mi v žilách koloval hudební doprovod pana Hamlischa. Někdy jsem čekal, že se Lonnegan podívá nahoru do okna..uff(15.1.2012)

 • TheMaker
  ****

  Ale jo. Líbilo a moc. Newman je pan herec, to je jasné. Jen to není film, který bych si pustil podruhý, to asi ne ...(27.1.2009)

 • berg.12
  ****

  Přes tu kulisovou atmosféru jsem se nedokázal nikdy přenést. Navíc, Joplinova humoreska je sice výborným stylovým podkresem, ale že bych jinak z těch neustálých ragtimů ve filmu byl nějak odvázanej...(6.3.2006)

 • Isherwood
  *****

  Možná, že scénář filmu je až příliš „na efekt“ a že všechno do sebe zapadne tak hezky, až to působí dojmem vykonstruovanosti. Jenomže, půvabné režijní podání dělá tento snímek až nesnesitelně lákavým a nebroukat si ještě den po shlédnutí titulní skladbu, by bylo téměř až hříchem. Duo Newman – Redford přímo září a bez nich by snímek nebyl ani čtvrtinovým, jakýkoliv úšklebek či hláška se okamžitě vryjí do paměti a filmu by možná stačilo, kdyby si ti dva sedli naproti sobě a jenom se na sebe dívali. I přesto, že chvilkami by tempo chtělo trochu více popohnat a v některých místech zbrousit ostré hrany „efektu“, stále to bez větších výtek zůstane tím nejelegantnějším „podrazáckým“ filmem, jaký se kdy na filmovém plátně objevil.(2.12.2005)

 • Renton
  *****

  Scénář: David S. Ward .. Výtečný film a zasloužený král roku 1973. Nejen do detailu propracovaný scénář snese označení par excelance. Režisér George Roy Hill si do ústředních rolí opět vybral duo Paul Newman – Robert Redford a sázka na tuhle katru se plně osvědčila. Z herců vytáhl maximum a na oba je radost pohledět. Velmi přesná je taktéž dobová atmosféra a přesně zvolený soundtrack. Ani několik drobných slabších chvilek neruší a špičková kvalita ostatních atributů je bezproblémů poráží.(5.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace