poster

Zkáza Ecobanu

 • korejština

  Wondeopul Deijeu

 • anglický

  Wonderful Days

 • anglický

  Sky Blue

Animovaný / Akční / Fantasy / Sci-Fi

Jižní Korea / USA, 2003, 90 min

Režie:

Moon-saeng Kim

Scénář:

Jay Lender, Micah Wright
(další profese)
 • honajz
  *

  Poměrně slušná porce nudy. Co se animace týče, občas je výborná, občas mám pocit, že sleduji něco pro děti v Kouzelné školce. Dějově však naprostá, a hlavně předvídatelná hloupost, v první čtvrt hodině je jasné, jak to celé bude pokračovat a jak to skončí, takže se je skutečně nuda na to koukat, jak to tak skutečně - a zbytečně - je.(16.6.2011)

 • tombac
  ****

  Po bezmála rok trvajícím půstu jsem si opět dopřál anime a není náhoda, že je z Jižní Korey, ze zemičky, jejíž filmy mne poslední dobou nejvíce fascinují a dojímají. Ani toto anime zkombinované s renderovaným filmem nezklamalo, vizuální stránka je špičková, děj chytlavý, skvělou hudbou podbarvené dlouhé jízdy motorek a let kluzáku nádherné a konec patřičně dojemný. 5 hvězdiček nedávám ze stejného důvodu jako mnozí ostatní, krátká stopáž, málo propracované charaktery a jen zlehka načrtnutý příběh film trošičku srážejí.(25.12.2005)

 • Paldini
  ****

  Úchvatná audiovizuální stránka mě úplně v některých místech odpoutala od sledování děje, takže jsem se celkem ztrácel, a proto nemůžu dát pět, i když bych moc rád.(27.4.2005)

 • Gimli
  ****

  Vizualni stranka je uchvatna, jedna se kombinaci pocitacove animece ve stylu Final Fantasy a klasicke kresby. Cili po technicke strance neni filmu, co vytknout. Ovsem nejvetsim kamenem urazu je stopaz. Wonderful Days maji jen hodinu a pul, coz se vyrazne podepsalo na kvalite pribehu a propracovanosti postav. Vse je nacrtnuto ale nedotazeno. Mozna je tohle castecne zklamani dusledkem obrovskeho ocekavani. Nicmene jde o silny minimalne vizualne hudebni zazitek, takze dat mene nez 4* by bylo az moc tvrde. A pokud si nekdo pokladal tutez otazku jako ja - vysvetli se, proc se film jmenuje Wonderful Days? - pak se nemusi obavat. Vysvetli se to :-)(9.11.2003)

 • Jhershaw
  ****

  Po vizuální a hudební stránce opravdu úchvatné, skvělé... Co se týká příběhu a postav, místy moc ploché a nedotažené, místy naopak přeplácané.(9.11.2003)

 • - Film byl vytvořen spojením počítačově zpracovaného 3D fotorealistického pozadí s klasickými 2D kreslenými postavami. (Aelita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace