poster

Resident Evil

 • Velká Británie

  Resident Evil

 • Německo

  Resident Evil

 • Francie

  Resident Evil

 • Slovensko

  Resident Evil

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / USA, 2002, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baldachýn
  ***

  Osobně mi Michelle Rodriguez přišla mnohem víc cool než celá Milla Jovovich a musím říci, že i bez jakékoli znalosti počítačových her a pozvolna mizící láskou k béčkovým filmům jsem se slušně bavil. Ale škoda, že to netočil ten Romero...(4.8.2002)

 • Gilmour93
  **

  Víte, co mají společného sledování dění v Úlu v podzemí Racoon City a strčení vlastního nádobíčka namočeného v jahodovém sirupu do úlu včelího? Pedofilové s láskou k hmyzu si možná něco představí s hologramem Rudé Královny, ale v obou případech vás žádné velké včelaření nečeká - jen palčivá fyzická bolest.. Anderson kupí scény na sebe bez ladu a skladu a ventilací pomalu prostupuje aerosol jeho filoviru zvaného Zasraná nuda. Přidejte si hispánskou Dominu bez bičíku Michelle Rodriguez, u které nelze poznat, kdy hraje zombie a kdy ne, lacině vypadající triky, otřesný dabing (milá Milla snad byla nadabována mutující dojičkou z kravína po 16hod. směně tahání vemen) a zůstane vám jen jediný zapamatování hodný okamžik a to sice teleshoppingová reklama na univerzální WS krouhač brambor, čerstvé zeleniny a nadutého komanda Umbrella Corporation..(11.11.2010)

 • Superpero
  ****

  Jasně všichni drtěj Paula W.S. Andersona jakej je to debil a tak, ale mě se Resident opravdu líbil. Solidní zábavný akcičky cool lidi a skvělej depkózní konec, prostě fajn akčňák kterej pobaví. A jestli někdo řiká že Paul ničí počítačový hry tak se někdy koukněte na něco od Uwe Bolla.(3.12.2004)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Hru Resident Evil jsem nikdy nehrál, protože mne střílení Zombíků nijak zvlášť nenaplňuje. Film je ale film a tak jsem se poprvé vydal do Úlu, kde jsem dostal v podstatě to, co jsem čekal - solidní vybíjenou v uzavřeném prostoru a jednu odhodlanou slečnu v sexy kozačkách. To není zase až tak málo, ale k cestování vakem již nebudu mít takovou důvěru jako kdysi.(13.10.2015)

 • movie
  ****

  Solidní akce, úžasná Milla Jovovich a open end, díky kterému se už velmi moc (moc moc moc) těším na pokračování... A navíc docela zajímavá hudba Marca Beltramiho.(31.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace