• selfesteem

Ještě teď, když si vzpomenu na tu hrůzu, kterou jsem se sebezapřením vydržela sledovat až do konce, skutečně mi není nejlíp. Co tím vším kraválem, létající kamerou, vykulenými obličeji a odpornými kulisami mělo být řečeno, mě tak nějak míjí. Zpracovat téma promiskuity a posléze sžíravé obavy ohledně nějakého strašáka, který v menší či větší podobě tehdy řádil a bohužel řádí dodnes, snad lze vytvořit i bez toho, aby z filmu bylo člověku šoufl, a to ne kvůli jeho tématu. Moc se mi ulevilo, když už konečně skončil a ještě víc, když jsem ho slavnostně vyhodila do odpadků.(1.2.2011)

au(14.1.2009)

Jeden z mála filmů od Chytilové, který se mi líbil.(29.1.2014)

Jeden z nejlepších filmů Chytilové. Dobré herecké výkony, humor, drama, určitá výpověď, nastavené zrcadlo tehdejší současnosti, kritika, skvělé podání, originální scény - všechno v jednom a všechno na svém místě.(5.12.2008)

"Krucifiix!" - "Das ist kein krucifix!" - "Teď tady budu mít fleek." - "Das ist kein flek, aber das sind kozy!!"(3.9.2013)