Příběh žraloka

Shark Tale

Príbeh žraloka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 90 min

Ale tak není to špatnej film, místama docela vtipnej, ale když jsem byla menší, líbilo se mi to o hodně víc než teď. 3* Docela se mi na to hodí přirovnání "Did you know that dolphins are just gay sharks?!"(17.3.2011)

Začátek byl plný dobrých nápadů, ale příběh se hodí tak pro děti ze základy nebo do Disneyho filmů. PS: De Niro byl skvělej mafiánskej žralok, ale machrování Willa Smithe už se zvrhává do trapnosti.(13.10.2004)

rozpočet : $75 million : tržby celosvetovo : $363,530,196(14.12.2006)

• kinej

Osobně nijak tomuto druhu filmu neholduju. Dost mě ale překvapuje poměrně nízké hodnocení. Tvůrcům většinou stačí splácat cokoliv animovaného, obalit to patřičnou reklamou a diváci to vždy zbaští a vynesou do nebe, protože tyhle filmy prostě frčí. Možná, kdyby žralok přišel přede Nemem, patřil by do 200 nejlepších filmů. Pro mě je Shark Tale průměr, který se nijak neliší od ostatních animovaných filmů. Tenhle je pro mně horší tím, že v něm hraje neuvěřitelně špatná hudba.(20.1.2005)

No, mozna to je tim, ze sem od filmu nic necekal a mozna tim, ze se mi Nemo libil z Pixarovskejch filmu asi nejmin, ale me tenhle animak pobavil. Uz samotny obsazeni je lahudkovy, jedna hvezda vedle druhy, kteri namluvili postavy, ktery se k nim presne hodi. Pribeh je sice takovej vicemene o nicem a na konci se jako vzdy zacne poucovat, ale jinak je to fakt dobra zabava. Nejvic se mi asi libil uvod s zizalou. Sice je film takovej desne ujecenej, furt nekdo neco mele nebo zpiva a cely to vypada jak jedna velka parba, ale proste si podle me ty 4* zaslouzi.(12.6.2007)

• - Ve scéně, kdy Angie přinese Oskarovi do jeho nového bytu lávovou lampu, ji Oskar položí na pravou část jistého schodu. O chvilku později je však vidět, že lampa již na schodech není. (epicride)

• - Celosvětová předpremiéra proběhla na MFF Benátkách 2004 v provizorním letním kině. (wosho)

• - Když Lenny říká Frankiemu, že jsou chladnokrevní, tak se plete, protože zrovna jejich druh patří k výjimce. Jen čtyři druhy žraloků jsou totiž teplokrevní a Lennyho druh, Velký bílý, je jedním z nich. (Elisebah)