poster

Klauni zabijáci

 • USA

  Killer Klowns from Outer Space

 • český

  Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru

  (festivalový název)

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA, 1988, 88 min

Režie:

Stephen Chiodo

Hudba:

John Massari
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bloody13
  ****

  Tahle absurdní záležitost se těžko popisuje, ta se musí prostě vidět! Rádoby hororová komedie, která strach rozhodně nevyvolá, smíchy se u něj válet taky nebudete, za to humoru nechtěného na úkor všech lidských aktérů je tu habaděj. Herci přehrávaj, na sympatickou postavu tu ztěží narazíte, a jejich KvíKvé se blíží k nule. Pozitiva to ale vynahradí. Pestrobarevných klaunů je tu dost, vymýšlejí nápaditý hovadinky, a jelikož se z obrazovky skoro nehnou, je na co koukat. I ty strašný papírový dekorace tomu dodávaj ten správně naivní 80´kový feeling. Já klauny v hororech rád, takže jsem se docela bavil. Nejděsivějším zážitkem z filmu tak zůstává infantilní český dabing. Brak jako řemen!(12.11.2010)

 • genetique
  ***

  Pekná hovadina, to musím povedať hneď na úvod. Ale myslené v tom dobrom slova zmysle. Veď postaviť symbol zábavy a humoru ako monštruóznych a chladných zabijákov z vesmíru, to nemohlo dopadnúť zle. Teda mohlo, sčasti aj dopadlo, ale ja som sa celkom slušne zabával. 60%.(6.3.2008)

 • fcreading
  *****

  Na nijakom inom horore som sa tak nezasmial ako na tomto. Ti klauni nemali chybu.(19.6.2008)

 • Ruut
  ***

  No tak nápad je fakt usperoriginalní a i výprava celkem originalní. Leč když Klauny postavím po bok klasikám od Petera Jacksona tak docela pokulhávají. Ale jo, doporučuji jako pohodový sebeparodický výplach.(28.9.2008)

 • matestlust
  ****

  Dlouho mi tenhle snímek unikal,než sem se k němu dopídil.A musím říct,že tak nějak splnil mé očekávání.Jedná se především o velkou porci legrace v hororovém duchu.Masky klaunů nemají chybu,originalita jejich zabíjení taky ne.Škoda,že se ty malilinké prázdné chvílie nevyplnili,jinak by to nemělo chybu!(20.9.2008)

 • - Obrovského klauna zo záveru filmu prezývaného "Klownzilla" zahral jeden z bratov Chiodovcov. (beso74)

 • - Aj keď všetky autá vo filme majú poznávacie značky New Yorku, na ulici je možné zhliadnuť tabuľu s nápisom "California Highway 152". (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace