Poslední večeře

Last Supper, The

Posledná večera

Komedie / Drama / Thriller / Krimi

USA, 1995, 87 min

Příběhová myšlenka dobrá, ale zpracování podle mě trochu málo vtipný, nicméně několik fakt zapamatováníhodných scén se ve filmu odehraje a jedná se o dobrou černou komedie s ještě začínající Cameron Diaz.,ale čekal jsem trochu víc(28.11.2007)

Nápad super, úvodních a závěrečných dvacet minut totéž, bohužel však uprostřed jde o lehce nezáživnou vatu. Dokážu si Poslední večeři představit jako bombastický krátkometrážní film.(4.3.2012)

Klasická černá komedie z velice chytrým a překvapivým závěrem.(5.10.2003)

Super nápad, což o to. Černota se s komedie táhne jak banda slepicí po flusu. Vždyť já prvně přemýšlel, jestli koukám na ten správný film...jak moc černý to bylo. Začátek mě tak osobně dost sejmul, postupem času už to ale byla klasika. Vlastně se tam ani nic moc nezměnilo a dělo se pořád to samý. Když bych si chtěl zaspoilerovat, tak jediný napětí ve filmu bylo asi po desáté stejné otázce...sejmou ho? A sejmuli...(16.1.2012)

No nevím. Myšlenka zajímavá, ale když se to stále cyklicky opakovalo a stále to bylo stejné, tak přece nemůžu jít s hodnocením výše. A ani ten konec, který byl celkem povedený, mě k vyššímu hodnocení nepřesvědčí. Škoda, mohlo to být o dost lepší.(6.4.2015)

• - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)

• - Malou roličku muže, který si nechává od Normana Arbuthnota (Ron Perlman) podepsat knihu, si vystřihl jeden z producentů snímku. (deepspace101)

• - Pro roli Normana Arbuthnota se původně počítalo s Beau Bridgesem, ten ji však odmítl a na jeho místo nastoupil Ron Perlman. (deepspace101)