Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  *****

  Velice dobře vybrána ústřední dvojice, hlášky, které jsou fakticky drsné a Teri Hatcher jako třešnička na dortu.. co chtít více?(24.3.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Harold Faltermeyer: 1 Bad English - Best of What I Got ,2 The Call - Let the Day Begin ,3 Yazoo - Don't Go ,4 Alice Cooper - Poison ,5 Kenneth "Babyface" Edmonds - It's No Crime ,6 Darktown Strutters - Harlem Nocturne(6.5.2011)

 • Isherwood
  ****

  Každá druhá věta hláška a každý první výstřel zásah do černého. Změna režiséra je znát i není, přičemž záleží hlavně na tom, zda-li jste ochotni po elegantních žánrových zlomech skousnout i ten poslední, kdy hrdinové vyjedou naproti povinnému akčnímu finále v obrněném džípu. Do té doby totiž všechno funguje bez sebemenší chybičky, byť nevíte, zda-li dříve obdivovat Končalovského živelnou akci, či padat smíchy ze židle při slovních přestřelkách. Tak jako tak, Stallone s Russellem si to užívají jako nikdy. [Malá rýpavá. Pětapadesátimilionový rozpočet, navíc na konci osmdesátých let, ti přijde jako nízokorozpočtovka, Limo? :-)](19.1.2011)

 • StarsFan
  ****

  Zpočátku jsem se trochu nudila, ale od scén ve vězení je to nesmírně stylová jízda. O děj tady nejde, ale hlášky, ty jsou nesmrtelné. "Proč bychom to měli udělat podle plánu A?" "Protože je to mnohem lepší než tvůj plán B, který ani nemáš."(22.2.2009)

 • CheGuevara
  ***

  Typický hollywoodský výrobek, který překvapivě neskončil nijak zle. Jen to plánované jiskření mezi titulními hrdiny se kamsi vytratilo, i když k obsazení nemám výhrad. Akční scény chybí trochu lehkosti a řídí se jediným heslem: "čím víc, tím líp". Ale i přes všechny tyto výhrady se k tomuto filmu vždy rád vrátím.(11.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace