poster

Farscape (TV seriál)

 • Austrálie

  Farscape

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama / Akční / Komedie

Austrálie / USA, 1999, 88x44 min

 • pools
  ***

  Takový průměr který táhne dolů neskutečným způsobem český dabing.(12.2.2015)

 • Elementál
  ****

  Netradiční sci-fi, které rozhodně není pro každého. Po několika epizodách jsem jím byl, upřímně řečeno, celkem znuděn. Zase na druhou stranu "Farscape universe" mi přijde v lecčems originální a třebas se k němu někdy vrátím a přijdu mu na chuť. Celkem tomu i věřím...(6.1.2009)

 • immortalis
  *****

  Farscape je jeden z nejlepších scifi seriálů. Rozjezd je sice pomalý, ale stojí za to. Hlavní dvojice John Crichton a Aeryn Sun jsou perfektně zahraný. 1. série 90% 2. série 100% 3. série 95% 4. série 100%(17.7.2010)

 • mandes

  jeden z najdôležitejších hodnotiacich kritérií u podobných druhov seriálov (hlavne scifi ) sú premňa technycké kvality (triky,masky, výprava,dizajn ). naväčší problém som mal hlavne z hrozne spravenými umelými maskamy (tie ma maximálne z nechutily ) a celkovo z ich dizajnom ako aj z dizajnom celéj lodi.tiež ma z hnusily trapné dialogy a chovanie postáv ako aj ich charaktery.môj odpor ešte viacéj umocňuje to že som velkým fanúšikom seriálov fyrefly a Battlestar Galactica na ktoré sa to absolútne nechytá a vôbec nejde len o tie technycké kvality ale aj o samotné perfektne psychologicky profilované postavy či celkovo hlavné dejové línie. ps: pôvodne som dal odpad ale nakoniec nedám žiadne hodnotenie lebo priznávam že som nevydržal viac než tri diely aj ked viem že by som ani po všetkých častiach nehodnotil lepšie.(6.5.2007)

 • Fanucci
  ***

  Pomalé tempo a nízkorozpočtové TV zpracování tento seriál "odsoudily" k pouhým 3 hvězdám...zatím.(12.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace