Sylvester Stallone - (Poručík Raymond Tango) +++ Kurt Russell - (Poručík Gabriel Cash) +++ Teri Hatcher - (Katherine 'Kiki' Tango) +++ Jack Palance - (Yves Perret) +++ Brion James - (Requin) +++ James Hong - (Quan) +++ Marc Alaimo - (Lopez) +++ Produkcia: Jon Peters, Peter MacDonald, Peter Guber +++(28.8.2010)

Toto treba pozrieť v origináli, už chápem, prečo som tomu dal pri slovenskom dabingu tri hviezdičky. Stallone s Russellom sú pomerne zohratá partia, zapriahnutie pár komediálnych prvkov celkom sadlo a akcie som sa nemohol nabažiť. Akurát scenár trošku pokryvkával a tie Slyho popolníky?! Bléé! 75%.(19.3.2006)

Na svoju dobu veľmi kvalitný akčný film, no mrzí ma, že ja ako moderný divák, ho nedokážem patrične doceniť. Stallonovi a Russellovi to sekne, no ako poznamenal užívateľ Falko, po boku Stallona by som si hravo predstavila ďalšiu akčnú legendu, Arnieho. To by teda bol akčný orgazmus! :-) 70%(27.7.2009)

Sly a Kurt mě dopřáli akci i humor ve velmi dobré kvalitě a pohled na sexy Teri Hatcher splnil i vizuální stránku filmu na výbornou . Za tohle Tango rád zaplatím Cash.(10.12.2006)

rozpočet : ? tržby americke : $63,408,614(1.11.2006)