• Německo

• Francie

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / USA, 2002, 100 min

Hru Resident Evil jsem nikdy nehrál, protože mne střílení Zombíků nijak zvlášť nenaplňuje. Film je ale film a tak jsem se poprvé vydal do Úlu, kde jsem dostal v podstatě to, co jsem čekal - solidní vybíjenou v uzavřeném prostoru a jednu odhodlanou slečnu v sexy kozačkách. To není zase až tak málo, ale k cestování vakem již nebudu mít takovou důvěru jako kdysi.(13.10.2015)

Soundtrack Marco Beltrami: 1. My Plague (New Abuse Mix) - Slipknot [3:05] ,2. The Fight Song (Slipknot Remix) - Marilyn Manson [3:49] ,3. Something Told Me - Coal Chamber [3:22] ,4. Name of the Game - The Crystal Method [3:33] ,5. Everyone - Adema [3:34] ,6. Invisible Wounds (The Suture Mix) - Fear Factory [3:36] ,7. Anything But This - Static X [4:04] ,8. Halleluja - Rammstein [3:38] ,9. Dirt - Depeche Mode [4:57] ,10. What Comes Around (Day of the Dead Mix) - Ill Nino [4:27] ,11. Dig (Everything and Nothing Remix) - Mudvayne [4:57] ,12. Release Yo Delph (Prodigy Mix) - Method Man [5:55] ,13. 800 - Saliva [4:37] ,14. The Infinity - Five Point O [4:26] ,15. Main Title Theme - Marilyn Manson [2:40] ,16. Seizure of Power - Marilyn Manson [3:50] ,17. Reunion - Marilyn Manson [2:46] ,18. Cleansing - Marilyn Manson [5:11],(14.5.2011)

Normalni vyvrazdovacka nic vic, nic min, ale za Millu Jovovich musim hvězdičku přidat(19.1.2004)

Někdy je fajn jít do kina bez přehnaného očekávání, a pak si to pořádně užít...Tak jako v tomhle případě! Scénář sice není žádné geniální dílo a Paul W.S.Anderson sice není famózní režisér, ale tenhle film je cool v tom nejlepším slova smyslu. Perfektní akce, sexy Milla, povedená atmosféra a řízný soundtrack - to všechno zručně namícháno do velice chutného koktejlu...Paráda.(19.3.2005)

Úplně to samý se mi stalo asi před týdnem v neratovický chemičce Spolana. No a stejně jako Milla jsem všechny zmlátil a postřílel. Naštěstí mě to pořád slušelo a učes taky držel.(20.11.2007)