poster

Komando

 • USA

  Commando

 • SK název

  Komando

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 1985, 90 min (Director's cut: 92 min)

 • Superpero
  *****

  Nesmrtelná klasika.(11.2.2005)

 • Lateef
  ****

  Velice užitečný film, protože nás Big Arnie naučil: skákat z letadla bez padáku, nastavit odpočet na digitálních hodinkách, vyrvat z podlahy telefonní budku, naučil nás, jak správně držet člověka jednou rukou za jednu nohu nad srázem a jak ho efektně nechat spadnout dolů, díky Arniemu umíme rychle a levně nakupovat, bleskově se obléct do plné vojenské výzbroje a výstroje, střílet z pistolí, samopalů a raketometu, házet granáty, odpalovat bomby, vrhat ozubené disky z cirkulárky, sekat ruce mačetou, účinně zacházet s vidlemi...to však není vše...už také známe spoustu tvrďáckých hlášek, příkladně: "Zelený barety si dávám k snídani!!...A tohle je moje slabší ruka!!..Došla Ti pára, Bennette??"... a také jsme byli svědky toho, že slovo ,neprůstřelný´ zde nachází nový význam...bohužel film obsahuje spoustu chyb(nevíte, jestli štáb nemá na skladě ještě jednoho porscháka s autovyrovnávací karosérií??) a toporného až žádného herectví většiny herců. 57,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(19.6.2006)

 • Slasher
  ****

  Největší prdel!! Konečně jsem se k tomu dostal, a po dlouhý době mě konečně něco pořádně rozesmálo.(7.7.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Stejné nákupní středisko (Sherman Oaks Galleria) jsme mohli vidět i v jiném Arnoldově filmu, v Terminátor 2: Den zúčtování (1991). (c.tucker)

 • - Když se Matrix připravuje na poslední boj, dá si vestu, vyzbrojí se a teprve pak sa začne malovat černou barvou po rukou i po tváři. Když si vestu svlékne, je pomalovaný i na hrudi. (Terva)

 • - Film se stal nejvýdělečnějším filmem roku 1985 s přístupnosti R, tzn. děti pod 18 jen v doprovodu rodičů. (VVah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace