Nebezpečný kód

Nebezpečný kód

Thriller / Akční

USA, 2000, 92 min

• Smok

Bohužiaľ nezáživne spracovaný film na tému hackovania, na ktorú som sa velmi tešil. Takže o to je sklamanie väčšie. Tak aspoň pozdravujem igigi-ho a vyjadrujem "vďaku" za nový spôsob prihlasovania na databázu. Vidím, že títo chlapci dokážu urobiť aj väčšiu zlobu, keď chcú...(20.2.2010)

• AngelAngie

Hrozná kamera, hrozný příběh, hrozný vše .. ta jedna je z lítosti a za občasnou vteřinu zajímavosti ..(7.1.2009)

• Terva

Pokračování filmu Nebezpečná síť bez Angeliny Jolie je jen zbytečný počin. Přesto jsem vydržel do konce a dvě hvězdy jsou za některé povedené záběry a momenty.(30.9.2011)

• castor

Před federály byl vždycky o krok napřed, poslední roky šlo ale hackerovi Kevinovi vždycky o kejhák a o možnost chodit na denní světlo kdykoliv se mu zachce. FBI teď ale nasadila velmi zručného protivníka. Režisér Joe Chappelle začínal s podprůměrnými horory, pokračoval právě s touhle hackerskou báchorkou, aby skončil u práce pro televizní obrazovku. Nebodoval nikde. U tohohle nemastného, neslaného béčka se mi nechtělo moc přemýšlet a být pozorný, jen se tu kecá a prchá, a utahané by to bylo, i kdyby to trvalo o půl hodiny méně.(23.4.2014)

Pokud jste si mysleli, že se nedá natočit dobrý, ba dokonce i výborný film o hackerech, tak si pusťte Takedown (na videu jako Nebezpečný kód) a budete pravděpodobně mile překvapeni.(14.6.2002)