Poslední večeře

Posledná večera

Komedie / Drama / Thriller / Krimi

USA, 1995, 87 min

• ConanVJ

Tak u tohohle filmu jsem se včera hodnê nudil. Ten čejnej humor mi přišel spíš trapnej než vtipnej. Ani herci mě nikterak nezaujali. Znova už to opravdu vidět nepotřebuju. Za mě 5% :)(19.9.2013)

Tak ako "víno pre hosťa" určite zaváňalo arzénom, tak aj tento film smrdí obrovským nevyužitým potenciálom. Zo začiatku je to ešte zábavná a zdravo čierna komédia, celá základná premisa, ako i niektoré nastolené myšlienky sú vcelku zaujímavé, no všetko zabíja povrchnosť a krajná absurdita celej situácie ("nenápadné" hroby priamo v záhrade, miznúci ľudia, no šerifka o ničom ani len netuší atď.). Ale Ron Perlman ruluje. 6 / 10(30.1.2008)

Černá komedie, jejíž humornost spočívá především v přehlídce omezenců, které si partička mladých liberálních intelektuálů zve na večeře.(14.12.2008)

No nevím. Myšlenka zajímavá, ale když se to stále cyklicky opakovalo a stále to bylo stejné, tak přece nemůžu jít s hodnocením výše. A ani ten konec, který byl celkem povedený, mě k vyššímu hodnocení nepřesvědčí. Škoda, mohlo to být o dost lepší.(6.4.2015)

Příběhová myšlenka dobrá, ale zpracování podle mě trochu málo vtipný, nicméně několik fakt zapamatováníhodných scén se ve filmu odehraje a jedná se o dobrou černou komedie s ještě začínající Cameron Diaz.,ale čekal jsem trochu víc(28.11.2007)