poster

Road Runner Show, The (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1966, 30 min

 • Dudek
  ****

  Co napsat, miloval jsem Ptáka Uličníka a Kojota Vildu. Při hodnocení snímku mám nostalgické vzpomínky a dostal jsem chuť si pustit nějaký díl s touto báječnou dvojicí, který mám nahraný na VHS (a také to asi udělám). Míík míkk...(15.11.2005)

 • mandes
  *****

  mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig-mig(30.6.2008)

 • Ištván87
  ****

  Je fakt, že existuje spousta dost slabých dílů, ale už jen za to MIK-MIK si to zaslouží dost vysoký hodnocení. Ale stejně mě štv, že to chudák kojot vždycky odskákal. V každé epizodě mu fandím a každá je jen o tom, jak mu co nejvynalézavěji ublížit....(19.2.2010)

 • Bachy
  *****

  Tohle je klasika nad klasiky. Kojot - můj velký hrdina z mládí a Beep-Beep pták. Čím jsem starší, tím stupidnější mi to připadá a tím víc se směji. Nejlepší výrobek pod hlavičkou Looney Tunes.(31.10.2009)

 • DaViD´82
  *****

  Nejlepší dvojka patřící pod Lonney Tunes. Sympaťák kojot versus zlá pozemní "mig mig" kukačka. Dokonalé gagy a naprosto šílené nápady pastí.(8.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace