Příběh o Zoufálkovi

Príbeh o Zúfalčekovi

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Velká Británie / USA, 2008, 93 min

• johnn333

Není nic horšího než překombinovaný a nevtipný animák. Zoufálek boduje snad jen renesančním výtvarným pojetím, jinak - navzdory 4 hlavním postavám - většinou nudí. Ukázkový příklad B-3D. A jedna z postav je toto. 50%(8.2.2009)

• kajda.l

Animovaná ohavnost, která bez jakýchkoliv zábran nestydatě vykrádá geniální Ratatouille. Zoufálku, sice se nebojíš, ale já ti radím, utíkej, co ti tlapky stačí, než tě zašlápnu a že bych to opravdu s chutí udělal. Nechce se mi tomu věřit, ale "Zoufálek" svou sračkoidností strčil do kapsy i Kozí příběh:). 25%(22.2.2010)

• Payushka

Chvalte si, jak chcete, ale takhle bezpohlavni animak jsem uz dlouho nevidela.(13.1.2009)

Příjemný film na jednu cestu student autobusem.(9.3.2011)

• Skejpr

Několik málo zajímavých nápadů nedokáže zakrýt naprostou bezkrevnost, nedomrlost a dramaturgickou roztříštěnost tohohle nedovařeného animáku, vykrádajícího snad úplně všechno (s Ratatouille v čele)...(7.2.2009)

• - Vzhled "zeleninového strašidla" Bolda inspirovaly slavné obrazy italského malíře Giuseppeho Arcimbolda. (D.Moore)

• - Film vznikl podle stejnojmenné knihy z roku 2003 autorky Kate DiCamillo. Dílo přečetlo asi 10 milionů čtenářů a titul se dlouho držel na předních pozicích žebříčku nejprodávanějších knih. (hippyman)

• - Původně byl navržený na hlavní postavu hlas Justina Longa, nakonec však role připadla Matthew Broderickovi. (sir-dave)