poster

Chinese Coffee

Drama

USA, 2000, 99 min

Režie:

Al Pacino

Scénář:

Ira Lewis (divadelní hra, scénář)

Kamera:

Frank Prinzi
(další profese)
 • Happens
  ****

  Komorní film o jedné místnosti a několika málo vzpomínkách mimo ní. Příběh o genialitě, nebo chorém mozku? O nevzdávání se svého snu, nebo lpění na neúspěšnosti. Film postaven na intelektuálních a uměleckých jízlivě laděných dialogů.(27.4.2017)

 • Pavlík
  **

  17. 05. 2015 (144.); pan Pacino dobře věděl, že film do kin nepatří, diváci by tento dialog asi neradi poslouchali, tatínka ,,Baby" jsem si s radostí připoměl(18.5.2015)

 • Tanner
  ****

  Nezaslouženě opomíjený kus v Pacinově filmografii, v němž exceluje před kamerou a solidní práci odvádí i za ní. Je to hodně konverzační a divadelní záležitost, ale nudu divákovi nedovolují jak vcelku občerstvující vzpomínkové flashbacky, tak především opravdu bravurně napsané i zahrané postavy, během jejichž dlouhého, víc a víc do hloubky jdoucího rozhovoru se postupně více dozvídáme o situacích, v nichž se oba nacházejí, o jejich povahách i složitém vztahu. Nebudu o něm více psát, abych nespoileroval, omezím se už jen na to, že každému, kdo má rád Al Pacina a konverzační dramata, film bezvýhradně doporučím.(12.10.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Komorní, divadelně vyhlížející konverzačka o dvou kamarádech, jejich minulosti a možné budoucnosti. Pár scén a dialogů je zajímavých, ale jako celek je dané téma pro celovečerní film poněkud fádní.(4.12.2013)

 • Brain-D
  ***

  Film o dialozích a skvělém výkonu velkého Al Pacina, kde mu Jerry Orbach skvěle sekunduje. Al Pacino na tom mohl více zapracovat a určitě to udělat kratší. Na chvíli jsem se cítil jako u Havlovi Audience.(15.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace