Vražedný ninja

David Varod

Kostýmy:

Ruy Filipe

• Niktorius

Netvrdím, že by ninjovská vlna snad někdy vyplodila nějaké kvalitní snímky, ale některé z nich měli alespoň takové to béčkářské kouzlo. Vražedný ninja je ovšem naprosto neuvěřitelná scénaristická demence se špatně natočenými akčními scénami a kouzlo nemá pražádné.(30.10.2007)

• Wacoslav1

Tentokrat se pridam k nazoru ze tenhle svuj debut Wein nezvladl jsou odpady a odpady tohle je ten druhy pripad opravdu odpad!(2.4.2012)

• Terva

Dnes mám odpadové období. Tohle se opravdu nedalo moc sledovat. Herecky, hudebně, scénáristicky i kamerově totálně přiblblé.(2.10.2011)

• Mol

Je to hodně slabý, ale dá se na to podívat. Až na pár scén, za který by člověk liskal. Třeba ninjové na kolečkovejch bruslích se samopalama, ale závěrečná scéna na té věži byla celkem koukatelná.(7.3.2007)

• Besyn

Demence některých filmových tvůrcu skutečně nezná mezí.I hodnocení odpad! je na tento skvost málo.(13.6.2004)

• Shanen29

Film,který se opravdu nepovedl a spíše vzniká hladina adrenalinu.(3.12.2016)