• Německo

• Francie

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / USA, 2002, 100 min

Atypický béčkový zombie horor, který mě mile překvapil, nenechal mě nudným a některé hudební prvky byli velmi dobré. Pro náročnějšího diváka nepůjde o zombie bombu roku, ale tohle se stalo "klasikou" zombie žánru, ať' se to někomu líbí, nebo ne. Výborný soundtrack!(28.7.2012)

Milla, Milla .....(5.5.2004)

Docela dobře udělané béčko. Vyvraždovačka jak se patří, která si bere z každého filmu něco. Ale "zambíci" byli fakt skvělí.(26.6.2002)

FILM JSEM VIDĚL nejméně 10 x. Poprvé v multikině v Holandsku v anglickém znění s holandskými titulky. A přesto, že jsem filmu v té době nerozuměl, byl jsem nadšen :-) SKVĚLÝ - OPRAVDU - SKVĚLÝ HORROR!(18.7.2006)

Je to přesně tak dlouhé, aby to nestihlo nudit. Je to přiměřeně krvavé. Je pravda, že jsem po nejrůznějších ohlasech čekal větší řežbu. A navíc ke konci toho Milla odhalí poněkud víc. Otázka je, jestli to byl úmysl :-)(8.8.2002)

• - 23letý Nick Rox – syn Michaela Des Barrese – vyhrál soutěž o nejlepší plakát k tomuto filmu a obdržel částku 2 500 $, což je v přepočtu skoro 91 000 Kč. (Zdroj: articles.chicagotribune.com) (Terva)

• - Vrány, které polekaně vzlétnou ze stromů, jsou všechny digitální. (viperblade)

• - Producent Jeremy Bolt ztvárnil zombíka, kterého J.D. Salinas (Pasquale Aleardi) zastřelí těsně předtím, než zakřičí: „Proč to tak dlouho trvá?!“ (spitr)