Nebezpečný kód

Hackers 2: Takedown

Nebezpečný kód

Thriller / Akční

USA, 2000, 92 min

Ztracen mezi příkazovými řádky občas cítím fóbii z jedniček a nul, ale o to raději se filmově vydávám mezi ty, kterých se počítače bojí. V tomto případě jsem jenom byl na vážkách, zda fandit hackerům, kteří umí vybílit můj účet, či fandit FBI, která tak ráda čte mou poštu. Nakonec jsem se rozhodl fandit sám sobě a dobře se pobavit. To se celkem podařilo, protože v tomto počítačovém pravěku jsem se nostalgicky pohyboval sebevědoměji než mezi současnými čtyř-, osmi-, šestnácti- či kdoví vlastně kolika jádry.(14.12.2014)

velmi dobre zmaknuty film o hackeroch a tu konkretne o zaujimavej postavicke kevinovi mitnickovi.. pred par rokmi som sa pri tomto pocine prijemne bavil 70%(24.5.2007)

• Smok

Bohužiaľ nezáživne spracovaný film na tému hackovania, na ktorú som sa velmi tešil. Takže o to je sklamanie väčšie. Tak aspoň pozdravujem igigi-ho a vyjadrujem "vďaku" za nový spôsob prihlasovania na databázu. Vidím, že títo chlapci dokážu urobiť aj väčšiu zlobu, keď chcú...(20.2.2010)

• bassator

Spíše mi to připadalo jako nějaká soutěž o hackovaní, nežli jako nějaký film. Být o to první a nejlepší... - 8. 12. 2010 - 20%(2.6.2011)

• AngelAngie

Hrozná kamera, hrozný příběh, hrozný vše .. ta jedna je z lítosti a za občasnou vteřinu zajímavosti ..(7.1.2009)