Mladé pušky

• slovenský

Mladé pušky

Akční / Western / Thriller / Komedie

USA, 1988, 102 min

celkom mily western, neurazil, potesil, ale rychlo sa nan zabudne. hlavne zaver je moc staticky, bez poriadnej akcie.(17.6.2007)

rozpočet : ? tržby americke : $45,661,556(14.12.2006)

Tak nějak si představuju moderně a kvalitně udělaný western. Slušné výkony herců,super děj a nechybi ani humor.Opravdu jsem u toho neměl ani chvilku na cokoli jiného!!(3.3.2006)

Perfektní moderní western se vším všudy. Příběh Billyho Kida je tu pojatý trochu netradičně, ale mám ten film rád. Je to jeden ze snímečků na kterých jsem vyrostl a na ty nedám dopustit. Hrdinové a záporáci tu nejsou úplně jasně vyprofilovaní a herecká sestava je minimálně opravdu velmi zajímavá. Asi to svým netradičným pojetím nesedne úplně každýmu, ale za mě rozhodně palce nahoru. Jinak taky chválím vynikající hudbu udávající tempo filmu a přímo bombastický úvodní titulky. Chcípni Murphy ty svině!!!!! 85%(12.2.2014)

• Chrustyn

Tak jsem si po několika letech připoměl tuto dá se řící klasiku a musím uznat, že zub času se na ní podepsal. Po většinu filmu jsem se dost nudil a nenadchly mě ani herci ani přestřelky.(24.1.2008)