Klauni zabijáci

Killer Klowns from Outer Space

• český

Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru

(festivalový název)

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA, 1988, 88 min

Stephen Chiodo

John Massari

Já si nemůžu pomoct. Už jsem to viděl dvakrát a ty vesmírné vtipálky prostě žeru. Takový film se jen tak nevidí. 90%(11.11.2006)

Pekná hovadina, to musím povedať hneď na úvod. Ale myslené v tom dobrom slova zmysle. Veď postaviť symbol zábavy a humoru ako monštruóznych a chladných zabijákov z vesmíru, to nemohlo dopadnúť zle. Teda mohlo, sčasti aj dopadlo, ale ja som sa celkom slušne zabával. 60%.(6.3.2008)

Na nijakom inom horore som sa tak nezasmial ako na tomto. Ti klauni nemali chybu.(19.6.2008)

• SeBig

Děsná, nudná hovadina.. nechápu hodnocení ANI VTIPNÝ TO NEBYLO! za mě 0%(14.2.2013)

Velice zábavná ujetost. Vraždící klauni vypadají dostatečně démonicky dokonce až tak, že divákům, kteří mají z klaunů fobii, film absolutně nedoporučuji. Masky klaunů se totiž vydařily, a protože je klaunů asi okolo 20, a každý z nich je jedinečný, užil jsem si patřičné dávky bizarní podívané. Klauni používají k eliminaci svých obětí širokou škálu zbraní jako cukrovou vatu, popcorn a frkačky. Naštěstí mají k dispozici pro své řádění menší americké městečko, takže potenciálních cílů je dostatek a opravdu jsem tentokrát nefandil hlavním, nepříliš sympatickým hrdinům, ale právě vesmírným šprýmařům. Povinnost pro všechny milovníky brakové filmové produkce.(22.12.2005)

• - Aj keď všetky autá vo filme majú poznávacie značky New Yorku, na ulici je možné zhliadnuť tabuľu s nápisom "California Highway 152". (beso74)

• - Obrovského klauna zo záveru filmu prezývaného "Klownzilla" zahral jeden z bratov Chiodovcov. (beso74)