• AngelAngie
  **

  Festival nad řekou, Písek, 2009 // Na film jsem se těšila jako malá, protože námět mě zaujal jako dlouho žádný (český, starší...) a takové zklamání jsem nečekala. Ano, párkrát jsem se zasmála, ale co ta kamera a režie? No to snad ne...(9.8.2009)

 • Flipper
  ***

  Z tejto komédie, ktorá vlastne ani tak komédia nie je, je cítiť odkaz neviazaných dievčat zo Sedmikrások, no sú tu pridané elementy, ktoré ešte nie sú dotiahnuté do konca, alebo veľmi prekomponované. Hlavne ma zarazila hrozne zlá štylizácia charakteru vrchného lekára (hlavnej postavy), akoby Chytilová z mužmi vôbec nevedela zaobchádzať, alebo vcítiť sa do ich charakteru. Poetické rodenia, jablká to všetko by som ešte zniesol, boli urobene s citom, celkovo dej ma veľmi nechytil a ku koncu som sa už nudil. Dobrý pokus, ale nedotiahnutý do konca. O hviezdu viac dávam príjemnej atmosfére 70. rokov.(10.2.2009)

 • WANDRWALL
  *

  Film, který mě nikdy nezaujal. Odpuzuje mě.(4.8.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Roli Marty, kterou ztvárnila Evelyna Steimarová, původně měla hrát zpěvačka Marie Rottrová. Dle svých slov ji odmítla z puritánských důvodů: "Měla jsem děti a nechtěla jsem, aby se jejich spolužáci na mě chodili dívat v postelových scénách. Kdybych byla herečka, tak mi to nevadí, ale jako zpěvačce mi to přišlo příliš drsné." (Zdroj: jedinak.cz, kultura.idnes.cz)
  (honzoslav)

 • - Natáčení probíhalo na Liberecku a v Loděnicích. (M.B)

 • - Film byl poctěn Stříbrným Hugem na Mezinárodním festivalu v Chicagu. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace