poster

Příběh žraloka

 • USA

  Shark Tale

 • Slovensko

  Príbeh žraloka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  N.u., n.u., n.u., n.u., n.u., ouldskůl, n.u., n.u., jou, niga, mý bý mega genksta repa, n.u., n.u.d.ááááááááááá. A mý zase bý ár-end-bý stár, tak co s tim, hele jako? Smícháme dvě tři tuctové zápletky, které by uživily možná tak epizodu nějakého sitcomu, zparodujeme (a ne právě vtipně) pár mafiánských filmů a do toho nafrkáme nějakou tu líbivou muziku, která teda není zrovna originální, ale upřímně, co tady originální je, že jo. A výsledek? Pro kohokoliv, kdo žádá pro pobavení víc než pěknou animaci (kterou oplývá každý film tohohle podžánru, snad s výjimkou Kar-cool-ky či jak se ta hrůza jmenovala) je Příběh Žraloka ztráta času.(17.6.2006)

 • AngelAngie
  **

  Nejvtipnější mi přišla ta rybka, co si uprdla ..(21.5.2008)

 • Segrestor
  odpad!

  To je ale paskvil. Tohle svým dětem nepustím ani za flakón opia.(7.10.2012)

 • TeeAge
  ****

  Rozprávka, ktorá poteší. Videl som ho s výborným dabingom a aj v originále. Krstný otec proste nemal chybu :) Grafické spracovanie sa mi obzvlášť páčilo, síce neviem povedať prečo. Dokonca tam boli momenty, v ktorých som sa našiel, a zamyslel som sa do situácie cez modré okuliare. Bezpochybne dobrý dojem.(28.8.2007)

 • ajuska
  **

  Slabší animák s nezajímavým příběhem. Podařený byl pouze svět, ve kterém hrdinové žijí, oni samotní už bohužel nikoli. Zvlášť mi lezl na nervy ústřední Oscar, jehož příšerně ukecaná a rapová image je chvílemi vážně k nevydržení. Celkově tedy podprůměr, který nemá moc co nabídnout jak v příběhu, tak v oblasti animace.(15.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace