poster

Komando

 • USA

  Commando

 • Československo

  Komando

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 1985, 90 min (Director's cut: 92 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Opravdu asi nejlepsi z Arnoldovo filmu, kdyz se nebudou brat velkofilmy typu Terminator. Samozrejme to neni ciste akcni film, ale je to i trosku komedie, a pusobi to misty docela naivne. Jenze Arnold je neskutecnej drsnak, haze jednu hlasku za druhou a zaverecny vycisteni ostrova je proste dokonalost. Jedina vada na krase je desne ubohej zaporak Vernon Wells, kterej si hraje na drsnacka, ale pusobi jen jako tlustoch v teplouskym oblecku beze svalu a s uchylnym vyrazem, Arnie by rozhodne zaslouzil lepsiho borce. Nadprumernej akcni film a za ten ostrov musim hvezdicku pridat.(2.2.2005)

 • flanker.27
  *

  "Zbylo na nás něco? - Jenom těla." Čeho je moc, toho je příliš. Naprosto přesná střelba od boku, nezranitelnost a terminátorský způsob boje. Nebýt kultovních hlášek "spí jako zabitej", "dochází ti pára" apod., asi by se to odpadu nevyhnulo. I když je to jasná nadsázka, je to prostě moc blbý.(29.11.2005)

 • J*A*S*M
  ****

  Už jenom pro tu úvodní titulkovou scénu, v níž Arnold s dceruškou krmí srnečka, stojí za to Komando vidět :-D Bezmyšlenkovité akční filmy osmdesátých let sice nejsou ničím, co bych si rád a často dopřával, ale tohle zkrátka pobavilo.(19.6.2011)

 • Segrestor
  *****

  Už tenkrát, na VHS s rychlodabingem z němčiny, to stálo za to. Pravda, němčina a český rychlodabing člověkem, který německy uměl snad akorát: "Das ist unmögliche geficht" filmu DOST škodil. John Matrix putující za osvobozením své dcerušky je přesto všechno dosud nepřokonaná legenda. Nošení klád na rameni, lámání vazů loktem, skoky z letadla a stříhání růží těžkým kulometem patří dnes již k lidové zábavě a samozřejmě filmovému kultu. Vzpomínky...(10.5.2011)

 • Tuxedo
  *****

  Jedno z nejlepších béček.(18.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace