Ideálny film na posedenie s partiou. Je to tak debilné až je to geniálne. Scenár úplne trafený a tie originálne hlášky, ktoré používa dnes už asi každý! Tak ako vie Polívka zahrať ožratého magora, tak to nevie hádam nik iný. Skvelá komédia, k tomu nejaké to pivko a svalovku na brucho máte zaručenú na týždeň! 95%.(10.3.2006)

Skvělá komedie začátku 90. let se spoustou nezapomenutelných hlášek. Polívka se do role "vidláka" hodí neuvěřitelně a Donutil co by právník mu zdatně sekunduje.(17.11.2007)

• Tom Riddle

Jen polemika o Bohu a závěrečné morální ponaučení od anděla vyzdvihly tuhle příšernou kravinu aspoň na tu jednu hvězdu.(20.7.2007)

Film jako celek pouze prumer, ale diky rade neskutecnych hlasek a vybornemu Polivkovi hodne nadprumerna komedie.(6.8.2002)

Blahoslavení chudí duchem, neboť jim budou za chvíli patřit vaše peníze, tvrdí jeden z Murphyho zákonů a čítankový buran Bohuš je toho jasným důkazem. A já mohu jen konstatovat, že tento film je natolik debilní až je úžasný. Anebo naopak. Je těžké rozhodovat se v hodnocení mězi pěti hvězdami a odpadem, takže ve svém hodnocení využívám právní zásadu In dubio pro reo (v pochybnostech ve prospěch obviněného).(3.2.2014)