Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Co to děláš ??" - "Zahejbáme přece !!" ;) Kdo jsi bez viny, hoď jablkem aneb složme se Chytilové na štrúdl.. Na jeden z nejinvenčnějších režisérčiných bijáků.. Jen po té legendami opředené mladé kráse, ať už tím pamětníci mysleli cokoliv, Dáši Bláhové ani stopy..(27.6.2013)

 • Ivoshek
  ***

  Oproti jiným filmům V.Ch. mně tenhle zas až tak nezaujal. Funovo v.p.o. je výrazně lepší.(14.4.2007)

 • WANDRWALL
  *

  Film, který mě nikdy nezaujal. Odpuzuje mě.(4.8.2010)

 • YURAyura
  ****

  8/10 Ne tak dobre jako muzsky Faun, ale v ramci genderovske (jak modeni slovo, ktereho ma ted kazdy plnou hubu) vyvazenosti nadmiru povedene. Blahova je vyborna.(13.10.2009)

 • Morien
  *****

  "Chytilovou mám rád a feminismus mi nevadí" nebo je snad libo názor typu "Toto je film, na kterém je Chytilové feminismus nejméně znát."? Panebože, a říká se snad o chlapských filmech, že jsou šovénský nebo co? No asi řiká. A jestli ne, tak teď okamžitě začínám tu tradici. Jak je hlavní hrdinkou žena (což je ještě u tohohle filmu dost diskutabilní), tak je téma feministické a muži se tudíž musí strašně přemáhat, aby u něj vůbec vydrželi? A kdyby měla velký prsa a střílela kolem sebe, tak už by to nebylo tak namáhavý? --- Uf, jak mě strašně baví psát takovýhle komentáře. S filmem to nemá nic společnýho, s objektivním názorem už tuplem ne. Miluju svobodu projevu. Paní Chytilová ji má určitě taky ráda.(25.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace