Road Runner Show, The (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1966, 30 min

Co napsat, miloval jsem Ptáka Uličníka a Kojota Vildu. Při hodnocení snímku mám nostalgické vzpomínky a dostal jsem chuť si pustit nějaký díl s touto báječnou dvojicí, který mám nahraný na VHS (a také to asi udělám). Míík míkk...(15.11.2005)

V rámci Looney Tunes je práve táto dvojka mojím favoritom. Veď kto by nepoznal legendárne mig-mig. A chudák Kojot, vždy som mu tak fandil a vždy to tak dojebal.(19.10.2012)

Pták uličník, Speedy Gonzáles a ježek Soník - vždycky jsem jim hrozně záviděl, že můžou lítat a přitom zůstat na zemi... nakonec takovýho Soníka nosim pořád v peněžence a dal se taky na běhání vlastně i kvůli nim:) Každopádně kojot by mě asi dostal dřív, než bych stačil říct MÍG-MÍG! Neviděl jsem to těžkýýý rokýýý, ale pamatuju, jak jsme se vždycky celá rodina nasmála u všeho teho dynamitu, namalovanejch tunelů a urvanejch skal.(13.8.2013)

Míg-mig! Dokonalé. Prostě dokonalé. Míg-mig!(13.4.2006)

i když to tomu kojotovi nikdy nevyšlo, tak jsem byl pokaždý napnutej k prasknutí :-)..to umí málo animáků..(4.2.2010)