Velice dobře vybrána ústřední dvojice, hlášky, které jsou fakticky drsné a Teri Hatcher jako třešnička na dortu.. co chtít více?(24.3.2008)

Soundtrack Harold Faltermeyer: 1 Bad English - Best of What I Got ,2 The Call - Let the Day Begin ,3 Yazoo - Don't Go ,4 Alice Cooper - Poison ,5 Kenneth "Babyface" Edmonds - It's No Crime ,6 Darktown Strutters - Harlem Nocturne(6.5.2011)

Každá druhá věta hláška a každý první výstřel zásah do černého. Změna režiséra je znát i není, přičemž záleží hlavně na tom, zda-li jste ochotni po elegantních žánrových zlomech skousnout i ten poslední, kdy hrdinové vyjedou naproti povinnému akčnímu finále v obrněném džípu. Do té doby totiž všechno funguje bez sebemenší chybičky, byť nevíte, zda-li dříve obdivovat Končalovského živelnou akci, či padat smíchy ze židle při slovních přestřelkách. Tak jako tak, Stallone s Russellem si to užívají jako nikdy. [Malá rýpavá. Pětapadesátimilionový rozpočet, navíc na konci osmdesátých let, ti přijde jako nízokorozpočtovka, Limo? :-)](19.1.2011)

Zpočátku jsem se trochu nudila, ale od scén ve vězení je to nesmírně stylová jízda. O děj tady nejde, ale hlášky, ty jsou nesmrtelné. "Proč bychom to měli udělat podle plánu A?" "Protože je to mnohem lepší než tvůj plán B, který ani nemáš."(22.2.2009)

Typický hollywoodský výrobek, který překvapivě neskončil nijak zle. Jen to plánované jiskření mezi titulními hrdiny se kamsi vytratilo, i když k obsazení nemám výhrad. Akční scény chybí trochu lehkosti a řídí se jediným heslem: "čím víc, tím líp". Ale i přes všechny tyto výhrady se k tomuto filmu vždy rád vrátím.(11.4.2006)