Příběh o Zoufálkovi

Tale of Despereaux, The

Príbeh o Zúfalčekovi

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Velká Británie / USA, 2008, 93 min

Nádhera. Nečekal sem od toho nic, dostal sem plnou hrst skvělého příběhu, krásného zpracování a výtečné zábavy. A musim souhlasit se Sklenim, že při vzhledu Zoufálka si ho musíte zamilovat.(1.2.2009)

• kajda.l

Animovaná ohavnost, která bez jakýchkoliv zábran nestydatě vykrádá geniální Ratatouille. Zoufálku, sice se nebojíš, ale já ti radím, utíkej, co ti tlapky stačí, než tě zašlápnu a že bych to opravdu s chutí udělal. Nechce se mi tomu věřit, ale "Zoufálek" svou sračkoidností strčil do kapsy i Kozí příběh:). 25%(22.2.2010)

Film plný nádherných animací, zajímavých i hlubších myšlenek na téma biodiverzity, fanatizmu a snad i užívání si utápění se v depresích, avšak i méně pozorný divák si všimne značných podobností s filmy Ratatouille, Spláchnutej a Dumbo. Zoufálkovi chybí jiskra. Ze začátku jsem jí ve filmu snad ani neměl chuť postrádat, ale vzhledem k druhé části příběhu jsem si říkal, že snad jen pekárna v londýnské Pudding Lane měla tu sílu rozpoutat takový oheň, že by film vytáhl na pět hvězdiček.(28.2.2009)

Příběh neoplývá příliš humorem, ale naopak příběhem, který je o cti a odpuštění. Tedy samozřejmě v rámci přizpůsobení se animovanému filmu, proto neočekávejte dojemný příběh, který by jste čekali všude možně jen ne tady.(5.4.2009)

Poutavý a skvěle animovaný příběh, který vykrádá pár pohádkových kolegů, ale rozhodně nenudí.(30.1.2009)