• Tom Riddle
  *

  Jen polemika o Bohu a závěrečné morální ponaučení od anděla vyzdvihly tuhle příšernou kravinu aspoň na tu jednu hvězdu.(20.7.2007)

 • Shit
  ****

  Neser, nebo ti rozhodim sandál.... ty prde(12.2.2004)

 • woody
  *****

  Chlapi, neserte ma. Vždyť vy to vobec nechápeté. To je pak s vama težký, vy šojtři... Vždyť se na tó podívéte, vy Pražáci, jédni s jakýma lůzama buranskýma to žijeté v jedné zémi, vy. Křupani. Tohle nás toš reprezentuje, né? Alé co bych mlel držkú. Zdeňku. Jó, ty Zdeňku. Se na tó podívé. Takhle se dělá film o hňupech. Tý. Hňupe. Né, že akési tlusťochy narveš do maštale a necháš je chlastat té vaše pivní splašky. Prachy jim máš dát. Prachy. Herogt to je ale národné, té, hrdosti. Patriarchismu. Vašu piču sem neviděl, ale na tohle možu čumět furt. Všem co prdli témotu dílu méň jak 3 hvězdice - vy ma serete chlapi . Vy ma serete že to véc ani néde.(3.4.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy Irenka (Šárka Vojtková) rozsvěcuje bazén, použije bakelitový vypínač na sloupku. Když však později sedí Bohuš (Bolek Polívka) na židli u bazénu, rozsvěcuje a vypíná bazén vypínačem na šňůře. (Jardaboss)

 • - Konkurs na roli Irenky probíhal celé jedno odpoledne v hotelu Slovan a sešlo se zde asi 40 děvčat. [Zdroj: Aha!] (hippyman)

 • - Když se Bohuš (Bolek Polívka) raduje, že se stal milionářem a vběhne do kukuřičného pole děkovat bohu, vozidlo zastavuje u stromu. Když však Bohuš vystupuje, strom tam již není. (Jardaboss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace