• Skejpr

Podivný úlet, který sice pobaví na pár místech, jinak jde ale naprosto mimo mě. Tuším, co tím asi chtěla autorka říci, opravdu ale nemám chuť koukat se na tenhle film někdy znova. A ani rozkošný andělíček Pecha na konci není dostatečný důvod..(15.8.2009)

Pomalu se začínám smiřovat s tím, že tohle je snímek, u kterého budu nejspíš nejčastěji měnit hodnocení i komentář :-) Přistihl jsem se, že některé situace mi přijdou vtipnější, než předtím, všichni ti burani jsou taktéž přesní, ale pořád zde zůstává to, že je film po všech stránkách velice nedotažený, zvláště ta moralita je poněkud bezzubá, takže nemá moc velkou účinnost. 50%.(14.3.2006)

Ideálny film na posedenie s partiou. Je to tak debilné až je to geniálne. Scenár úplne trafený a tie originálne hlášky, ktoré používa dnes už asi každý! Tak ako vie Polívka zahrať ožratého magora, tak to nevie hádam nik iný. Skvelá komédia, k tomu nejaké to pivko a svalovku na brucho máte zaručenú na týždeň! 95%.(10.3.2006)

Je jasné, že komedie jsou pro jednoho vtipné a pro druhé trapné . Pro mě tahle porevoluční komedie o buranovi co k milonům přišel je vtipná .(8.6.2006)

Skvělá komedie začátku 90. let se spoustou nezapomenutelných hlášek. Polívka se do role "vidláka" hodí neuvěřitelně a Donutil co by právník mu zdatně sekunduje.(17.11.2007)