Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Apache
  *****

  Absolutní nářez. Jeden z nejlepších českých filmů, jaký byl kdy natočen.(30.11.2006)

 • WANDRWALL
  *

  Film, který mě nikdy nezaujal. Odpuzuje mě.(4.8.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "Co to děláš ??" - "Zahejbáme přece !!" ;) Kdo jsi bez viny, hoď jablkem aneb složme se Chytilové na štrúdl.. Na jeden z nejinvenčnějších režisérčiných bijáků.. Jen po té legendami opředené mladé kráse, ať už tím pamětníci mysleli cokoliv, Dáši Bláhové ani stopy..(27.6.2013)

 • sud
  ***

  Na dobu vzniku velmi odvážný film o nejniternějších studiích lidských vztahů a vášní. Nevšední tvář českého filmu Dagmar Bláhová podala kvalitní herectví, stejně tak civilní Jiří Menzel. Něco to do sebe má, ale není to můj šálek kávy. 60%.(19.3.2006)

 • Morien
  *****

  "Chytilovou mám rád a feminismus mi nevadí" nebo je snad libo názor typu "Toto je film, na kterém je Chytilové feminismus nejméně znát."? Panebože, a říká se snad o chlapských filmech, že jsou šovénský nebo co? No asi řiká. A jestli ne, tak teď okamžitě začínám tu tradici. Jak je hlavní hrdinkou žena (což je ještě u tohohle filmu dost diskutabilní), tak je téma feministické a muži se tudíž musí strašně přemáhat, aby u něj vůbec vydrželi? A kdyby měla velký prsa a střílela kolem sebe, tak už by to nebylo tak namáhavý? --- Uf, jak mě strašně baví psát takovýhle komentáře. S filmem to nemá nic společnýho, s objektivním názorem už tuplem ne. Miluju svobodu projevu. Paní Chytilová ji má určitě taky ráda.(25.10.2009)

 • - Poprvé před kamerou Eva Kačírková. (M.B)

 • - Snímka Hra o jablko sa dostala do juhočeských kín až v roku 1989, nakoľko bola dovtedy príslušnými miestami odmietaná ako film kaziaci socialistickú morálku. (dyfur)

 • - Pro Miroslava Kořínka byl tento film jakousi dvojitou premiérou. Poprvé se objevuje ve filmu a poprvé pro film sám skládá hudbu. (mchnk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace