Road Runner Show, The (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1966, 30 min

i když to tomu kojotovi nikdy nevyšlo, tak jsem byl pokaždý napnutej k prasknutí :-)..to umí málo animáků..(4.2.2010)

Road Runner Show, u nás někdy překládáno jako Pták Uličník a Kojot Wilda, je naprostá klasika, která v mých očích předčí i legendárního Bugse Bunnyho. Pro mě je to nejlepší warnerovský animovaný seriál, u kterého se můžu kdykoli bavit, i když mi už není 6 let. Je to o to více fascinující, když každý díl má prakticky stejný princip, tedy že kojot musí chytit ptáka, ať se děje, co se děje, a přesto vždy děj srší originalitou. Pro mne jeden z těch nejlepších kreslených seriálů, na který se vždy rád podívám. Škoda, že v Čechách je dnešní veřejnosti skoro neznámý. Určitě doporučuji všem, kteří se rádi občas pobaví u nějaké té cartoon podívané.(3.3.2012)

Odpusťte všichni fandové králíka Bugse a kačera Daffyho, ale tento ptáček se mi v mládí vryl do srdce z "warneráckých" animovaných postav asi nejvíc. Nedávno jsem měl možnost se podívat na všech 43 filmů, kde čelil neúspěšným nájezdům od kojota Willieho a i toto mě dokázalo i nyní zaujmout. Takže pro mě jasných pět hvězd. Beep-beep!(3.12.2008)

Go, Vilda, go!!! Tomu pštrosovi jsem nikdy nefandil...(10.8.2009)

Jednoznačne najlepšia vec od Loney Tunes.(20.9.2005)