poster

Poslední eskorta

 • USA

  Last Detail, The

Komedie / Drama

USA, 1973, 103 min

Režie:

Hal Ashby

Scénář:

Robert Towne

Kamera:

Michael Chapman

Hudba:

Johnny Mandel

Střih:

Robert C. Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Nejspíš nejzábavnější film 43. MFF KV. Škoda ale, že nemá žádný vrchol.. I když... "Bravo Yankee, Bravo Yankee.. Bye Bye, konec slova. Hej, ten zmrd nám zdrhá!!!"(6.7.2008)

 • molotov
  ****

  Docela příjemná komedie. Není sice nijak extra vtipná, ale festivalová atmosféra, kdy se každý směje všemu, jí pomáhá udržet úsměv na tvářích diváků. (KV 08)(9.7.2008)

 • Aky
  ****

  Hořko trpká komedie o tom, jak si jeden může pokazit život kvůli čtyřiceti dolarům, které se mu ani nepodařilo ukrást, a jak to dobrým lidem může být líto, ale to je tak všechno, co s tím můžou dělat. Trošku v hodnocení přidávám, mám rád Jacka Nicholsona. Hlavní slabinou je, že pointy jednotlivých minisekvencí jsou až na vyjímky méně vyhrocené, než by člověk z jejich expozicí čekal. Ale i tak je to vcelku milý, pohodový film.(3.10.2009)

 • betelgeuse
  ****

  Klasický Hal Ashby - chvílemi legrační, chvílemi melancholický, v závěru introvertní a nejednoznačný. Ve svém důsledku je film o tom, že armáda je kojná, která si vás omotá a nepustí... Pozor na mladého Jacka Nicholsona!(18.12.2002)

 • genetique
  ****

  Príbehovo jednoduchá, no dialógmi a pointou silná konverzačka, ktorá veľmi elegantne a miestami aj vtipne sympatizuje so slobodou na úkor vojenskej mašinérie. 75%.(9.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace