Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ****

  Stejná sestava (režisér George Roy Hill-Newman-Redford) se po westernu BCaSK vydává na pole podvodnického světa. Rafinovaná pomsta za společného černošského kamaráda svádí dohromady dva roztomilé podvodníčky, kteří vymyslí mazaný plán jak mimo jiné přijít ke slušnému balíku. Chytrá krimikomedie z 30. let může možná zavánět mírnou vykonstruovaností, nicméně jistá režie, napětí a vypointované dialogy dělají ze snímku lákavý hlavní chod, po kterém musí být žaludek náležitě spokojen. Labutí píseň Redfordovy a Newmanovy kariéry.. Jejich spojení – to je atmosférická událost!!(14.4.2009)

 • Amarcord_1
  *****

  90% - Vkusný, napínavý, nápaditý a dokonale natočený film s pohodovými Joplinovými rags a nezapomenutelným hereckým tandemem Redford – Newman. Při trochu kritickém pohledu se sice děj jeví jako těžko uvěřitelný, ale právě to je další velká deviza tohoto skvostu: Je neuvěřitelný ;o) Srdcovka. Plný počet.(28.6.2007)

 • viperblade
  *****

  Výborná hudba, obsazení, muzika a závěr! Prostě vše je tu dotáhnuto do absolutní dokonalosti.(20.3.2008)

 • Eddard
  ****

  Slavný film, šťastné spojení dvou legend Redforda a Newmana a jeden dokonalý plán, vysoustružený genialitou a pomstou. Člověk si při jeho sledování nemůže nevzpomnět na spousty jeho epigonů (k nejslavnějším patří trojdílná série Dannyho parťáci). Kdybych mu měl něco vyčíst, byla by to až přílišná soustředěnost na hlavní dějovou linii - ve filmu totiž nenaleznete ani jednu podzápletku, na začátku je vám jen zběžně představen motiv jednání postav (vražda Johnnyho parťáka) a potom už se celé dílo soustřeďuje na přípravu, komplikace a vyústění hlavního chodu filmu, konečnému Podrazu. Má to své výhody, uznávám, ale mě je přece jenom milejší, když je hlavní dějová linie míšena a ozvláštňována těmi menšími, vedlejšími. 80%(29.8.2006)

 • Falko
  ****

  Tak toto bolo tiez prijemne prekvapenie. Vdaka veselej hudbe som sa na par scenach i zasmial, hlavne ked stale niekto nahanal Redforda a vzdy nejakym sposobom usiel. Oblubene sceny, na ktore urcite nezabudnem: Hra pokru vo vlaku (mimochodom v pokri sa vobec nevyznam, ale vo filmoch je vzdy ukazany zabavne, ako napriklad v MAVERICKOVI (1994), dalej malovanie kancelarie, stavkovanie a zaverecne finale s prekvapivym koncom. Redford a Newman su skvela dvojica, nudil som sa len chvilinku, takze oplati sa vidiet...12.10.2008 ________ Paul Newman - (Henry Gondorff) +++ Robert Redford - (Johny Hooker) +++ Robert Shaw - (Doyle Lonnegan) +++ Charles Durning - (Snyder) +++ Sally Kirkland - (Crystal) +++ Robert Earl Jones - (Luther Coleman) +++ Hudba: Marvin Hamlisch, Billy Byers +++(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace