poster

Klauni zabijáci

 • USA

  Killer Klowns from Outer Space

 • český

  Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru

  (festivalový název)

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA, 1988, 88 min

Režie:

Stephen Chiodo

Hudba:

John Massari
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Očekávání z filmu byla jiná, bohužel film mě tak moc neohromil. Námět je dost zajimavý, ale bohužel provedení nebylo to pravé. Ke klaunům z vesmíru... masky byly velmi dobré, ale na někoho, kdo cestuje vesmírem a snaží se zabíjet všechno kolem a ještě se u toho bavit, tak chodí směšně pomalu a jsou jakoby neohrabaní.(27.4.2014)

 • sepp
  *****

  Neuveritelna, totalne basurdni, s uzasnym beckovym nadechem (jelikoz to "pravoverne" becko taky je!) ujeta prisernost, ktera se jednou a nesmazatelne zapise do mozku kazdeho divaka. Byl jsem v extatickem vytrzeni pri sledovani teto pakarny, proste jedinecna zabava!(9.1.2010)

 • playboxguest
  **

  Dneska už i na těch osmdesát minut docela nuda o několika nápadech, které jsem teda jinde neviděla, to se musí nechat. Druhá hvězdička je hlavně za kytarovou verzi cirkusáckého cajdáku a za psa. Na toho nafukovacího smrada, kterej při běhu vzduchem táhne na vodítku o dost většího klauna kupředu, asi do smrti nezapomenu. Tuhle scénku jsem si nevěřícně několikrát přetočila :D(30.6.2013)

 • Chrustyn
  *

  Natolik debilní, že to ani není zábavný. Nápad je sice kuriózní ale to zpracování je natolik špatný, že se ani nedá omluvit, že to možná bylo záměrně. Rozhodně nečekejte raného Petera Jacksona.(12.10.2011)

 • Djkoma
  ***

  Neuvěřitelný film, v kterém nevíte jestli se smát, plakat nebo být naprosto nadšení. Celý klan Chiodoů si udělal radost, když Stephen režíruje podle scénáře Charlese a Edwarda Chiodo. Jejich nápad je překvapivě jednoduchý a až děsivý. Natočit film o klaunech z vesmíru, kteří si ve svém stanu připravují zakuklené lidi na zpáteční cestu, chtělo nejen obrovskou odvahu, ale také odhodlání. Nechápu, kdo dovolil vzniknout Klaunům zabijákům, ale pokud chcete dostat někdy dítě do cirkusu určitě mu tohle nepouštějte a pro ty starší... Už nikdy nebudu nejen na cukrovou vatu, ale i na klauna pohlížet stejně.(15.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace