Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ****

  SS si u mě rezolutně řekl o několik vrcholů – tehdy, když oživil svou první legendu (Rocky, 1978), o šest let později, když oživil druhou (Rambo, 1982), o dalších šest let, když utáhnul příjemnou buddy movie (Tango & Cash, 1988). Předtím se „italský hřebec“ s obludně vypracovanou fyzičkou rval v Moskvě nejen za kamaráda (Rocky IV, 1985), následně coby chrabrý horolezec v roli šité na míru (Cliffhanger, 1993), od té doby však uběhlo mnoho vody. Úporně se rval o další nádech a až nyní (2007) se mohl důstojně rozloučit s dvojicí svých nejvýraznějších hrdinů, holt zázraky se dějí právě tam, kde je nejmíň čekáte. Jeho Tango & Cash je a i bude jednou z nostalgických akčních záležitostí, které chutnají i po letech a na poněkolikáté..(12.12.2005)

 • Fr
  ****

  ,,myslí si, že je rambo!" ,, rambo je trouba!" bože už je to tak dávno, když jsem tenhle film hltal z pirátský kazety. pocit ze zajímavého zážitku ve mě převládá i dnes. stallone i russel hrají to, co jim jde nejlíp a ktomu kolem sebe házej hlášky, nad kterýma se pousměju ještě dneska. hlavně stalloneho drsný elegán s brejličkama je ok. dvd mě překvapilo dobrým zvukem (to se dalo čekat), ale hlavně zklamalo překladem do titulků. škoda, že někdo nevěnoval trochu víc své fantazie do vtipného překladu. nebo je to zvykem? proto jsem to skouknul raději dabovaný. ,,a nefandi si tolik pinďo!"(12.2.2006)

 • CANNIBAL
  *****

  Spousty a spousty hlášek, které si říkají o zkultovnění. Jeden z nejlepších Stalonových, ale hlavně Russlových filmů. Nejlepší pak scénou celého filmu je bezesporu uprk Kurta zadním vchodem z baru v přestrojení za ženskou. To byl fakt mazec, že jsem se div neumlátil smíchy. Fakt vážně sranda jako řemen. Všem velice doporučuji.(28.3.2012)

 • gouryella
  ***

  Na Stalloneho hodně dobrej film, ale hlavně kvůli slušnému příběhu a hodně dobrému Russellovi než díky samotnému Sly Stallonovi(2.9.2002)

 • Faustka
  *****

  Grázlíci... připravte si náhradní spodky. Tango a Cash vyráží.... a bude to vostrý !!(12.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace