poster

Vzpomínka na Titány

 • USA

  Remember the Titans

 • Slovensko

  Sezóna Titanov

Drama / Sportovní

USA, 2000, 109 min

 • Boogeyman
  ****

  Sportovní film plný klasických klišé sportovních filmů, které nám vždy tak vadí, ale zároveň si je vychutnáváme. Chcete snad, aby tým, který sledujeme celý film pak v zásadním finále proti týmu zákeřných nečestných rasistických záporáků prohrál?(18.1.2008)

 • Zeck
  *****

  Nejlepší sportovní film, který byl kdy natočen. 90%(25.7.2011)

 • EvAnSiT
  *****

  ! Ak ste film ešte nevideli, nasledujúce riadky radšej preskočte ! :-) Milá rodinná podívaná, ktorá si zaslúži pozornosť. Už len kvôli presvedčivému výkonu Denzela, roztomilej malej neurotičke Hayden a celkovému zobrazeniu a atmosfére, kde politická situácia určite nepriala vzniku a prežitiu čierno-bieleho mužstva.(23.9.2011)

 • Xmilden
  ***

  Disneyho sázka na jistotu verze 2000! Herci mimo Denzela prkení. I když ani Denzel nepředvádí kdovíjakou hitparádu. Závěr je samozřejmě emotivní a vhání do očí slzy, ale bohužel většinu stopáže děj klouže až příliš hladce po povrchu a skoro to vypadá jakoby nebylo na světě nic jednoduššího než integrace černochů v Americe. Na tohle divák opravdu neskočí. Sportovní rovina, jak jinak míč v poslední sekundě. Škoda že mě ten sport vlastně nic neříká. Takže se nechytám o čem vlastně celou dobu mluví :) 60%(3.10.2014)

 • JOHN.NY
  *****

  Nepočítám-li Any Given Sunday, je Vzpomínka na Titány nejlepší film s tématikou amerického fotbalu...Denzel Washington v roli trenéra nemá chybu. Má sportovní duše byla maximálně spokojena-5*(4.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace