Příběh žraloka

Príbeh žraloka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 90 min

• WANDRWALL

Konečně film o tom, že i žralok má starosti, a to nejen jak by ubližoval člověku.(30.7.2010)

• Tsunami_X

Zajímavě vybudovaný svět s líbivě načrtnutými charaktery, který obstojí sám o sobě jen do té doby, než kdokoliv z účastníků této frašky promluví. Bohužel se zde téměř smazává rozdíl mezi infantilními a primitivními dialogy a divák neobeznámený se žánrovými zákonitostmi (jejichž parodování není rovněž k smíchu) jen tupě zírá, kam se až nová škola v konfrontaci s tou starou dostala. Kéž by alespoň vyhrála forma nad obsahem, ale i vizuální složka zůstává někde pod průměrem a nedokáže zaujmout snad ani dětského diváka, který už alespoň jednu obdobnou podívanou zažil. Spousta barviček na modrém základě s veselými hlasy známých celebrit a hereckých idolů je smutnou ukázkou promrhaného potenciálu a kvalitativního studiového úpadku.(10.10.2005)

• AngelAngie

Nejvtipnější mi přišla ta rybka, co si uprdla ..(21.5.2008)

• monolog

Možná kdyby ty ryby byly trochu víc jako ryby, nebo kdyby to aspoň příběhem bylo o něčem a ne o ničem. Tentokrát se krásně ukázalo, že když je někdo hladnej, tak se mu to nemusí vyplatit. Říká si, obsadil jsem tam tlupu, ale co tlupu, přímo autobus známejch herců, to by v tom byl čert, aby to něco netrhlo. No, co si budeme říkat, možná to něco trhlo, ale kromě peněz a tržní politiky to nic novýho nepřineslo. Myslím, že bych se bez tohoto skvostu klidně obešel, přestože namalovaný to mají hezky, i když mi to přišlo spíš přeplácaný. Ale aspoň ti naši chudáci američtí herci nebudou umírat hlady, to bych jim nepřál, ani kdyby si to zasloužili. A oni si to přece nezaslouží, že? Vždyť na nás svými rolemi tak myslí... A upřímně, je to normální, aby Missy Elliott zpívala společně s Christinou Aguilerou?(22.2.2006)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $160,861,908Tržby Celosvetovo $367,275,019/70%/(28.10.2005)