• Tom Riddle

Jen polemika o Bohu a závěrečné morální ponaučení od anděla vyzdvihly tuhle příšernou kravinu aspoň na tu jednu hvězdu.(20.7.2007)

Festival buranství, z kterého si každý vezme to své. Mně se nejvíc líbil komentář k instalaci satelitu. Vysokou oblíbenost této komedie přičítám tomu, že se mnoho lidí ztotožnilo, nedej bože poznalo..(15.12.2008)

Prvý krát keď som to videl, tak som sa dve hodiny v kuse kosil. Krásne vykreslený príbeh ako jednoduchý človek ku prachom prišiel a koľko mal zrazu kamrátov a kabelovku a Irinku a bazén a kolotč, ale pre ktorého bolo najväčšiou tragédiou keď mu zomrela koza.(27.5.2004)

• - Hláška ''Však Vašu piču sem taky neviděl a věřím, že ju máte'' vznikla mimo záběr, z úst Bolka Polívky. Líbila se natolik, že se ji rozhodli dát do filmu. (Melo4three)

• - Ve scéně, kdy chce advokát Ulrich (Miroslav Donutil) pustit pštrosa, je hlavní branka otevřena, hned po vypuštění je ale zavřena. (SniperG1)

• - Když se Bohuš (Bolek Polívka) raduje, že se stal milionářem a vběhne do kukuřičného pole děkovat bohu, vozidlo zastavuje u stromu. Když však Bohuš vystupuje, strom tam již není. (Jardaboss)