Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  *****

  Grázlíci... připravte si náhradní spodky. Tango a Cash vyráží.... a bude to vostrý !!(12.10.2012)

 • H34D
  ****

  Úspěch Smrtonosné zbraně na sebe nenechal dlouho čekat a dal vzniknout hned několika dalším sehraným parťákům ve zbrani. Tango a Cash má nejen několik zajímavých a originálních nápadů, co se týče konstrukce děje (seznámení parťáků, plán záporáka apod.), ale i způsobu natáčení (hlavně tedy slušivá akce a pak jeden pěkný záběr přes zrdcadlo). Stallone a Russel jsou docela v pohodě dvojka, obstojně hláškujou a zdařile se starají o odlehčenou, samozřejmě ne tolik realistickou, ale za to nefalšovaně zábavnou atmosféru... 8/10(3.10.2013)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Harold Faltermeyer: 1 Bad English - Best of What I Got ,2 The Call - Let the Day Begin ,3 Yazoo - Don't Go ,4 Alice Cooper - Poison ,5 Kenneth "Babyface" Edmonds - It's No Crime ,6 Darktown Strutters - Harlem Nocturne(6.5.2011)

 • CheGuevara
  ***

  Typický hollywoodský výrobek, který překvapivě neskončil nijak zle. Jen to plánované jiskření mezi titulními hrdiny se kamsi vytratilo, i když k obsazení nemám výhrad. Akční scény chybí trochu lehkosti a řídí se jediným heslem: "čím víc, tím líp". Ale i přes všechny tyto výhrady se k tomuto filmu vždy rád vrátím.(11.4.2006)

 • Bloody13
  ****

  Druhá půlka osmdesátých let citelně měnila akční žánr. Jeho hrdinové jednak polidštili (Die Hard), jednak už přestávali stačit na všechny grázly, takže rádi uvítali tandem (Leathal Weapon). Stallone byl nucen opustit image Ramba ("Rambo je trouba"), takže si nasadil brýle se zlatými obroučky, oblékl kvádro na míru a naverboval Russella coby ukecanou živelnou katastrofu. Casting je luxusní ale i ve vedlejších rolích (budoucí Lois Laneová, krysí ksicht Brion James nebo sám Maniac Cop), akce srší nápady, hlavní devízou je však moře dnes už kultovních hlášek. Dvacetiminutovka v kriminálu pak rozhodně patří k tomu nejvtipnějšímu, co v těchto buddy movies můžete vůbec vidět. - "A hele, cukr jde zase nahoru."(28.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace