poster

Příběh žraloka

 • USA

  Shark Tale

 • Slovensko

  Príbeh žraloka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  N.u., n.u., n.u., n.u., n.u., ouldskůl, n.u., n.u., jou, niga, mý bý mega genksta repa, n.u., n.u.d.ááááááááááá. A mý zase bý ár-end-bý stár, tak co s tim, hele jako? Smícháme dvě tři tuctové zápletky, které by uživily možná tak epizodu nějakého sitcomu, zparodujeme (a ne právě vtipně) pár mafiánských filmů a do toho nafrkáme nějakou tu líbivou muziku, která teda není zrovna originální, ale upřímně, co tady originální je, že jo. A výsledek? Pro kohokoliv, kdo žádá pro pobavení víc než pěknou animaci (kterou oplývá každý film tohohle podžánru, snad s výjimkou Kar-cool-ky či jak se ta hrůza jmenovala) je Příběh Žraloka ztráta času.(17.6.2006)

 • Dan9K
  **

  Už mě tyhle animáče začínají trochu štvát. Bylo vytvořeno několik vynikajících jako je Shrek, Finding Nemo, nebo Ice Age a říkal jsem si, že v podstatě není jediný, který by byl špatný nebo nezábavný. Až do teď. Příběh je pěkný, animace roztomilé, ale co je nejdůležitější - přišlo mi to absolutně nevtipné. Nápad, který nabízí jiná prostředí, či jiná stvoření prožívající stejné problémy a životy jako my, tu už byl stokrát. Jako příklad by mohl stačit třeba legendární seriál Dinosaurus. Jen se děsím až spatřím Užasňákovi či Madagaskar a tento styl filmu se stane stejně vyčpělým jako romantická komedie.(20.6.2005)

 • sepp
  ****

  Absolutne nechapu, proc tolk negativnich ci kritickych komentaru. Pribeh zraloka nijak nevybocuje ze soucasnych veleuspesnych animovanych komedii pro deti i dospele a nevim, co vetsiho se mu da vytknout. Snad jen malo zapamatovanihodnych momentu a prilis kratka doba mezi nim a Hleda se Nemo - s kterym chte nechte, ho Nema znaly divak nutne musi srovnavat. Velkym kladem PZ je ale odsejpavajici dej od zacatku do konce, neni tu zadne hluche misto a clovek prakticky nema sanci ani vydechnout. RnB soundtrack k filmu dobre sedi a postavy jsou vyborne nadabovany, hlavne De Niro dokaze navodit tu spravnou, na gangsterky parodujici atmosferu. A mou neojoblibenejsi postavou byl bezkonkurencne Crazy Joe a jeho manasci ;)(8.2.2005)

 • Boogeyman
  ***

  Jeden z prvních počítačových animáků, který se moc nepovedl, do té doby to byla pokaždé událost! Nezachrání to bohužel ani superhvězdné dabérské obsazení!(4.2.2006)

 • Dadel
  *****

  Příběh sám není nijak výjimečný, ale zaujme především ohromující spousta drobností a fórků, díky nimž je podvodní metropole jako živá:) Centrum s reklamami jako na Times Square, ghetta, dostihové závodiště, radost pohledět Taky všechny postavy jsou vymodelovány velmi povedeně, a už podle jejich tváří poznáte De Nira nebo Renée Zellwegerovou:) (Naštěstí jsem viděl originál, namluvení je bezchybné)(13.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace