Nebezpečný kód

Hackers 2: Takedown

Nebezpečný kód

Thriller / Akční

USA, 2000, 92 min

Ztracen mezi příkazovými řádky občas cítím fóbii z jedniček a nul, ale o to raději se filmově vydávám mezi ty, kterých se počítače bojí. V tomto případě jsem jenom byl na vážkách, zda fandit hackerům, kteří umí vybílit můj účet, či fandit FBI, která tak ráda čte mou poštu. Nakonec jsem se rozhodl fandit sám sobě a dobře se pobavit. To se celkem podařilo, protože v tomto počítačovém pravěku jsem se nostalgicky pohyboval sebevědoměji než mezi současnými čtyř-, osmi-, šestnácti- či kdoví vlastně kolika jádry.(14.12.2014)

velmi dobre zmaknuty film o hackeroch a tu konkretne o zaujimavej postavicke kevinovi mitnickovi.. pred par rokmi som sa pri tomto pocine prijemne bavil 70%(24.5.2007)

• AngelAngie

Hrozná kamera, hrozný příběh, hrozný vše .. ta jedna je z lítosti a za občasnou vteřinu zajímavosti ..(7.1.2009)

• MATADOR

Kvality na úrovni televizního filmu a napínavost by se dala hledat lupou! Jedna za obsazení.(23.5.2011)

Pokud jste si mysleli, že se nedá natočit dobrý, ba dokonce i výborný film o hackerech, tak si pusťte Takedown (na videu jako Nebezpečný kód) a budete pravděpodobně mile překvapeni.(14.6.2002)