Klauni zabijáci

Killer Klowns from Outer Space

• český

Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru

(festivalový název)

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA, 1988, 88 min

Stephen Chiodo
  • TheRaven

Tak tohle byl asi jeden z nejstupidnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. To byl ale zřejmě cíl, protože celý jsem to zkouknul od začátku do konce s otevřenou pusou a jen nechápavě koukal co to má jako bejt. V lese přistane obrovskej cirkusovej stan a z něho vyskáčou klauni, co pobijou celý město tak, že po lidech střílej kukuřici a zamotávaj je do cukrový vaty jak nějaký kokony. Jak sleduju ostatní hodnocení, tak tohle asi nebude žánr tak úplně pro mě. Ale za námět a trochu té srandy musim jednu hvězdičku dát.(1.3.2008)

[FOD 2014] Shlédnuto v nejlepší manéži v Praze na Žižkově a velký díky patří jak o život simultánně překládající/zpívající Samantě Bifidus. V manéži poletovala spousta barevných balónků a klauni během projekce rozdávali „popcorn“ a „lízátka“. Krátce po dochroupání pufovaný kukuřice sem zjistil, co to je doopravdy zač, ale nějakým zázrakem jsem stále tady. Ale k filmu: Úlet a čirá esence tý nejlepší nonsencové zábavy, jakou oplývaj komiksy/film/seriál s Maskou. Nápad s invazí poťouchlejch vraždících klaunů a vesmírnou lodí v podobě cirkusovýho stanu je jen mnohem absurdnější, fantasmagoričtější a nikdo z aktérů takovýmu nesmyslu překvapivě nevěří.(8.3.2014)

• LIVINGDEAD

KOMEDIE? To rozhodně NE! SCI-FI? Možná první 2 minuty. HORROR? V žádném případě! Bezduchý, nudný, amatérský film s otřesným českým dabingem. V poslední době zjišťuji, že i horrory z 80-tých let jsou některé děsné sračky.(29.12.2008)

Yeah! Tak už jen samotný nazev mě nalakal. Cože vražední klauni a z vesmiru? Tak stejně se podiví i dustojník na policejní stanici. Maximalní zabava a když treba jste nemocní jako já v danou chvili tak prijemna zabava! Klauni zabijeji vselijakýmy zpusoby, chechtají se a celou dobu se tesite koho a jak zabijou priste. Naprosto me dostalo sezrani lidi diky stinovou priserou :-D . Interier vesmirne lodi alias cirkusovy stan je dalsi ze zabavnych momentu filmu, sledujte zaverecnou honicku. Ta stoji za to :-D . Jo a pozor , nezdá-li se vám klaun tak mu prostrelte pistolí jeho kulatý nos. Pokud zmizí je to vrazedny klaun z Vesmíru. "A za co zavreli tebe?" "Nechas me macknout na klakson?" "Neboj se Dave, chcem te jen zabít!"(29.1.2008)

No tak nápad je fakt usperoriginalní a i výprava celkem originalní. Leč když Klauny postavím po bok klasikám od Petera Jacksona tak docela pokulhávají. Ale jo, doporučuji jako pohodový sebeparodický výplach.(28.9.2008)