Road Runner Show, The (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1966, 30 min

Tenhle kreslený seriál se mi nikdy moc nelíbil. Je to vlastně jen soubor mnoha nepovedených útoků na "míp míp" ptáka. Žádný děj, prostě nic. Navíc mě hrozně štvalo, že ho nikdy nedostal. Tohle mě prostě a jednoduše nebralo.(12.6.2010)

Je fakt, že existuje spousta dost slabých dílů, ale už jen za to MIK-MIK si to zaslouží dost vysoký hodnocení. Ale stejně mě štv, že to chudák kojot vždycky odskákal. V každé epizodě mu fandím a každá je jen o tom, jak mu co nejvynalézavěji ublížit....(19.2.2010)

i když to tomu kojotovi nikdy nevyšlo, tak jsem byl pokaždý napnutej k prasknutí :-)..to umí málo animáků..(4.2.2010)

Mig-mig.. bžžžžžm... (líp to napodobit neumim).. To je nezapomenutelné!(29.11.2011)

Parádní seriál. Jako malý jsem se na to rád díval. Kojot se vždycky snaží toho ptáka dostat, ale stejně se mu to nedaří.(10.6.2013)