poster

Komando

 • USA

  Commando

 • slovenský

  Komando

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 1985, 90 min (Director's cut: 92 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  *****

  Jedno z nejlepších béček.(18.4.2005)

 • Segrestor
  *****

  Už tenkrát, na VHS s rychlodabingem z němčiny, to stálo za to. Pravda, němčina a český rychlodabing člověkem, který německy uměl snad akorát: "Das ist unmögliche geficht" filmu DOST škodil. John Matrix putující za osvobozením své dcerušky je přesto všechno dosud nepřokonaná legenda. Nošení klád na rameni, lámání vazů loktem, skoky z letadla a stříhání růží těžkým kulometem patří dnes již k lidové zábavě a samozřejmě filmovému kultu. Vzpomínky...(10.5.2011)

 • Nathalie
  ***

  Půdorysem standardní rodinné drama o otci zachraňující svou dcerušku (opoBauer), kdyby to nebylo tak easy a cheesy. Vystřihnout závěrečnou půlhodinku, od vylodění na ostrově /parodie na Ursulu Andress coby Mr. Olympia vylézá v plavkách v moře fuj), mohl to být hláškoidní mix Mortal Kombatu, Tarzana a NÁBOROVÉ reklamy U.S. army, takhle zůstanou hlášky velké ráže, nakupování bagrem a roztomilé honičky sportáků. Arnie je boží, dokud mluví svou rakušáckou angličtinou. Když začne promlouvat olovem, klesá u mě dolů a připomíná mi, proč se osmdesátkovým akčním flákům vyhýbám jako nemocnému s leprou. Jako parodie bránicolomivé, až do střelnice v botanické zahradě:)(20.4.2008)

 • molotov
  ***

  Naivnější film jsem neviděl. Ale to je kouzlo.(7.4.2004)

 • novoten
  ***

  Pokud mi někdo z přítomných mužského pohlaví řekne, že si jako mladší nezkoušel Arnoldovo zbrojení po vylodění na ostrov, tak mu neuvěřím.(20.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace