poster

Klauni zabijáci

 • USA

  Killer Klowns from Outer Space

 • český

  Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru

  (festivalový název)

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA, 1988, 88 min

Režie:

Stephen Chiodo

Hudba:

John Massari
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • matestlust
  ****

  Dlouho mi tenhle snímek unikal,než sem se k němu dopídil.A musím říct,že tak nějak splnil mé očekávání.Jedná se především o velkou porci legrace v hororovém duchu.Masky klaunů nemají chybu,originalita jejich zabíjení taky ne.Škoda,že se ty malilinké prázdné chvílie nevyplnili,jinak by to nemělo chybu!(20.9.2008)

 • SeBig
  odpad!

  Děsná, nudná hovadina.. nechápu hodnocení ANI VTIPNÝ TO NEBYLO! za mě 0%(14.2.2013)

 • Paldini
  ****

  Velice zábavná ujetost. Vraždící klauni vypadají dostatečně démonicky dokonce až tak, že divákům, kteří mají z klaunů fobii, film absolutně nedoporučuji. Masky klaunů se totiž vydařily, a protože je klaunů asi okolo 20, a každý z nich je jedinečný, užil jsem si patřičné dávky bizarní podívané. Klauni používají k eliminaci svých obětí širokou škálu zbraní jako cukrovou vatu, popcorn a frkačky. Naštěstí mají k dispozici pro své řádění menší americké městečko, takže potenciálních cílů je dostatek a opravdu jsem tentokrát nefandil hlavním, nepříliš sympatickým hrdinům, ale právě vesmírným šprýmařům. Povinnost pro všechny milovníky brakové filmové produkce.(22.12.2005)

 • anderson
  ****

  MORE INFO (7.7.2005)(7.7.2005)

 • Scrytcher
  **

  Potenciál námětu zcela nevyužit. Hlavně nic, co bych od béčkového hororu očekával, skoro žádná krev, téměř nulová atmosféra a navíc útrpné dialogy a mizerní herci. P.S.: Vzpomínáte na díl Simpsonových, kde se v retrospektivě vzpomínalo na to, jak Homer Bartovi vyrobil postel a čelo tvořil úděsný klaun se šíleným šklebem? Klaun z outer space je mu až nápadně podobný, že by inspirace?(7.11.2007)

 • - Aj keď všetky autá vo filme majú poznávacie značky New Yorku, na ulici je možné zhliadnuť tabuľu s nápisom "California Highway 152". (beso74)

 • - Obrovského klauna zo záveru filmu prezývaného "Klownzilla" zahral jeden z bratov Chiodovcov. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace