Opět míjení v tématu i podání, ale našly se momenty, které jsem ocenila.(15.2.2017)

Celospolečenský a celosvětový problém AIDSu nebyl v filmech normalizačního Československa příliš často zmiňovaný. Výborně a peprně napsaný film, jež je skvěle obsazený neodolatelnými Sklepáky.(17.9.2006)

Nevím, jestli filmu neškodí, že o něm divák předem ví, co je jeho hlavní pointou. I když se na to dá nahlížet i z jiného úhlu pohledu, že když divák ví, že hlavní téma je AIDS, může přemýšlet o tom, co k tomu vede - v případě tohoto filmu nezřízený život hlavních hrdinů. Mně tohle zpracování ale úplně nesedlo a pro mě zůstává zásadním snímkem s touto problematikou Les Témoins.(7.2.2015)

Drsný sklepácký humor mám ráda, stejně jako Věru Chytilovou. Film o lehkovážném životě s těžkými následky.(23.8.2012)

Hodiny bijou na věži, nám na tom hovno záleží, hodiny bijou a chapci pijou, pijou!(1.5.2006)