O Schmidtovi

Rolfe Kent

Kevin Tent

Kostýmy:

Wendy Chuck

Bohužel, film je zklamání (z dua Payne Nicholson šlo vyždímat více).(19.3.2006)

No ty vole, golfista dá brilantnímu Nicholsonovi jen dvě hvězdy, evidentně nepochopil, jak má vypadat one man geronto show alias Babí léto by Big Jack. Jasně, žádnej velkej akčňák to není, nebudu vám nic nalhávat..ale když prostě největší mrdák filmového plátna zahraje ovdovělého důchodce, tak stačí nasávat ty jeho hlášky, gesta, výraz a stejně to bude divadlo, že ani v krajské LDN v den vyplácení důchodů lepší rodinné drama nezažijete. Odpouštím i pomalejší vyprávěcí tempo, holt mám pro Jacka slabost..(25.4.2012)

Veľmi príjemný, melancholicky plynúci príbeh so skvelým Nichoslonom v hlavne úlohe. Zaslúžená nominácia.(22.5.2005)

• Nazghul

Úplnej souhlas s Civalem! Ty ** jsou jen kvůli celkem slušnému Jacku Nicholsnovi. Zbytek nestoji za řeč.(1.8.2003)

Jo, bylo to o hovně, ale nemůžu říct, že bych se nudil, Nicholson hraje po dlouhé době obyčejného dědulu, který je po smrti úplně bezradný. Při některých scénách jsem se opravdu skvěle bavil, jen jsem se těšil, že ve svatební scéně něco podnikne, ale ono nic.(19.11.2004)