Nastala chyba při přehrávání videa.
 • selfesteem
  odpad!

  Ještě teď, když si vzpomenu na tu hrůzu, kterou jsem se sebezapřením vydržela sledovat až do konce, skutečně mi není nejlíp. Co tím vším kraválem, létající kamerou, vykulenými obličeji a odpornými kulisami mělo být řečeno, mě tak nějak míjí. Zpracovat téma promiskuity a posléze sžíravé obavy ohledně nějakého strašáka, který v menší či větší podobě tehdy řádil a bohužel řádí dodnes, snad lze vytvořit i bez toho, aby z filmu bylo člověku šoufl, a to ne kvůli jeho tématu. Moc se mi ulevilo, když už konečně skončil a ještě víc, když jsem ho slavnostně vyhodila do odpadků.(1.2.2011)

 • daEmoNickY
  *****

  au(14.1.2009)

 • rt12
  ***

  Jeden z mála filmů od Chytilové, který se mi líbil.(29.1.2014)

 • eraserhead666
  *****

  Jeden z nejlepších filmů Chytilové. Dobré herecké výkony, humor, drama, určitá výpověď, nastavené zrcadlo tehdejší současnosti, kritika, skvělé podání, originální scény - všechno v jednom a všechno na svém místě.(5.12.2008)

 • Flakotaso
  *****

  "Krucifiix!" - "Das ist kein krucifix!" - "Teď tady budu mít fleek." - "Das ist kein flek, aber das sind kozy!!"(3.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace