Nebezpečný kód

Nebezpečný kód

Thriller / Akční

USA, 2000, 92 min

• Terva

Pokračování filmu Nebezpečná síť bez Angeliny Jolie je jen zbytečný počin. Přesto jsem vydržel do konce a dvě hvězdy jsou za některé povedené záběry a momenty.(30.9.2011)

Jsem fanynka, prelouskala jsem kdysi davno i neoficialni knihu o Mitnickovi... tohle asi bude bavit malokoho, me to bavilo hodne...Proste film pro fanousky zanru.(9.12.2012)

• bassator

Spíše mi to připadalo jako nějaká soutěž o hackovaní, nežli jako nějaký film. Být o to první a nejlepší... - 8. 12. 2010 - 20%(2.6.2011)

Pokud jste si mysleli, že se nedá natočit dobrý, ba dokonce i výborný film o hackerech, tak si pusťte Takedown (na videu jako Nebezpečný kód) a budete pravděpodobně mile překvapeni.(14.6.2002)

• castor

Před federály byl vždycky o krok napřed, poslední roky šlo ale hackerovi Kevinovi vždycky o kejhák a o možnost chodit na denní světlo kdykoliv se mu zachce. FBI teď ale nasadila velmi zručného protivníka. Režisér Joe Chappelle začínal s podprůměrnými horory, pokračoval právě s touhle hackerskou báchorkou, aby skončil u práce pro televizní obrazovku. Nebodoval nikde. U tohohle nemastného, neslaného béčka se mi nechtělo moc přemýšlet a být pozorný, jen se tu kecá a prchá, a utahané by to bylo, i kdyby to trvalo o půl hodiny méně.(23.4.2014)