Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Přelidněné. A přitom dobře polovina postav je naprosto zbytečná. Rádoby vychytralé. A přitom jasně čitelné od prvních momentů. Hvězdně obsazené. A přitom Redford nemá co hrát a vedle Newmana či Shawa vyloženě nestíhá. Divadelní, okatě studiové, zdlouhavé, s logickými chybami a kdo ví čím vším ještě. A navzdory tomu všemu zábavné a se stylovým nadhledem, který se dnes již příliš nenosí. Prostě taková oskarová blbina několika kámošů sobě pro radost.(14.10.2008)

 • Lavran
  *****

  V jednoduchosti je síla - to není nic nového. Jen málo vyvolených režisérů však dokáže jednoduchost aplikovat tak geniálně jako George Roy Hill. Asi to bude tím, že dokáže do svých filmů přenést tolik pohody a nadšení (a není v tom nic podvodného). Kdyby na to přišlo, tak bych se takhle fórově nechal podrážet třeba do Soudného dne! :)(17.6.2008)

 • Jossie
  *****

  Paul Newman a Robert Redford opět spolu a zase výborný film. Osobně mám raději Butche Cassidyho a Sundance Kida , ale Podraz je také velmi dobrý a ten příběh je prostě skvělý.(21.4.2005)

 • Amarcord_1
  *****

  90% - Vkusný, napínavý, nápaditý a dokonale natočený film s pohodovými Joplinovými rags a nezapomenutelným hereckým tandemem Redford – Newman. Při trochu kritickém pohledu se sice děj jeví jako těžko uvěřitelný, ale právě to je další velká deviza tohoto skvostu: Je neuvěřitelný ;o) Srdcovka. Plný počet.(28.6.2007)

 • sud
  *****

  George Roy Hill se po čtyřoskarovém úspěchu u filmu BC&SK rozhodl opět zaměstnat dva největší sympaťáky Hollywoodu, Paula Newmana a Roberta Redforda, do tohoto filmu, nesoucího se v podobném duchu. Oproti většině současných krimikomedií oplývá velice inteligentním a decentním humorem a silným příběhem, který vlastně až moc veselý není. Komedii z něho dělá pouze pár vtípků a závěr. A závěrečná pointa je naprosto dokonalá, která si nic nezadá s fotografií v závěru BC&SK. Nádherný film, jen se nemohu za žádnou cenu rozhodnout, který ze dvou největších režisérových majstrštyků je lepší. A proto je řadím na stejnou příčku. 100%.(1.5.2007)

 • - Redfordova postava Johnny Hooker získala pravděpodobě jméno po bluesové legendě - John Lee Hooker. (Kulmon)

 • - Paul Newman alias Henry Gondorff se vedle hlavního hrdiny Johnnyho Hookera (Robert Redford) objeví na scéně až po 25 minutách. (cheyene)

 • - Skladby Scotta Joplina, které ve filmu zazní, složil jejich autor mezi lety 1900 a 1910. Film se však odehrává v polovině 30. let. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace