poster

Farscape (TV seriál)

 • Austrálie

  Farscape

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Drama / Fantasy

Austrálie / USA, 1999, 88x44 min

 • Rogue
  **

  Papírovější než papír.(3.10.2009)

 • Pirabin
  ***

  První díl typickej pilot, druhej díl nic moc ale měl zajímavý myšlenky, třetí díl boží, čtvrtej nic moc ale fajn myšlenka, čekám co na mě vytáhne pátej...zatím za 3(16.3.2012)

 • mandes

  jeden z najdôležitejších hodnotiacich kritérií u podobných druhov seriálov (hlavne scifi ) sú premňa technycké kvality (triky,masky, výprava,dizajn ). naväčší problém som mal hlavne z hrozne spravenými umelými maskamy (tie ma maximálne z nechutily ) a celkovo z ich dizajnom ako aj z dizajnom celéj lodi.tiež ma z hnusily trapné dialogy a chovanie postáv ako aj ich charaktery.môj odpor ešte viacéj umocňuje to že som velkým fanúšikom seriálov fyrefly a Battlestar Galactica na ktoré sa to absolútne nechytá a vôbec nejde len o tie technycké kvality ale aj o samotné perfektne psychologicky profilované postavy či celkovo hlavné dejové línie. ps: pôvodne som dal odpad ale nakoniec nedám žiadne hodnotenie lebo priznávam že som nevydržal viac než tri diely aj ked viem že by som ani po všetkých častiach nehodnotil lepšie.(6.5.2007)

 • MishKonn
  *****

  Jeden z nejlepších (pravděpodobně nejlepší) sci-fi příběhů, s jedním z nejpřehlíženějších famózních herců v hlavní roli. Ben Browder opravdu ukazuje, jak se hraje. A ostatní herci nejsou opodál, i když je většina z nich nerozeznatelných pod nánosem make-upu. Chápu časté výtky, že masky vypadají směšně, a opravdu, ony vypadají. Na prvních dvou sériích je zkrátka znatelný mizivý rozpočet seriálu, který ale plně nahrazují perfektní příběhy snad ve všech dílech (osobně si pamatuju jeden slabý díl za 4. série). Navíc se od třetí série již astronomicky zvyšuje kvalita masek i vizuálních efektů a vynikající závěrečný film už vypadá jako komornější Star Wars. Kvality FarScape jsou pro mou osobu jistotou už jen z toho důvodu, že se nestává každý den, aby mě film/seriál po svém skončení dojal k slzám, a - to podotýkám - slzám štěstěny dámy a pánové, ne kvůli úmrtí jedné z postav. P.S. Přesun ústřední dvojice do Stargate SG-1 byl od jejích tvůrců vážně dokonalý tah, jen je z hlediska jejich úžasné chemie škoda, že tam se Claudia má k jiné postavě:)(8.9.2007)

 • Fanucci
  ***

  Pomalé tempo a nízkorozpočtové TV zpracování tento seriál "odsoudily" k pouhým 3 hvězdám...zatím.(12.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace